Allah'ını Seven Defansa Gelsin

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19785
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankalar konumuz pgp şifreleme mevzusu.
Cep telefonu ile open key chain
PC den Kleopatra kullanıyorum ama yinede beceremedim. Farklı program kullanan varsa program önerisi yoksa da bu işi nasıl halledebiliriz bilen birisi yeşillendirebilirse çok sevinirim.

husyn

Doktor
Dostum ben bu programı iç kullanmadım, ama anladığım ilk önce dosya başlığı oluşturuyorsun sonra şifre oluşturuyorsun sonra imzayı ne olacağını seçiyorsun yani imza kaydının nereye koyma galiba, sonra istediğin dosyayı içine atıyorsun galiba ben izlediğim videoyu ekledim

husyn

Doktor
ama ben ne şifrelemek istediğini anlamadım hhd filan şifreleyeceksen onun kolayı var kimse açamaz şifre imzası olmadan oda ebesinin amı gibi, eğer basit bir dosya şifreleyeceksen Winrar işini görür bence önemli bir şeyse şifre karakterli ve uzun olursa onunda açmak çok uzun süreceğinden oda biraz zor hemde her bilgisayarda var

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka dosyadan ziyade text şifrelemek için lazım bana dark web de çoğu vendor pgp olmadan alışveriş kabul etmiyor

husyn

Doktor
Kleopatra sen neden bunu seçtin onu indirmedin yani sormamın sebebi farkedermi diye ikisi farklı programlar değilmi yada ortaya çıkardıkları veri dosya aynı gibimi

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka ikisi de aynı iş için kullanılabiliyor ama Youtube dan izlediğim halde beceremedim bir türlü adama adresi yollamayı

husyn

Doktor
şimdi anlamam için sen text bir şeyler yazıyorsun o yazdığını bu program kendi sitesine yükleyip ona adres verip o ordanmı bakıyor yani

husyn

Doktor
öğle değilse şimdi kanka sen şifreli dosyayı gönderirken şifresinidemi gönderecen

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka şöyle program sayesinde bir anahtar oluşturuyorsun. Sonra iletmek istediğin mesajı yazıyorsun. karşı tarafa anahtarı veriyorsun ve mesajı gönderiyorsun karşı taraf da yolladığın mesajı verdiğin anahtarla açıyor

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Tanıdık bir kaç kişi var da neden lazım diye sorarlarsa verecek cevabım yok adamlara

husyn

Doktor
hacı benimde kafama takıldı, şimdi kleopatra'yı yükledim new openPGP diyorsun bir dizin açıyor ona çift tıkladığında export dediğinde tüm bilgileri veriyor. ama benim dahalede anlamadığım bunun içine bir dosya atacakmısın, sertifika diyor yaptıklarıma
ben bulduğum bir takım siteleri link veriyorum

Son düzenleme:

husyn

Doktor
dostum bir şey daha fark ettim, ama ben ne yapacağını anlamadığımdan bilemiyorum, PDF dosyasına sağ tık yaptığında açılan sekmede Export gene var o kısmın resmini ekliyorum
1667684162194.png

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka şöyle ben epey bi uğraştım keyi ürettim ahanda böyle gözüküyor. Ama adresi ürettiğimde adam adresi okuyamadığını söylüyor

-----BEGIN PGP PUBLIC KEY BLOCK-----
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=iyyu
-----END PGP PUBLIC KEY BLOCK-----

husyn

Doktor
kanka o yazı dizini aslında şifre anahtarı yani verini her bir detayını o anahtarla şifreliyor açılmasını imkansız hale getiriyor

husyn

Doktor
ilk önce sunu sorayım şimdi sen işlemi yaptın ve ortaya bir dosya çıktı demi, dosyayı bana gönder birlikte deneyelim ama 12:30 benim işim var o zamana kadar boşum

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Keşke anlasam kankam. Ama sorabileceğim biri var.

husyn

Doktor
kanka benim attığım linklerde tüm detaylar var özellikle üçüncüde text yüklemesinide gösteriyor
yani benim anlamadığım satıcı sitesi ile alışveriş bu şekilde nasıl olacak yani o raya yazacakmısın ben bunu bunu istiyorum sen bana toplam ne kadar maliyetse hesap numarası gönder ben sana gödereyim mi diyeceksın

Ü

Üye silindi 24060

Guest
kanka benim attığım linklerde tüm detaylar var özellikle üçüncüde text yüklemesinide gösteriyor
yani benim anlamadığım satıcı sitesi ile alışveriş bu şekilde nasıl olacak yani o raya yazacakmısın ben bunu bunu istiyorum sen bana toplam ne kadar maliyetse hesap numarası gönder ben sana gödereyim mi diyeceksın
Kankam deepwep her türlü şeyin döndüğü siber güvenlik uzmanlarının master ve doktorlarını yaptıkları yer olduğu için vendor larda çok güzel bir çözüm bulmuşlar. Sanırım ödeme şeklide kripto ile yapılır.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** ***** ***** ******* **** *** ** *** *** hahahaha* *** ******* ****** ***** *** ********** **********
  • TabldotLife TabldotLife:

***** ***** ***** ***** ******* **** *** ** *** *** hahahaha* *** **
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ** ***** ***** **
  • I ichbinkrytpon:
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
    ** **** hahahaha
  • Coke Coke:
    ***** hahahaha** ***** ******* ********** *** ******* *** ** *********
  • Coke Coke:
    ***** ******* ****** hahahaha*
    ***** ** **** ***** * ****** hahahaha*
    ***** *** *** ** hahahaha **** *** ******* ***** ***** ** *** ********* ****** **** *** ******* ********* ********** ********** ****** *** ***** hahahaha** ***** ******* ********** *** ******* *** ** *********
    +1
  • Coke Coke:
    ***** *** *** ** hahahaha **** *** ******* ***** ***** ** *** ********* ****** **** *** ******* ********* ********** ********** ****** *** ******** **** *** * ******** ********* *** ********* ******* *******
    *** **** *** ****** **** ***** ****** *** *** ** hahahaha **** *** ******* ***** ***** ** *** ********* ****** **** *** ******* ********* ********** ********** ****** ***
    ***** ***** *** **
    ***** ***** ** *** ***** **** ********* ******* ****** ********** **** *** * ******** ********* *** ********* ******* *******
    **** *** ******** ***** *** **
    +1
    ******** ********* **** hahahaha **
  • Coke Coke:
    ***** *** ****** ********* ** ***** ****** ** ****** hahahaha*** ******* ** **** **** ** *** ***** ***** ** ****** **** **
  • R RainGrow:
    ****** hahahaha ******** hahahaha ********** ** ** ** ** **** ********* ** *****
    ******** hahahaha* ********** *** ****** ********* ** ***** ****** ** ****** hahahaha*** ******* ** **** **** ** *** ***** ***** ** ****** **** **
  • Coke Coke:
    ** ***** ******* **** ****** ******** ********** ********** ** ******* hahahaha** ****** **** ***** ****** ******** ******
    +1
    ****** ** *
  • Coke Coke:
    Coke Coke: ** ***** ***** ******