AUTO 4xBlueDream 2xBilinmeyen (degenetica)

• Konbuyu başlatan Üye silindi 24012
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 24012

Guest
Ü

Üye silindi 24012

Guest
Kardeş bunlar auto zaten.
Anladım kardeşş yanına bi nikini yazıp çekersen aydınlatıcı olur inanırız senin yaptığına forumda bi imparator var deriz :) bak bunuda ben yaptım nasıl olmuş https://growdiaries.com/diaries/97477-grow-journal-by-yourdream#gallery=3719272 slskslkslkssjkjskj:) bu arada sen daha uzağa işiyor olabilirsin iddia etmiyorum boş yorumlarla sayfayı meşgul etmezsen sevinirim öğrenmek isteyen insanlar olabilir zaman değerli :)

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Anladım kardeşş yanına bi nikini yazıp çekersen aydınlatıcı olur inanırız senin yaptığına forumda bi imparator var deriz :) bak bunuda ben yaptım nasıl olmuş https://growdiaries.com/diaries/97477-grow-journal-by-yourdream#gallery=3719272 slskslkslkssjkjskj:) bu arada sen daha uzağa işiyor olabilirsin iddia etmiyorum boş yorumlarla sayfayı meşgul etmezsen sevinirim öğrenmek isteyen insanlar olabilir zaman değerli :)
Kanka kırıyosun ama beni şimdi.)) boş yorum falan. Atcam yarın nicki yazıp foto

Relaxx

Üye
Kanka ben sana artı olarak tarantula ve mykos mikoriza da kullanmayı düşünüyorum sence nasıl olur

Relaxx

Üye
Bu arada vantilatörleri ne zaman çalıştırmaya başladın acaba bir de kanka 6 m2 alanın nem değerlerini kontrol altında tutmak için kaç tane nem makinesi işimi görür

Ü

Üye silindi 24012

Guest
Bu arada vantilatörleri ne zaman çalıştırmaya başladın acaba bir de kanka 6 m2 alanın nem değerlerini kontrol altında tutmak için kaç tane nem makinesi işimi görür

18-22.gün arası çalıştırıyorum slowda kanka her zmaan bu şekilde başlıyorum nem makinası için ise üstünden nem ayarı digital olanlardan al alabilirsen istediğin ayarda kendisi duruyor altına düşünce tekrar başlıyor stabil yaparsın öyle nem makinalarının üstünde 35m2 kadar etkili yazar ama inanma senin alan için en az 2 tane gerek dumanın bol olsun kanks...

Relaxx

Üye
18-22.gün arası çalıştırıyorum slowda kanka her zmaan bu şekilde başlıyorum nem makinası için ise üstünden nem ayarı digital olanlardan al alabilirsen istediğin ayarda kendisi duruyor altına düşünce tekrar başlıyor stabil yaparsın öyle nem makinalarının üstünde 35m2 kadar etkili yazar ama inanma senin alan için en az 2 tane gerek dumanın bol olsun kanks...
Sadece 4 gün mü çalışıyor kanka vantilatör

Ü

Üye silindi 24012

Guest
Kanka ben sana artı olarak tarantula ve mykos mikoriza da kullanmayı düşünüyorum sence nasıl olur
para var sanırım kanka :) olur olmazmı daşşş gibin olurda ppm değerlerine göre git sonra gübre yanığı besin kitlenmesi yaşama çöp olur emeklerin
fazla gübre herzman risk risk risk kanka azın telafisi var çoğun sıkıntı büyük oluyor... sanırım senin bebeleri beraber büyütcez kanka :D

Relaxx

Üye
para var sanırım kanka :) olur olmazmı daşşş gibin olurda ppm değerlerine göre git sonra gübre yanığı besin kitlenmesi yaşama çöp olur emeklerin
fazla gübre herzman risk risk risk kanka azın telafisi var çoğun sıkıntı büyük oluyor... sanırım senin bebeleri beraber büyütcez kanka :D
Benim kızları beraber büyütelim üstad yanığın ve kitlenmenin önüne nasıl geçeriz peki ustad senin dediğin gibi damacana ve ppm bakarak gidicem

Ü

Üye silindi 24012

Guest
Benim kızları beraber büyütelim üstad yanığın ve kitlenmenin önüne nasıl geçeriz peki ustad senin dediğin gibi damacana ve ppm bakarak gidicem
kanka ben elimden geldiği kadarı ile herşeyine yardımcı olurum sıkıntı yok besin yanığı ve kilitlenmenin önüne geçmen için bi ppm ölçer alman lazım en etkili yöntem bu kankam gerisi hikaye ve ezbere olan şeyler....bi ppm ve ph ölçer alman seni 5 adım ileri atar

Relaxx

Üye
kanka ben elimden geldiği kadarı ile herşeyine yardımcı olurum sıkıntı yok besin yanığı ve kilitlenmenin önüne geçmen için bi ppm ölçer alman lazım en etkili yöntem bu kankam gerisi hikaye ve ezbere olan şeyler....bi ppm ve ph ölçer alman seni 5 adım ileri atar
Tamamdır üstad kusura bakma yoruyorum ama tavsiye ettigin bir model var mı peki ph ve ppm ölçer için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ** ******* hahahaha ********* ***** *********
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******** ***** ******** * hahahaha **** *** ****** ****** **** ********* *** ****** hahahaha* ***** ** ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** **** **** **** hahahaha****** *** *** ***** **** ***** *** ***** ******* ** ******* hahahaha ********* ***** *********
  • Emmy Emmy:
    **** **** ******* ****** hahahaha**** *** *** *** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ** ******* ** ****** **** ***** ******* *** ** ****** ****** **** ******* *********
    ** hahahaha ****** ******** ********** ***** ** ******** hahahaha*
    ***** *** ***** ** ******* ** ** *** ** ****** **** ********* ****** ********
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ***** ******* ********* ** ** ****** ****** ***** **** *** *** ******
    **** **** ******* ****** hahahaha**** *** *** *** ****** ** *** ** ***** ** ***** ******* hahahaha *** *** **** *** ** ** *** ******** * ***** ******** hahahaha *** ****** **** *** **** ******* ******** ****** ****** *******
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********* ****** *** ***** ****** ***** ******** **** ***** **** ******* ***** ******* ***** * ***** **** *****
  • Emmy Emmy:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ***** ******* * hahahaha***** hahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
    ******** ** ******** ** ***** **** **** **** hahahaha**
    hahahaha ** **** ** ****** ****** ******* ********* ****** ******** **** *** *******
    ***** **** hahahaha *** * ** ********** ** ****** ***** *****
    ***** **** ******** ***** hahahaha**** ********** ********** ******
  • Emmy Emmy:
    TroubleStyla TroubleStyla: ******** ***** * ***** ***** ******* ***** ******* ********