Ak48 İlk heyecan GROW :)

higthead

Jolly Green
İşte bu supersın ellerıne saglık 2.foto cekım harıka çiçek gibi =))))

Ana sömek dalların guzel gelısmıs o orta ıc ufak ufak olanları koparıcaz ama bakıcaz gelısıme gore. Maşallah fazla egıp bukme ana somek dallarını haffce saga sola ac uzat oyna işte hangı sekle sokmak ıstersen artık sende çözdün=)

Bu arada bazı dalları çok sert baglamıssın hafıflet fazla sert davranma ki fazla stresten herma olmasın=)

casperalive

Kıdemli Üye
İşte bu supersın ellerıne saglık 2.foto cekım harıka çiçek gibi =))))

Ana sömek dalların guzel gelısmıs o orta ıc ufak ufak olanları koparıcaz ama bakıcaz gelısıme gore. Maşallah fazla egıp bukme ana somek dallarını haffce saga sola ac uzat oyna işte hangı sekle sokmak ıstersen artık sende çözdün=)
@higthead aynen dostum 2. kızımızın aynısını yapacağım ve ayrıca o ufaklar için 1 hafta kadar beklesek mi yoksa hemen koparıp atıyım mı ?

higthead

Jolly Green
Bloom 3.hafta lollipopping ve trim yani fanları vs buduyacaz abartmadan saece bunu bıtkıyı ısık aldırmak adına yapıcaz.

casperalive

Kıdemli Üye
@higthead dostum selamlar bloom da bugün 8. gün ve dün akşam saksı başına 4lt Bio Grow 8ml - Bio Bloom 8ml-Bio Heaven 8ml -Al A magic 8ml-Acti vera 8ml-top max 4ml ph 6.1-6.5 ayarlayıp verdim ama alttan ortalama 750ml su aktı ve aldığım ilaçlar ve sigaranın etkisi ile biraz daha kızlarda fan yapraklarını temizledim. birde lst eğitiminde ana gövdeyi ters tarafa bağlamıştım onu hala cözmedim ama büyümesine de engel değil yani sıkı sıkı bağlı değiller bunları sökmelimiyim ? sağlam yorumlarını bekliyorum dostum :))))

higthead

Jolly Green
Ne güzel açılmş bitkiler. Eğitim artık somek dalların bırbırıne yakın olmaması ve ısık almasını saglıcak sekılde egıtım yanı egıtım degıl dallara ısık verdırmek dıyelım. Kızlar boya gitsin dersen salabilirsin ama sonra zaptedebılırmısın bılemem. Salıp 1-2 gun uzatıp tekrar stres vermeden sadece ana dalları saga sola acmak.

casperalive

Kıdemli Üye
Ne güzel açılmş bitkiler. Eğitim artık somek dalların bırbırıne yakın olmaması ve ısık almasını saglıcak sekılde egıtım yanı egıtım degıl dallara ısık verdırmek dıyelım. Kızlar boya gitsin dersen salabilirsin ama sonra zaptedebılırmısın bılemem. Salıp 1-2 gun uzatıp tekrar stres vermeden sadece ana dalları saga sola acmak.
@higthead tamamdır dostum,mesaj alınmıştır :) bu arada fan yapraklarını yok etmek için fırına atıp yok ediyim dedim aman tanrım evi çok pis koku sardı :))) 1 saattir prfüm sıkıyorum eve :))) başka önerebileceğin bir yöntem var mı :))))

3. resimde görüldüğü gibi deli gibi çicek üretiyor onlarında fan yapraklarını temizliyim mi ?

higthead

Jolly Green
Topladıgın yaprakları buzdolabı posetıne at bagla bıdaha baska posetle bagla at cop kontynrına 4-5 cadde ılerısınde. 3. bıtkıde pek fanlık bırsey yok gozune carparsa bak.

casperalive

Kıdemli Üye
Topladıgın yaprakları buzdolabı posetıne at bagla bıdaha baska posetle bagla at cop kontynrına 4-5 cadde ılerısınde. 3. bıtkıde pek fanlık bırsey yok gozune carparsa bak.
@higthead dostum bir byüteç buldum müsait olduğunda bakarsan sevinirim.

higthead

Jolly Green
Güzele benziyor denemek lazım. Ben telefonla bakamıyorum cok tıtretıyorum onn ıcın mıkroskopla cıplak gozle bakıyorum. Dene derim iade edersın olmadı hemen baska cıhaza bakarız

higthead

Jolly Green
İnan bin tl lik cıhazda denedım hep tıtrettım en sonnda 100 tl lık 60x cıhazla cıplak gozle bakınca tamam ıste cuhazım bu dedım=)) ama wifi olan buyutecler var ama onlarda 700-800 tl degmez bence

casperalive

Kıdemli Üye
İnan bin tl lik cıhazda denedım hep tıtrettım en sonnda 100 tl lık 60x cıhazla cıplak gozle bakınca tamam ıste cuhazım bu dedım=)) ama wifi olan buyutecler var ama onlarda 700-800 tl degmez bence
anladım deneme yanılma gibi olacak bu ürünü alıyım fiyat olarakda çok yüksek değil olmadı değişim yaparım ::)

casperalive

Kıdemli Üye
@higthead kadim dostum saygı değer hocam bloom da 11.gün kabin sıcaklığı 24-27 arasında ve nem %55 ile 70 arasında dolaşıyor,3 gün önce gübreli sulama yapıldı. Saksı başına 4lt ve allttan ortalama 750ml su geldi :)

Kızların güncel resimleri ::

Değerli yorumlarını bekliyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    +1
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • D despotdes:
    ***** **** *** ******* *** ****** ** ***** **** ***** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha ****** ****** ******** ******* ***** hahahaha
  • D despotdes:
  • Mordecai Mordecai:
    +2
  • Mordecai Mordecai:
  • kkush kkush:
  • Mordecai Mordecai:
  • kkush kkush:
    +1
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha*********
  • D despotdes:
    ***** **** ****** **** ** ******* ****** ***** ****** hahahaha* ********* ******
  • kkush kkush:
    ****** **** *** ** ** **** hahahaha*
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • E ErdemRS6:
    **** **** **** ** *
    E ErdemRS6: **** **** **** ** *