Auto blue dream 42 gün oldu çiçeğe girmedi

ayenaxrg

Üye
Arkadaşlar 42 gün oldu stresi yok yapraklar arsa doğru bakıyor çiçeğe girmedi 300 w dobled iki bitki bakıyorum boyları 50 60 cm arası pistillerde var photo gönderme ihtimalleri varmı stres süreyi ne kadar uzatır yardımlarınızı bekliyorum

Knk photo olma ihtimali de olabilir tabi ama autolar da bazen veg uzuyabiliyor diye okumuştum yinede yorumu ustalara bırakıyorum bu arada ışık periyodun kaç olduğunu ve bir resim yüklersen iyi olur.

doktor53

Üye
Arkadaşlar 42 gün oldu stresi yok yapraklar arsa doğru bakıyor çiçeğe girmedi 300 w dobled iki bitki bakıyorum boyları 50 60 cm arası pistillerde var photo gönderme ihtimalleri varmı stres süreyi ne kadar uzatır yardımlarınızı bekliyorum
kanka 24 saat ışıgı kapalı tut bence

CubeHaze

Üye
2. Growumu yapıyorum su an. İlkinde 2 adet auto bluedream yetiştirdim. Şimdi tek auto blurdream yapıyorum. 1. Growda 50. Günde falan girdiler çiçeklenmeye. Şimdiki growda 35-40. Günde falan girdiler. O yüzden dert etme girer. Zaten dal aralarında kılcallar çıkmış. Preflower dönemi diyorlar bu evreye sanırım. 1 hafta içinde sömeklrrin çıkmaya başlar ışığı değiştirmeden devam kanka.
Son fotodaki yapraklarda sanki bi hastalık belirtisi var gibi geldi ama ne olduğunu bilmiyorum o kadar tecrübem yok. Yaprak uçlarında hafif yanma var gübreyi 1 tık azalt bence.

ayenaxrg

Üye
2. Growumu yapıyorum su an. İlkinde 2 adet auto bluedream yetiştirdim. Şimdi tek auto blurdream yapıyorum. 1. Growda 50. Günde falan girdiler çiçeklenmeye. Şimdiki growda 35-40. Günde falan girdiler. O yüzden dert etme girer. Zaten dal aralarında kılcallar çıkmış. Preflower dönemi diyorlar bu evreye sanırım. 1 hafta içinde sömeklrrin çıkmaya başlar ışığı değiştirmeden devam kanka.
Son fotodaki yapraklarda sanki bi hastalık belirtisi var gibi geldi ama ne olduğunu bilmiyorum o kadar tecrübem yok. Yaprak uçlarında hafif yanma var gübreyi 1 tık azalt bence.
Aynen kanka gübre yanması var onu azaltiyorum 1 2 defa boş gecicem inşallah girer diye düşünüyorum 50 güne kadar bekliycem az stres yasatmadim bebeyken kedi mi isirmadi bı kere ışık düşürdüm bunlara belki ondandır 50 güne kadar bekliycem yine iyi toparladı 50 gün de girmesse yapacak bişey yok 12 12 ye alcaz

CubeHaze

Üye
Kanka hiç alma bence. Auto bu bitki belli yani. Zaten çiçeklenmeye girmiş. Sömek yapmaya da başlayacak. Stres çok etkiliyor. 1. growda bende LST işini abarttım bitki surekli stresteydi. Tam gelişimin 3. haftası ışık patladı 150 watt cob ile 2 bitki 1 hafta geçirdi vs. Bu yüzden geç girdi. Sende de kedi ışık düşmesi falan etkilemiştir muhakkak. Normalden biraz geç hasat alırsın ama bi sorun olmaz. Bu arada Blue dream kafası çok güzel sigaraydı. Umarım beğenirsin. Başarılar kankam

ayenaxrg

Üye
Kanka hiç alma bence. Auto bu bitki belli yani. Zaten çiçeklenmeye girmiş. Sömek yapmaya da başlayacak. Stres çok etkiliyor. 1. growda bende LST işini abarttım bitki surekli stresteydi. Tam gelişimin 3. haftası ışık patladı 150 watt cob ile 2 bitki 1 hafta geçirdi vs. Bu yüzden geç girdi. Sende de kedi ışık düşmesi falan etkilemiştir muhakkak. Normalden biraz geç hasat alırsın ama bi sorun olmaz. Bu arada Blue dream kafası çok güzel sigaraydı. Umarım beğenirsin. Başarılar kankam
Teşekkür ederim kankam son durum haber ederim kafası inşallah değer 2 tane de outdoor ayırdım yaz gelsin balkon müsait en üst kat önümde koca bir çınar ağacı var beleş karbondioksit

Aynen kanka gübre yanması var onu azaltiyorum 1 2 defa boş gecicem inşallah girer diye düşünüyorum 50 güne kadar bekliycem az stres yasatmadim bebeyken kedi mi isirmadi bı kere ışık düşürdüm bunlara belki ondandır 50 güne kadar bekliycem yine iyi toparladı 50 gün de girmesse yapacak bişey yok 12 12 ye alcaz
Kanka dikkat et kedilere benim kediyi de dün toprağı eşelerken yakaladım kaynar sular indi başımdan . Bitki gayet iyi görünüyor ama , bol hasatlar dilerim

nazgül

Yeni üye
Kanka pistil görmedim hiç ben bu durumlarda 12 12 ye geçiyorum 1 hafta sonra 18 e yada 20 ye çeviriyorum tavsiye ederim aynı boyle bir kızım var maşallah bulutlara ulaşacak lstye rağmen photo cikti ayto diye söylemiştim bence 12 12 dene derim

ayenaxrg

Üye
Kanka pistil görmedim hiç ben bu durumlarda 12 12 ye geçiyorum 1 hafta sonra 18 e yada 20 ye çeviriyorum tavsiye ederim aynı boyle bir kızım var maşallah bulutlara ulaşacak lstye rağmen photo cikti ayto diye söylemiştim bence 12 12 dene derim
Kanka 50 gün dolsun 12 12 yapicam şuan çok merak ediyorum aslında pistil var dal baslangiclarinda sanırım resmi iyi cekememisim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • MusT+ MusT+:
  • G ganjasevdalısı:
    ****** hahahaha** ***** ******** ****** ****** ****** ***** hahahaha** hahahaha*** * * ***** ***** *****
  • MusT+ MusT+:
  • G ganjasevdalısı:
  • MusT+ MusT+:
    *** hahahaha *** ****** ***** ** ******** ** **** *****
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
    ***** ******** ****** **
  • G ganjasevdalısı:
  • MusT+ MusT+:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ***** * **** ***** hahahaha ******** ********* hahahaha ******** ********* *****
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha** hahahaha*** ******* ****
  • G ganjasevdalısı:
  • PurpleHaze21 PurpleHaze21:
    hahahaha *** **** ***** ***** ****** *** *** *
    ********** ******** **** **** *** *** hahahaha*** *** ****** ** hahahaha **** ***** * **** hahahaha** ******** ******* ******** **** hahahaha* ***** *** ***
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    *** **** ******** hahahaha*** **** ****** ********
    ********* hahahaha ******* ******* ********** hahahaha** ***** hahahaha* ******** ********** ******** ** ******** hahahaha*** **** ***** ******
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    PurpleHaze21 PurpleHaze21: ******* ****** ***** *******