Arkadaslar hasat vakti gelmis mi?

DryHead

Yeni üye
4 8 ve 12 subat dogumlu 3 bitki. 2 lemon og 1 swiss cheese. Tricomlar bu sekilde. Biobiz gubreleri agrotime humik ve turkuvaz sıvı yarasa kullanildi. Flush sartmi? Sart ise bir defa suyu basip karanliga alayimmi? Suandan itibaren ne yapmam lazim yardimci olurmusunuz. Saglam bi kafa istiyorum. Rahatlık istiyorum. Bu kahverengilesme orani ne olacakti acabam
@Kanka @Aguş @Ripley'sOG @tilki @Khalifajoint @HHH

Son düzenleme:

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
dostum bence zamanı gelmiş gibi ? ama bu yolladığım görselleri bir oku cslyx buralarına bakmalısın gönderdiğin hiç bir trichomede calyx görmedim şeker yapraklarını yollamışsın

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
4 8 ve 12 subat dogumlu 3 bitki. 2 lemon og 1 swiss cheese. Tricomlar bu sekilde. Biobiz gubreleri agrotime humik ve turkuvaz sıvı yarasa kullanildi. Flush sartmi? Sart ise bir defa suyu basip karanliga alayimmi? Suandan itibaren ne yapmam lazim yardimci olurmusunuz. Saglam bi kafa istiyorum. Rahatlık istiyorum. Bu kahverengilesme orani ne olacakti acabam

Hamzaazmah

Kıdemli Üye

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Nasıl yani hocam. Ne gormeyi istedin tam olarak anlamadim. Calyx dediklerinden var. Lakin bakmamiz gereken calyx den cikan killarmi neylere bakcaz anlamadim?
Dostum sana gönderdiğim ikinci resme bak orada kahverengi pistilin bir yuva içinden çıktığını göreceksin işte o yuvadaki damlalara bakmalısın ?

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
evet dostum kaliksin çıktığı hemen yanındaki şeker yapraklarına bakmalısın hasat zamanına gelince bence bugün burada benden başka birilerininde fikirlerini al ulan eskiden calyx' mi vardı diyebiliriz :) ama trichomlarında %10 yakın amber gördüm hasat zamanın ya bugün yada %20 ve %30 kadar bekleyebilirsin ama en çok herkesin beğendiği hepsi sütlü iken seviyorlar ben biraz amber seviyorum ama %30 larda değil %3 yada 4 olduğunda kesiyorum ve çok memnunum birazda kurumada gelişiyor bana %10 civarında amber oluyor benim favorim

Hamzaazmah

Kıdemli Üye

sana bir video gönderiyorum orada zaten kamera calyx leri gösteriyor ...

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
evet dostum kaliksin çıktığı hemen yanındaki şeker yapraklarına bakmalısın hasat zamanına gelince bence bugün burada benden başka birilerininde fikirlerini al ulan eskiden calyx' mi vardı diyebiliriz :) ama trichomlarında %10 yakın amber gördüm hasat zamanın ya bugün yada %20 ve %30 kadar bekleyebilirsin ama en çok herkesin beğendiği hepsi sütlü iken seviyorlar ben biraz amber seviyorum ama %30 larda değil %3 yada 4 olduğunda kesiyorum ve çok memnunum birazda kurumada gelişiyor bana %10 civarında amber oluyor benim favorim
hayır yanlış yazmışım kalikse bakacaksın ama yanındaki şeker yapraklarınada baksan olur demek istedim yanlış anlaşılma olmasın ?

DryHead

Yeni üye
Hocam raki olunca veya amber olunca ne fark ediyor tam olarak. Etki dusuyormu artiyormu. Ben mesrla narkotikciyim. Agir kafa seviyorum. Böyle uyutan kodummu oturtan cinsten. Şuan yüzde on kesin amberlesti bunlar. Fakat someklerin tepesindeki pistiller cogu beyaz. Pistiller bir bitkide cok beyaz neden olur bu. Ama tricomlarinda amber gördüm beyaz pistilli bitkide

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Hocam raki olunca veya amber olunca ne fark ediyor tam olarak. Etki dusuyormu artiyormu. Ben mesrla narkotikciyim. Agir kafa seviyorum. Böyle uyutan kodummu oturtan cinsten. Şuan yüzde on kesin amberlesti bunlar. Fakat someklerin tepesindeki pistiller cogu beyaz. Pistiller bir bitkide cok beyaz neden olur bu. Ama tricomlarinda amber gördüm beyaz pistilli bitkide

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ******** ******* hahahaha ********** ****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha ***** ****** ******* ******** ****** ******** ******* ****** ******* ******* ******
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** ******* ***** ******* **** ***** *** ** hahahaha
    ********* hahahaha***** ***** ** ******* *********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    *** **** ******* ****** ******* **** ***** hahahaha*** ********
    ********* ********** * **** ***** *** **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ****** hahahaha*** ***** ***** *** **** *** ***** *** ********* ****** *** ********* ******* ********* hahahaha **** ********** ****** ******* *** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** ***** ********** **** ****** ***** ***** hahahaha**** **** ****** ********* ***** *** ****** **** **** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ********* ***** *** ******** ********* ** **
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha**
    ****** *** ****** hahahaha *** ** *** ****** ***** ********* ** ***** ***** **** *******
  • lavrens lavrens:
    ***** ** ***** ** * *** hahahaha
    *** ****** ****** hahahaha *** ******* ******* ****** ** ***** *** **** *** **** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** ***** ** * *** hahahaha*** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ** **** ***** * ********* **** ***** ***** *** ****** ****** hahahaha *** ******* ******* ****** ** ***** *** **** *** **** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ***** ********* ****** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ******* hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ****** ***** * hahahaha *** **** ****** **** ****** *****
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha* ** * ** ******* ******* ** ***
    ** ******* ******** ***** *** ***** ***** ********** ********* ***** ******* ******* ** * ** **** ******* *** *** ****** ** ********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    içiciadam içiciadam: ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** *******...