Auto süresi

dougy

Üye
Selamlar, ben şuan 6 tane photo bakıyorum , hasat fazla olsun diye vegi falanda uzun tuttum ama valla sıkıldım harmanlıkta, 4 ay oldu neredeyse daha 2 3 haftam daha var ama hasata.
Şöyle atsam 8 10 tane auto , lst falanda fazla ellemesem stressiz bir şekilde kaç gğnde hasat alınır.

C

Canna

Guest
@ratbatkat yalnis isik rengi

Kulagı Kesik

Kıdemli Üye
Abi photoda 3 5 ayda hasat veriyor zaten , autonun olayı daha hızlı hasat değil mi , geçen burda biri 80. Günde hasata hazırlanıyorum demişti ona istinaden yazdım , 90 günde olayı bitirmek mümkün mü autoda.
Bakım şartlara bağlı kardeşim 2-5 ayda hasat alinir3 aydada arada bişi yok bitkinin duruma göre

u.g

Üye
benim autolarım 5. ayda ve daha 1 ayları var gibi, yanında 1 adet photom var autolar bitince onu çiçeğe sokacam 5 aydır vegde hıfydwfyw

THEBADCHOSEN

Kıdemli Üye
Bende de blueberry samsung qb 150w ile 10 gr aldım autodan. (2.5 ay tam hasat süresi)Yaprakları sürekli yanıktı büyürken. Sende de öylemiydi?
Birde tohum hangi firmadan?

Diğer genetik auto growlarımda hasadım 30 gr kadar bu arada.
qb ile bide 10gr kanka direk su versen anca o kadar gelir, hiç fotoğrafı vs var mı merak ettim bide ne gübreleri kullandın

Çaycı.

Yeni üye
Selamlar, ben şuan 6 tane photo bakıyorum , hasat fazla olsun diye vegi falanda uzun tuttum ama valla sıkıldım harmanlıkta, 4 ay oldu neredeyse daha 2 3 haftam daha var ama hasata.
Şöyle atsam 8 10 tane auto , lst falanda fazla ellemesem stressiz bir şekilde kaç gğnde hasat alınır.
Kanka bende photo critical 2 kızı 1 kasımda başladım bende de hasata en az 15 gün var aynı duyguları yaşıyoruz sıkıcı günler bitmek bilmeyen hasat zamanı delireceğim bitkiye de ellemek istemiyorum

dougy

Üye
Kanka bende photo critical 2 kızı 1 kasımda başladım bende de hasata en az 15 gün var aynı duyguları yaşıyoruz sıkıcı günler bitmek bilmeyen hasat zamanı delireceğim bitkiye de ellemek istemiyorum
Abi milletin çöp sigarasını içiyorum bıktım para kalmadı , piyasada en kralıyım diyende bile bok gibi sigara var .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
    Q Qirve: ********** ******** ***** *******