Alman kubarı

LucaChangretta

Kıdemli Üye
Bunu folyada tütünle beraber eritip, soğumaya yakın parmaklarınla harmanlayıp, bong ile içeceksin hocam. Ben bu tarz macunları joint yapıp içmeyi israf olarak görüyorum.
2 yıl boyunca aralıksız içtim, sonra macun trafiği kesilince bırakmak zorunda kaldım. Şuan felaket canım çekti :)
denicem kanka

90 60 90

Yeni üye
1 gram macun için, 2-3 dal sigara yeterli.

sigaraları önce tavada çok az ısıtıp kurut. sonra tütünü sigaradan ufalayarak çıkar,

1 gram macunu, ufak solucanlar halinde parçalara böl,

sonra ufaladığın sigarayla, solucan haline getirdiğin macunu folyoya koy,

folyoyu bohça gibi yapıp, ocağın 30 santim üzerinde maşa benzeri birşeyle tutarak folyoyu alttan ısıt,

folyodaki macunun kokusu, erime sonrası yayılmaya başladığında folyoyu çekip aç,

solucan haline getirdiğin macunları erimiş halde bulacaksın,

macun soğumadan parmaklarını içine daldırıp, tütünle macun tamamen karışana kadar harmanla,

işlem tamam :) bongu hazırlayıp vur, joint'den 2-3 kat daha yoğun bi kafa yaşayacaksın.

wolferic

Müptezel
1 gram macun için, 2-3 dal sigara yeterli.

sigaraları önce tavada çok az ısıtıp kurut. sonra tütünü sigaradan ufalayarak çıkar,

1 gram macunu, ufak solucanlar halinde parçalara böl,

sonra ufaladığın sigarayla, solucan haline getirdiğin macunu folyoya koy,

folyoyu bohça gibi yapıp, ocağın 30 santim üzerinde maşa benzeri birşeyle tutarak folyoyu alttan ısıt,

folyodaki macunun kokusu, erime sonrası yayılmaya başladığında folyoyu çekip aç,

solucan haline getirdiğin macunları erimiş halde bulacaksın,

macun soğumadan parmaklarını içine daldırıp, tütünle macun tamamen karışana kadar harmanla,

işlem tamam :) bongu hazırlayıp vur, joint'den 2-3 kat daha yoğun bi kafa yaşayacaksın.
hash ile aynınşey değil o ya.yagli kagit bu arada folyo değil arasindan yagini cikaracagin seyin

wolferic

Müptezel
la ben 1 sene icmiyorum yine temiz olsun kendi yaptigim olsun diyorum .siz nasıl dayanamıyorsunuz ya sigarayi 1 gün icmesem duramam ama bunu 5 sene icmesem yine bi sorun olmaz bunun bahaneesiii kimyasal olamaz bulasmak zorunda degilsinki

la ben 1 sene icmiyorum yine temiz olsun kendi yaptigim olsun diyorum .siz nasıl dayanamıyorsunuz ya sigarayi 1 gün icmesem duramam ama bunu 5 sene icmesem yine bi sorun olmaz bunun bahaneesiii kimyasal olamaz bulasmak zorunda degilsinki
Herkesin iradesi aynı değil ne yazikki dostum bende duruyorum içmeden ama bir yanım eksik gibi mutsuz his ediyorum o yüzden arama içersindeyim

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Hasat kankam elinde varsa fazlalık beni görürmüsün parasıyla ya kimyasala bulaşmak istemiyorum benimkiler olana kadar
Hafız öncelikle sitede trafik yasak.

Ben bazı sebeplerden dolayı grow yapamıyorum. O yüzden de elde avuçta vape pen den başka bir şeyim kalmadı hasada kadar idare edicem onunla.

Hasad zamanı gelince de ekenden dikenden alandan satandan ne bulursak atıcaz kenara.

Grow yapana kadar malesef benim döngü böyle.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Herkesin iradesi aynı değil ne yazikki dostum bende duruyorum içmeden ama bir yanım eksik gibi mutsuz his ediyorum o yüzden arama içersindeyim
Kendini başka şeylerle meşgul et,hobi edin spor yap. Kimyasala kaymak işleri daha da içinden çıkılmaz yerlere götürebilir.
Geri dönülmez yollardansa 3-4 ay harman kalıp volkan konak gibi uykusuz aksi nalet bir adam olarak takılmak daha sağlıklı hem vücudun da dinlenmiş olur ;)

Kendini başka şeylerle meşgul et,hobi edin spor yap. Kimyasala kaymak işleri daha da içinden çıkılmaz yerlere götürebilir.
Geri dönülmez yollardansa 3-4 ay harman kalıp volkan konak gibi uykusuz aksi nalet bir adam olarak takılmak daha sağlıklı hem vücudun da dinlenmiş olur ;)
Haklısın kanka kendimi odaya zincirlemem gerekecek bir kaç ay yoksa böyle giderse geri dönülmez yollara gidecek gibi hissediyorum

Cheff

Üye
Arkadaşlar iş amaçlı gittiğim Almanya'da bir türk dostumuz beni hash ile tanıştırdı ( halk arasında kubar,macun) saf indoor mariden yapılmış diyor hazin , og nin içine bir joint yaptık şuan hala ilk dumanın etkisindeyim
erkek varsa gelsin ikinci dumanı almaya (Sigaraya sadece en küçük parçayı girdim)

Frankfurttan Selam
VideoCapture_20230802-162854.jpgBaba bunun erkekliği olmaz senin içtiğin kirlisi biz onu saflaştırıp yağ olarak tüketiyoruz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ***** ***** ******* ******** **
  • ghostt7 ghostt7:
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** *** *** ***** * **** ** *** *** * ** **** * ** *** ****** ** ** **** *******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ****** hahahaha** *** ********** ********** hahahaha* ******** hahahaha* ** **** ***** ** *** *** ** **** ******** ** **** ***
    **** ****** ***** *** ******** ******** ***** *** *** ***** * **** ** *** ***
    **** *** **** ***** ***** ** ** *** *** ********* ****** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ****** *** **** **
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ******* **** ********** ***** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    **** ******** hahahaha*