Arkadaşlar Bu Sitede Ben Bir Konuda Hatalı Buluyorum

convik

Doktor
ben sana geçende soracaktımda pas geçtim sen o iki elektrodu nasıl paslandırdın, yok biri alüminyum diğeri bakır
ya ara verdiğim bir dönem bir yıl balkonda toprağa saplı kaldı. o zaman iyonizasyondan ebesini görmüş. pas dediğim bakır zaten paslanmıyor da çinko çubuk pütür pütür oluyor.

husyn

Doktor
ya ara verdiğim bir dönem bir yıl balkonda toprağa saplı kaldı. o zaman iyonizasyondan ebesini görmüş. pas dediğim bakır zaten paslanmıyor da çinko çubuk pütür pütür oluyor.
çiçek com diye bir yerde karının bir ürünleri anlatıyordu zaten bunlardan başka ürün yok işte karı da biraz mereklı galiba bu pilsiz analog olnı bazen takıldığını sonunda söylüyor ama pilli olanın takılmadığını ve değerleri daha doğru olduğunu anlatıyordu işte, bide onu deneyelim. Aslında ben artık bitkiye bakarak anlaya biliyorum ph ama nem konusu ölçüm almadan ipsiz çukura inmek gibi bence

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha** ***** ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******* ********** **** hahahaha** **** ***** hahahaha ********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ****** ** ** *** ***** ******** ******** ***** ****** ******** ***** ******** **** ***** ***** ******** ****** * ***** ******** * ***
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* ******** ***** ******** *** **** ***** ***** ****** ***** ******** ** ******
    +1
    ***** *** ***** ****** ******** **** ********* ***** *** ****** ***** ***** **** ****** ******* ***** ***** hahahaha** ***** ******** ** ********** *****
    * ******** ***** ********* ******* ***** **** ***** ******** *** **** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******** **** ** ******* ****** ******* ******* hahahaha*
    ********* ** ***** ** **
  • Emmy Emmy:
    ********** **** ******** **** ****** ********** ****** hahahaha**** ********** ********* **** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* hahahaha* ********
    * ** *** **** ****** ********** * ********* ***** ********* ** ***** ***** *** **** ******** ** ** ***** * ******* ** ** ** *** ******* ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
    *** ***** hahahaha**** ** ******** ****** ***** hahahaha ***** ********* ** ****** ***
    ********* ****** ****** ***** hahahaha ******* ******** ******* **** ****** ******** ******** *** ** **** ******* **********
    ***** ********* ******* **** ********** *** ***** hahahaha**** ** ******** ****** ***** *********
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ** ***** ****** **** *** ****** ********* ****** ******** **** ***** ***** ** ********* **** ***** *********
  • A Anm1919:
    ******** * ***** ****** ******** ******** ******* * ******* **** * ** ***** ********* ****** ***** ***** **** ** ********** ** ******** *** ********** ****** ******* ******* ***** ******* ********** ***** ***** ******* **** *******
  • Mordecai Mordecai:
    ***** *** **** ********* *** ******** ***** ** ***** ****** **** *** ****** ********* ****** ******** **** ***** ***** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ***** ******** ***** ****** ***** ********* ******* ** **** ******
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ***** ** ******* ** **** *** ********** ***** hahahaha** ****** ***** *** ********* ***** ** ****** hahahaha***** ***** ******** ****** hahahaha** * ***** ****** ******** ******** ******* * ******* **** * ** ***** ********* ****** ***** ***** **** ** ********** ** ******** *** ********** ****** ******* ******* ***** ******* ********** ***** ***** ******* **** *******
    Mordecai Mordecai: ****** ***** ** ******* ** **** *** ********** ***** hahahaha** ****** ***** *** *********...