Alman kubarı

LucaChangretta

Kıdemli Üye
Arkadaşlar iş amaçlı gittiğim Almanya'da bir türk dostumuz beni hash ile tanıştırdı ( halk arasında kubar,macun) saf indoor mariden yapılmış diyor hazin , og nin içine bir joint yaptık şuan hala ilk dumanın etkisindeyim
erkek varsa gelsin ikinci dumanı almaya (Sigaraya sadece en küçük parçayı girdim)

Frankfurttan Selam

Son düzenleme:

esrarii

Müptezel
Afgan macunu değil benim bildiğim, suriye gubarı diye geçiyor du galiba , "Hashhiş" dedikleri bu olsa gerek , ortadoğu sativası ,katkısız diyebilirim , çok güzel kafası var

esrarii

Müptezel
hollanda bu ürünü ortadoğudan ithal ediyor , tır tekerinde filan götürüyolar , ithal ürün ,tr ye bile uğramadan götürüyolar ne yazıkki

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Yapıştırılmış Fas kubarı. Bitter çikolata gibi decarblayıp kemiricen rahat 3 gün kendine gelen :D eskiden katıksız saf güzel kubarlar denk gelirdi ne güzel içilirdi öyle tırnak makası ile kırtık kırtık keserdik ne ezerdi kafamızı.

Acara

Üye
Arkadaşlar iş amaçlı gittiğim Almanya'da bir türk dostumuz beni hash ile tanıştırdı ( halk arasında kubar,macun) saf indoor mariden yapılmış diyor hazin , og nin içine bir joint yaptık şuan hala ilk dumanın etkisindeyim
erkek varsa gelsin ikinci dumanı almaya (Sigaraya sadece en küçük parçayı girdim)

Frankfurttan Selam
Cezayir ve Fas ta bu içilir. Maroc derler ismine çakmakla ısıtır, parça alırsın o parçayı koyay ister sarar ister bongta içersin. Bong ta ve kova da kapak en iyi sonucu veriyor. Beş yıl içtim Cezayir de kalırken. Normal sıgara bulamassın bunlar satılır. Aşağıya nasıl yaptıklarının linkini bırakıyorum. Merak eden izler.

pilaki

Kıdemli Üye
20 yıl olmuştur Arnavut içmeyeli. Kendinden topaklanır. İncecik Arap kağıtla Samsun 216'yla. Ah ulan. Basmasan bile olurdu, topukla ez yine yeter. Eskiden otun yüzüne bakılmazdı. Neyse.

90 60 90

Yeni üye
Bunu folyada tütünle beraber eritip, soğumaya yakın parmaklarınla harmanlayıp, bong ile içeceksin hocam. Ben bu tarz macunları joint yapıp içmeyi israf olarak görüyorum.
2 yıl boyunca aralıksız içtim, sonra macun trafiği kesilince bırakmak zorunda kaldım. Şuan felaket canım çekti :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ** ** hahahaha***** ******** ***** ********
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ****** ****** ******* ***** hahahaha* ****** **** ** ******* **** ** ** ******* ***** ***** ***** ***** ********* ********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    +1
  • needrich10 needrich10:
  • kkush kkush:
  • needrich10 needrich10:
    **** **** ***** ********** ******** **** ** ******* *** * ** ******* **********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ********* ********* ********** hahahaha*
  • G gardastohumlazim:
    *** * ********** ** ***** **
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha* **** hahahaha* ** **** ******* ********** ******** ** ***** ********* *********
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ****** **** ****** ** ********* ********* ******** ********** ****** ***** *** ******** ******
  • kkush kkush:
    +2
  • kkush kkush:
    +2
  • G gardastohumlazim:
    ***** ***** **** hahahaha*** *****
  • kkush kkush:
    **** ****** hahahaha ********** hahahaha** ***** ******* ********
  • kkush kkush:
    +2
  • needrich10 needrich10:
    ****** * ***** ******* ****** ******* ********* ***** hahahahahahahaha **** ********** ******
  • needrich10 needrich10:
  • kkush kkush:
    ********* ****** ****** hahahaha* * ***** ******* ****** ******* ********* ***** hahahaha***
  • kkush kkush:
    kkush kkush: ***** ******* ** ********** ****