Arkdaslar yardim 600w hps

Kralkatil

Yeni üye
Knkalar elimde 2 adet 600 wattlik sistem var fakat lambalarin ne oldugunu anlamadim 2 side ayni birinde 40 birinde 21 yaziyo 1 2 ay bunlarda bakabilirmiyim isiklarla filiz doneminde kabinsiz ole isigi accam altina koycam bitkileride olurmu sizce

https://ibb.co/Dw5Sf6z

cannabis16

Ordinaryüs
daha elindeki lambanın ne olduğunu bilmiyon..ışığı açacam altına koyacam olur mu diye soruyon bi de utanmadan
millet aylarca araştırma yapıyor,havalandırmasından ışığına,nemden sulama sıklığına herşeyi tam oturtuyor kafasında öyle soruyor.
senin gibiler grow falan yapamaz.bukadar kabagöt,inelemeden emek vermeden bişey elde etmeye alışmış tiplerin işi değil grow.
git kumdan kale falan yap,seni aşar bu iş

erdemli83

Yeni üye
Cvp: Arkdaslar yardim 600w hps

Kralkatil' Alıntı:
Knkalar elimde 2 adet 600 wattlik sistem var fakat lambalarin ne oldugunu anlamadim 2 side ayni birinde 40 birinde 21 yaziyo 1 2 ay bunlarda bakabilirmiyim isiklarla filiz doneminde kabinsiz ole isigi accam altina koycam bitkileride olurmu sizce

2 adet sistem derken neyi kastediyorsun sana mh ve hps ampul lazım bunları çalıştırmak için balast lazım hem öyle kabinsiz tepesine ışık koyunca olmaz o iş

Kralkatil

Yeni üye
Kardesim su linkteki resme tikla o kadarda salak degiliz bizde biliyoz millet nasil yapiyor bilgisiz gelip soru sormadik linkte lambanin markasi var set var diyorum balansi reklektoru 2 takim 600w syvania grolux 600 linkte resmini cektim benim sorum filizlenme doneminde tohumsuzda frolasaanin altinda tutuyo iceride buyutcem demiyorum sadece on hazorlik icin sorum kafayi yapip yapip gelip yorum yapmayin

cannabis16' Alıntı:
daha elindeki lambanın ne olduğunu bilmiyon..ışığı açacam altına koyacam olur mu diye soruyon bi de utanmadan
millet aylarca araştırma yapıyor,havalandırmasından ışığına,nemden sulama sıklığına herşeyi tam oturtuyor kafasında öyle soruyor.
senin gibiler grow falan yapamaz.bukadar kabagöt,inelemeden emek vermeden bişey elde etmeye alışmış tiplerin işi değil grow.
git kumdan kale falan yap,seni aşar bu iş

Ne bos admsin lan sen cannabis16 sizofren misin olm sen filizlenme donemi icin diyorum mh mi hpsmi onu cozemedim sadece ne degisik adamsin lan sen

erdemli83' Alıntı:
Kralkatil' Alıntı:

2 adet sistem derken neyi kastediyorsun sana mh ve hps ampul lazım bunları çalıştırmak için balast lazım hem öyle kabinsiz tepesine ışık koyunca olmaz o iş
Knka ben outdorcuyum sadece diyorum bi ay falan 2 takim balans ondan sonra reflektor 600 w lamba var ama mh hps mi cozemedim aslinda hps sari isik veriyo ama bazen cift spekrum oluyoya yabanci sitede cikiyo anlamadim  simdi ondan sordum bilen varmi diye

erdemli83

Yeni üye

Magicplant tan şimdi baktım grolux yazan tüm dönemler için %30 mavi spektrum iceriyormus diğer ampulde ne yazdığı tam gorunmemis resimde ama sylvania nin süper shp ts diye bir modeli var yalnız çiçeklenme için onu satıyorlar mh ampulü yok galiba en azından magicplant ta yok

Kralkatil

Yeni üye

erdemli83' Alıntı:
Magicplant tan şimdi baktım grolux yazan tüm dönemler için %30 mavi spektrum iceriyormus diğer ampulde ne yazdığı tam gorunmemis resimde ama sylvania nin süper shp ts diye bir modeli var yalnız çiçeklenme için onu satıyorlar mh ampulü yok galiba en azından magicplant ta yok

Knka ikiside ayni peki simdi sana sorum simdi tohumsuzda eski videolarini hatirliyorum frolasanin altinda koklendiriyodu benim dusuncem bunlar simdi ilk zamanlarda kirilgan olduklari icin disaridaki havaya suan dayanamazlar diye dusunuyorum bende koklendirmesini yapim diyorum filizlendirme doneminde sonucta 600 watt guclu oldugu icin bunlari 15 20 gun idare eder normaldede cam kenarinda buyutuyoruzya belirli bi yere kadar sonrada disari alirim diyorum tohumum cok knka geliceklerde var bole bisey yapmayi dusundum nasil fikir yoksa butun detaylarini biliyorum havalandirma cifttarafli co2 si dallarin guclenmesi icin pervane uflemesi gerektigini bilgisiz bi insan degilim

erdemli83

Yeni üye

Tohumdan ilk 4 yaprağa kadar normal Edison ampulude olur o aşamada bitki ışık secmeyecek ne bulursa ona doğru büyüyecektir belki dediğin şekilde 1- 2 hafta bekletebilirsin  biraz boya verir diye düşünüyorum sıkıntı olmayacaktır ama tohumdan hasata kabinsiz olmaz outdoor yapacaksan kafandakini uygula bence olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G gokzn:
    ****** ******** ****** **
  • G gokzn:
    ****** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha** hahahaha**
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** **** ********* ****** ******** ******* ******** *** *** *** ******** ***** *** hahahaha** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • higthead higthead:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
    +1
  • higthead higthead:
    *** hahahaha ****** *** ***** ****** ********* ***** hahahaha *** hahahaha*** ***** ********** *** ********* **** hahahaha* **** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ** ********* hahahaha***** ****** ****** ** hahahaha ********
  • G gokzn:
    ***** ***** ******** ******* ******* ****** **** ***** **** *** hahahaha ******
  • G gokzn:
  • G gokzn:
    ******** ******* ******* hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** *** ***** *** ** *** *** ********** ******* ******* ********* *** * *** ******* ****** *** ********** ********* **** hahahaha ******* ******* *** ******* ****** *** ******** *** ***** ******** ******* ********
  • higthead higthead:
    *** *** ******** **** **** ******** ****** ****** *** *** * **** ******* *** ******* ****** *** ***** ******** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ****** ******** ******** *** ********* ****** hahahaha**** ****** *** ******* ********* *** ******* ********** hahahaha* ** ******* ***** ********* **** *** * ********* ********** ********** ****** **** **** ******** ******** hahahaha***
  • higthead higthead:
    hahahaha ****** ********** **** **** hahahaha** ********** ******* ******* ** ****** ********* ***** **** ******* **** hahahaha** ******* ******* ****** **** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** hahahaha** ********* **** ***** hahahaha**** *** ******** hahahaha* ********** hahahaha** hahahaha* *** ******** hahahaha* ** ********** ***** **** ***** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ******* *** ********** ****** ****** **** ******* **** hahahaha******
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** ******** ********** ********** *** ********* ** ******** ****** hahahaha* ********* ****** ***** ******* ******* hahahaha* ******* hahahaha**** ******* ***** ******* ******
  • G gokzn:
    ****** hahahaha ***** ****** **** *** ******** *********
  • G gokzn:
    ***** ***** **** **** ******* ****** ***** *** ******* **** **
    +1
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** ********* **** ********* ***** ******** ***** ********** ****** ******** **** **** ********* ***** ********** *** ** ****** ********** ******* *** ***** ********
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** ********** ***** **** **** ******* ****** ***** *** ******* **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ** ********