Auto blue dream 42 gün oldu çiçeğe girmedi

ayenaxrg

Üye
Kanka biri girdi gibi yarın fotoğraf aticam bı bakarız birlikte biride giricem kardeş laga luga yapma havasında

MalrukL0rd

Kıdemli Üye
Ben de degeneticadan aldım benim blue dreamler photo çıktı kanka ben de auto diye almıştım xD

higthead

Jolly Green
Ben de degeneticadan aldım benim blue dreamler photo çıktı kanka ben de auto diye almıştım xD

Bro ne zaman almıştın dream lerı. Ben 3-4 gün önce auto blue dream aldım.Kavanoza koydum saklıyorum.Ama sponsora 50 kere sordum eger auto deılse hıc yollamayın baska auto secelım dedım autodur efendım cevabı aldım , şimdi işkillendirdin beni=)))

CubeHaze

Üye
auto bluedream'dan memnun kaldınız mı 2 tane yetıstırmıssınız kafası nasıl? hasadını nasıl verdı ? outdoor olarak yapacagım da bılgı almam lazım..
Hasat miktarı olarak beklediğimi almadım. Ama yetiştirirken sıkıntı yaşadım. Sıcaklık sorunu oldu. Isık patladı bi süre ısık yetersiz kaldı falan. İki bitkiden toplam 50-70 arası olmuştur diye tahmin ediyorum. Tartım yok net rakam bilmiyorum. Kafası güzeldi ben beğendim açıkçası

higthead

Jolly Green
bende auto blue dream sıpariş edecem şuan bi terettütte kaldım açıkcası

Bro bence sipariş et sıkıntı yok.50kere sordum eğer auto deılse benı sakın ugrastırmayın ve yollamayın dedım.Autodur sıkıntı yok efendım cevabını aldım.20 adet karısık sıparıs verıcem blue dream auto deılse baska onerın baska alayım dedım yıne aynı cevap autodur efendım ıcınız rahat olsun cevabı aldım.

Bende blue dream ı cok yakın zamanda burdan 2-3 arkadaş aldı blue dream gelmıstır autodur aldık growa basladık cıceklendı vs yazıyı okuyunca hemen aldım kavanozda beklemede suan benımkıler=)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** ********** hahahaha **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ******* hahahaha* * *** ** **** **** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ********* **** ****** hahahaha* ********** ******* hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ****** ****** ********* **** ***** ** ***** ** ** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** hahahaha ****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahaha ****** ** ********* ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ***** ***** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    ****** **
  • G Growerdigi:
  • G Growerdigi:
    hahahaha
  • G Growerdigi:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha* hahahahahahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha *** **
    ErdemRS6 ErdemRS6: hahahaha *** **