Anksiyete için hangi genetik kullanılır?

cannabis16

Ordinaryüs
yahu ortalığı karıştırmışsınız yanlış bilgilerle

bitkiyi trikomları amberleşene kadar bekletirseniz CBD artmaz..THC lerin bir kısmı CBN ye dönüşür.yani THC-A oksitlendiğinde parçalanır ve CBN oluşur.bu kannabionid THC nin üfürük etkisini-psikolojik zorluklarını(psikoaktif etkilerini ) çok aza indirger 1/6 hatta 1/10 a kadar indirger. daha çok narkotik etkileri artırır..bedensel etkiler diyelim.. uyku getirir,ağrı dindirme özelliği fazladır. ama CBD gibi dokuları iyileştirici-içe huzur ve esenlik verici-teskin edici etkileri yoktur,yani ilaç etkisi yapmaz..

ayrıca başka bir arkadaş da bitkiyi hasat ettikten sonra bekletirsen CBDsi artar gibi bir söz etmiş.. bu mümkün değil..genetiğin CBD si neyse hasattan 10 sene sonrada aynı kalır..istediğin kadar kürle değişmez..zaman geçip,kürlemeye aylarca devam edip beklettiğin budların THC-A sının bir kısmı THC-V ye dönüşerek THC nin etkisini artırır..daha güçlü kafası olur.. fırında 120 derecede 10-15 dakika kadar bekletilerek dekarb edilmesi gibi düşünün..

CBD si 2-3 ün üzerindeki genetikler zaten düşük THC li bitkilerdir.. high CBD genetics diye googledan aratıp bulduğun genetikler sana derman olacaktır. 1:1 oranında THC-CBD si olan genetikler çokça var. bu tohumları satan çokça tohum bankası da var..arayıp bulacaksın,derdini anlatacaksın,mesaj yazacaksın Türkiye gönderimi sorgulayacaksın..bu sitede tohum bankalarının ismini yazdırmıyorlar,siliyorlar mesajları

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Bitiki hasatını geciktirirsen varolan thc cbd olmazmı bunu bütün dünya biliyor neden amerikayı bize bide keşfettiriyon çok bilgili kardeş o dedin cıriminal etkili genetikleri ben zatenbyetiştiripbiçiyom ve kronik agrı hastasıyım preferik sinirsistemi hastasıyım yanlış elektirik sinyalinden agrılar çekiyom bu forumda abartmıyorum bu konuda üstüme tanımam çünkü ben bu hastalı çeken hastsyım bu cannabisten başka hiçbi ilacımyok ya omiriliyime omirilik morfin pompası yabu ben bunu seçtim işkemden kübra yapmıyoz bildimizi konuşuyoz bitki kesdildikten sonra hiçbişeyi artmazda düşmezde sadece aroma ve tat artar orda doru sölüyon bekliyen hasatı geciken bitkide thc cbd ye dönüşür bunuda bil adamlar yurtdışı forumlarında cbd elde etmekniçin hasat geciktiriyo he bulabilirse thc düşük cbd yüksek genetik en mantıklısı biz nededik genetik olmayan düşük thc li tohum bul geciktir cbd yükselsin bunun neresi yanlış

cannabis16

Ordinaryüs
söylediklerin baştan aşağıya yanlış.. hiçbiryerde doğrusu yok..

https://weedmaps.com/learn/cbd/cbn-vs-cbd google amcada Türkçeye çevir ve oku.. CBD nedir,CBN nedir.. THC-A oksitlendiğinde ne oluşur vs..

bunun gibi yüzlerce araştırma sayfası bulurum sana..ama döl israfı olduğundan anlamazsın o da ayrı konu **** cahili

a.

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Kanka anksiyete için sana ilaç söyleyim onu dene bence ismi cipralex. Ama ilacın etkisini kullandıktan 1 ay sonra görmeye başlıyorsun. Bayağı özgüven veriyor ve kendini daha huzurlu hissediyorsun

Tuzsuz Bekir

Müptezel
İlaç yeşil reçete ama bazı eczaneler veriyor. Sor bi eczaneye vermezse 2-3 eczaneye daha sor mutlaka biri verir

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Sosyal fobi ve panik atağa etkisi nasıl
Kanka şöyle söyleyim sana ben çok çekingen bir insandım. İş yerinde bi kıza aşıktım. Molalarda falan aynı odadaydık hep. arkadaştık ama kızla konuşurken hep kızarırdım doğru düzgün iletişim kuramazdım birşey anlatırken falan hep cümleler yarım kalırdı. Aynı masada 5-6 kişi otururken artık iyice eksiğe düştüğümü anladım. Normalde samimi arkadaş çevremde daha iyi ifade ederim kendimi ama böyle ortamlarda mal gibi oluyodum. Sırf bu yüzden doktora gittim bana bu ilacı yazdı. 1 ay sabrettim düzenli kullandım. Sonra gün geçtikçe kendimi daha rahat hissetmeye falan başladım. İşyerinde ortamda daha fazla konuşmaya başladım. Daha güzel cümleler kurduğumu farkettim. Normalde eve gittiğimde sabah akşam o kızı düşünürdüm. Molada başka biriyle oturduğu zaman kafamda bir sürü şey kuruyodum deli oluyodum. Ama zamanla bu düşünceler azaldı. Hatta daha olumlu düşünmeye başladım. Aşkım bile hafiflemişti. Nasıl desem ilaç sanki bütün duygularımı törpülemişti her duyguyu daha hafif yaşıyordum. Özgüvenim bayağı artmıştı. Panik atak yoktu bende hiç. ama eminim ki ona da iyi gelir. Çünkü özgüven yükselirse bütün ruhsal problemler altedilebilir

Kanka şöyle söyleyim sana ben çok çekingen bir insandım. İş yerinde bi kıza aşıktım. Molalarda falan aynı odadaydık hep. arkadaştık ama kızla konuşurken hep kızarırdım doğru düzgün iletişim kuramazdım birşey anlatırken falan hep cümleler yarım kalırdı. Aynı masada 5-6 kişi otururken artık iyice eksiğe düştüğümü anladım. Normalde samimi arkadaş çevremde daha iyi ifade ederim kendimi ama böyle ortamlarda mal gibi oluyodum. Sırf bu yüzden doktora gittim bana bu ilacı yazdı. 1 ay sabrettim düzenli kullandım. Sonra gün geçtikçe kendimi daha rahat hissetmeye falan başladım. İşyerinde ortamda daha fazla konuşmaya başladım. Daha güzel cümleler kurduğumu farkettim. Normalde eve gittiğimde sabah akşam o kızı düşünürdüm. Molada başka biriyle oturduğu zaman kafamda bir sürü şey kuruyodum deli oluyodum. Ama zamanla bu düşünceler azaldı. Hatta daha olumlu düşünmeye başladım. Aşkım bile hafiflemişti. Nasıl desem ilaç sanki bütün duygularımı törpülemişti her duyguyu daha hafif yaşıyordum. Özgüvenim bayağı artmıştı. Panik atak yoktu bende hiç. ama eminim ki ona da iyi gelir. Çünkü özgüven yükselirse bütün ruhsal problemler altedilebilir
Kanka bilişsel davranışcı terapi aldım yarısı azaldı ama bazen buluyor gene bi de şey var bende bişey söylemen gerek o an içimde kafamda ama ortaya dökemiyorum ya aklıma sonradan geliyor ya da geliyor ama söylemiyorum karşındakinin kırılması gerektiği halde ben kırmıyorum ve gereken cevabı veremeyip içime atıyorum sonra niye konuşmayıp hakkımı aramıyom diye kendimi suçluyorum
kızlarla konışurukende kasılıyorum o var mı sende geçti mi kız kafa dengi olsun sıkıntı yok ama sessiz biriyse hiç konuşulmuyor be knk

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Kanka bilişsel davranışcı terapi aldım yarısı azaldı ama bazen buluyor gene bi de şey var bende bişey söylemen gerek o an içimde kafamda ama ortaya dökemiyorum ya aklıma sonradan geliyor ya da geliyor ama söylemiyorum karşındakinin kırılması gerektiği halde ben kırmıyorum ve gereken cevabı veremeyip içime atıyorum sonra niye konuşmayıp hakkımı aramıyom diye kendimi suçluyorum
kızlarla konışurukende kasılıyorum o var mı sende geçti mi kız kafa dengi olsun sıkıntı yok ama sessiz biriyse hiç konuşulmuyor be knk

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Kanka bahsettiğin şey ürkeklik senin. Genelde cigara içen insanlarda oluyor hep bende öyleyim. Özellikle hoşlandığım kızlarla konuşurken oluyor bu çünkü bi an ezikliyorum kendi kendimi , heyecanlanıyorum kasılıyorum hemen. İşte bunun çaresi rahat olmak. Gerekirse egolu ol. Karşındaki insanı gözünde büyütme. Kendi kendini motive et. Yenilmicek bi rahatsızlık değil bu . 2 sene önceki halime bakıyorum birde şimdiki halime bakıyorum gerçekten arada çok fark var.

Kanka bahsettiğin şey ürkeklik senin. Genelde cigara içen insanlarda oluyor hep bende öyleyim. Özellikle hoşlandığım kızlarla konuşurken oluyor bu çünkü bi an ezikliyorum kendi kendimi , heyecanlanıyorum kasılıyorum hemen. İşte bunun çaresi rahat olmak. Gerekirse egolu ol. Karşındaki insanı gözünde büyütme. Kendi kendini motive et. Yenilmicek bi rahatsızlık değil bu . 2 sene önceki halime bakıyorum birde şimdiki halime bakıyorum gerçekten arada çok fark var.
Aynen 22 yaşındayım 19 una kadar böyle yaşadım lanet hastalık insanlar farkında bile değil şimdi bende çok daha iyiyim.

so what

Yeni üye
Kanka anksiyete için sana ilaç söyleyim onu dene bence ismi cipralex. Ama ilacın etkisini kullandıktan 1 ay sonra görmeye başlıyorsun. Bayağı özgüven veriyor ve kendini daha huzurlu hissediyorsun
Kullanmadığım ilaç kalmadı zaten. Şuan tam tersi bir uyarıcı ilaç kullanıyorum. Kullanmazsam da zombi gibi dolaşıyorum. Kısır döngü anlayacağın.

so what

Yeni üye
Aynen 22 yaşındayım 19 una kadar böyle yaşadım lanet hastalık insanlar farkında bile değil şimdi bende çok daha iyiyim.
Ben de bir ara majör depresyon ve sosyal anksiyeteden geberiyordum işte. Depresyon neredeyse tamamen geçti. Bir ara anksiyete de çok hafiflemişti. Tam bitiyor derken tekrar canlandı. Bütün hayatını çalıyor bu hastalık. Belki de ilk girdiğim üniversite sınavında iyi bir yer tutturacaktım. Ama lise boyunca anksiyeteyi hafifletsin diye verilen ilaçlar yüzünden zombi gibi yaşadım. Ne çalışabildim ne de bitirdiğim liseden bir şey anlayabildim. 1 sene oldu galiba düzenli olarak psikoterapiye gitmeye başlayalı. İlk gittiğimdeki halimle şuanki halim arasında çok fark var. Tekrar üniversite sınavına hazırlandım bu sene işte. 26 ve 27'si giricem. Ben bu düzelmeyi belki de lisenin ilk senesi başarabilseydim çok daha farklı bir hayatım olacaktı.

Ben de bir ara majör depresyon ve sosyal anksiyeteden geberiyordum işte. Depresyon neredeyse tamamen geçti. Bir ara anksiyete de çok hafiflemişti. Tam bitiyor derken tekrar canlandı. Bütün hayatını çalıyor bu hastalık. Belki de ilk girdiğim üniversite sınavında iyi bir yer tutturacaktım. Ama lise boyunca anksiyeteyi hafifletsin diye verilen ilaçlar yüzünden zombi gibi yaşadım. Ne çalışabildim ne de bitirdiğim liseden bir şey anlayabildim. 1 sene oldu galiba düzenli olarak psikoterapiye gitmeye başlayalı. İlk gittiğimdeki halimle şuanki halim arasında çok fark var. Tekrar üniversite sınavına hazırlandım bu sene işte. 26 ve 27'si giricem. Ben bu düzelmeyi belki de lisenin ilk senesi başarabilseydim çok daha farklı bir hayatım olacaktı.
Moruk yemin ederim kendi hayatını yazarken benim hayatımı yazmışsın10 larca belki yüzü geçebilecek sosyal ortamlara denk geldim de hepsinden kendimi sıyırdım korktum endişe duydum sıkıntı bastı kaçmak istedim uzaklaştım

2 sene paxera kullandım 30mg hiç bi işe yaramadı 2 sene şizofren olduğumu sonrasında bipolar olduğumu düşündüm her gün kendimi gıdıklıyordum şizofrenmiyim diye kontrol edip interneti araştırıyordum, çapulcu gibi giyiniyordum kimse bana bakmasın diye taki
BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ ALANA KADAR BÜTÜN HAYATIM %75 i düzeldi kesinlikle ilaç tek başına etki etmiyor devletin pskiyatrileri çok boş ve yetersiz doktorlar sadece seni dinleyip ilaç yazıyor aptal gibi zombi gibi yapıyolar bizi yapmayın bu işi doktorluğu madem insanlara yararınız yok donanımlı olun ben daha iyi yardımcı olurum sana doktordan misal çünkü kaliteli bi tedavi gördüm örnek:

Bahçeni ekersin ot ekersin çıkar ama ekmediğin bişey çıkar:Yabani Otlar; bunu da biçersin kontrol altına alırsın beyin ise şaşırır nasıl mücadele etceğini bilmediği için seni de şaşırtır ve kaçındırır,
Mesela sigara yak alarma tut ne olur alarm öter ama sahte bi alarm ortada yangın yoktur, beyin de bize oyun oynar sahte bi alarm ile ancak ortada herhangi bir acil durum yoktur bu sebeple kaygı duymanı gerektirecek durumda yoktur
Kolumuz kırılınca kendi haline bırakırsak yanlış kaynar ve düşüncelerimizde yanlış kaynamıştır bunları düzene sokmak için bilişsel davranışcı terapi şart malesef 3.dünya ülkesi türkiye de aklını kullanmazsan sen bir hiçsin sana kimse yardımcı olamaz desteklemez ben bile 19 yaşında fark ettim lanet olsun neden 13 yaşımda fark etmedimki kız beni buluşmaya çağırıyordu gitmiyodum mk yaa öyle işte geri kaldık

Ü

Üye silindi 24695

Guest
tüm esrar türleri yoğun paranoya yapar uzak durmalısın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha****
  • 420x 420x:
    ***** ******** hahahaha hahahaha ****** *******
  • 420x 420x:
    *** ** ***** **
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ********* ** *** ***** *** ***** ****** ****** **
    hahahaha* ***** ***** ******** hahahaha hahahaha ****** *******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • 420x 420x:
    *** ***** ***** ********** ********** **** hahahaha hahahaha ** ***** hahahaha ***** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
    **** ***** **** ********* ***** ****** ********* **
  • 420x 420x:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha** ***** ********** ****** ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    ******** *** hahahaha hahahaha** *** ********* **
    +1
  • 420x 420x:
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    +1
    ********** ***** hahahaha **
  • 420x 420x: