Allah'ını Seven Defansa Gelsin

• Konbuyu başlatan Üye silindi 19785
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 24060

Guest
şimdi de ne alacağınızı merak ettim ben tohum sanıyordum ama değil galiba
Kankam deepwep ten herşey satın alabilir veya kiralayabilirsin paran varsa tabi. Sadece takıldıkları platformları ve kullandıkları yöntemleri bilmen lazım. Yanlış yerde takılırsan başına işte alabilirsin.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam dosya falan yollamıcam vendora.
Hızlıca özet geçeyim şıp diye anlarsın. Şimdi öncelikle markete üye oluyorsun sonra marketin verdiği tek seferlik cüzdana kripto parayı atıyorsun karşılığında market parayı senin üyeliğine ekliyor o market üzerinde alışveriş yapabilmen için. Markette vendorların ilanları var. Merakını gidermek amacıyla söyleyeyim ben lsd almak için uğraştım çünkü piyasada 300-350 ye satılan kağıtlar 3-5 dolar arası marketlerde. Sonrasında siparişi geçince vendor özel mesajdan sana ulaşıp adres istiyor adresi ise bu şekilde şifreli vermeni istiyor ki yarın öbür gün site kolluk kuvvetleri tarafından çökertildiğinde özel mesajlaşmalardan kişisel bilgilerin gözükmesin diye.

husyn

Doktor
kanka ben programı kaldırdım bir text dosyası aç oraya bilgilerini gir kaydet ve çık text dosyasının üzerine sağ tık yap bak bakalım orada programın varmı varsa devam et yoksa text dosyasını programın içine sürükle bakalım ne olacak

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Denedim kanka onu da denedim yapmadığım neredeyse kalmadı

husyn

Doktor
bide bunu dene PDF indir ama katılımsız yani ful kırık ona yaz onda da var daha önce yazmıştım

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Bana uzun bir süre sonra Tor indirtiyorsun :)

İşletim sistemimi Png uyarlayabileceğim şekilde değiştirmem çok uzun zaman alacaktır. Windows üzerinde ne tür denemeler yaparım önce ona bakacağım. En son kullanılan yöntem, zaten tahmin ettiğimiz ve "adını sık sık her yerde vermememiz gereken" yerde yazıyordu. Akşama doğru yöntem aynı mı diye bir kurcalayacağım. Eğer aynıysa sana ulaşırım.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Bana uzun bir süre sonra Tor indirtiyorsun :)

İşletim sistemimi Png uyarlayabileceğim şekilde değiştirmem çok uzun zaman alacaktır. Windows üzerinde ne tür denemeler yaparım önce ona bakacağım. En son kullanılan yöntem, zaten tahmin ettiğimiz ve "adını sık sık her yerde vermememiz gereken" yerde yazıyordu. Akşama doğru yöntem aynı mı diye bir kurcalayacağım. Eğer aynıysa sana ulaşırım.
Eyvallah kankam cansın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ****** hahahaha ** ******* ****
  • kkush kkush:
    ******* ********** ***** ******* hahahaha**** ** ****** ********* ** ********** ****** ********* ******* *****
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    ***** ***** ***** ********* ******* hahahaha ******* ******* ****
    +1
  • kkush kkush:
    ****** ******* **** *** **
  • kkush kkush:
    *** ******** hahahaha* **
    +1
  • Mest Mest:
    ***** *** ******** ******** ********** **** hahahaha***** ******* ****** hahahaha* ***** ****** ****** **** hahahaha* ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******** *** ******** ** ***** *** ***** ********** ****** ***** **** ****** ****** ******* ** ****** *** ***
  • Mest Mest:
    **
  • kkush kkush:
    ********** *** hahahaha** hahahaha****** hahahaha ****** ******** *** ******** ** ***** *** ***** ********** ****** ***** **** ****** ****** ******* ** ****** *** ***
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* ***** ********** *** ****** hahahaha ***** ***** ** *** **** *** ***** ****** ***** ***** ****** *** ******* **** ***** *** ******** ******** ********** **** hahahaha***** ******* ****** hahahaha* ***** ****** ****** **** hahahaha* ******
  • Mest Mest:
    ****** ****** ******* ****** ****** ******* *** ******* *** ****** ** **** ***** *** ***** hahahaha* **
  • D despotdes:
    ** ***** *** ********** ******** hahahaha* **
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    hahahaha* ****** ******* ****** ****** ******* *** *******
  • Mest Mest:
    ***** **** ******* ** **** ***** hahahaha**** ******** ****** ***** **** ******** ****** ***** ***** ********* ***** ********** *** ****** hahahaha ***** ***** ** *** **** *** ***** ****** ***** ***** ****** *** ******* ****
  • Mest Mest:
  • kkush kkush:
    * ********* ******* **
  • D despotdes:
  • Mest Mest:
    hahahaha**
  • Mest Mest:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    D despotdes: ******