Auto White Widow Güncesi. Degenetica .Bez Dolap

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Cvp: Auto White Widow Güncesi. İlk Grow Bez Dolap

krasavchik' Alıntı:
hepkafaadam' Alıntı:
Aynı gün hasat alıcaz kanka seninle 12. Gün bugün en sağlıklı bitkim nazar değmesin :) https://ibb.co/37vZfPB
dumanın bol olsun kanka sende bi günllük aç takip edelim

Yok kanka ya cok uzun is ben arada senin konundan yururum :)

darkbiohazards' Alıntı:
hepkafaadam' Alıntı:
Aynı gün hasat alıcaz kanka seninle 12. Gün bugün en sağlıklı bitkim nazar değmesin :) https://ibb.co/37vZfPB

kaç litrelik saksı kanka bu

12lt saksi ama enlemesine genis saksı kanka 20lt ölçülerinde

R

Ripley'sOG

Guest
RE: Auto White Widow Güncesi. İlk Grow Bez Dolap

Bitkin gelişime başlamış gayet sağlıklı ilerliyor.

Hasatin bol olsun

Ü

Üye silindi 12891

Guest

Baya fark göstermiş 2 günde kanka kelle uçurma işlemi yapacak mısın

krasavchik

Moderator

hepkafaadam' Alıntı:

Tereddütüm var bro fakat büyük ihtimal uçuracağım . Hasat süresini çok uzatmadığını öğrendiğimden beri hasat çoğalması için uygulamak istiyorum .

Ü

Üye silindi 12891

Guest

krasavchik' Alıntı:
hepkafaadam' Alıntı:

Tereddütüm var bro fakat büyük ihtimal uçuracağım . Hasat süresini çok uzatmadığını öğrendiğimden beri hasat çoğalması için uygulamak istiyorum .

Ben yapacagim kanka hepsine yapmazsam bodur olacak gibi geliyor 3. Siraya geldikten sonra mi kelle ucurma yapiyoruz kanka sirasi onemli mi bitkinin kac kat ciktiginda yapiyoruz bilen arkadaşlar yazsın

krasavchik

Moderator

hepkafaadam' Alıntı:
krasavchik' Alıntı:

Ben yapacagim kanka hepsine yapmazsam bodur olacak gibi geliyor 3. Siraya geldikten sonra mi kelle ucurma yapiyoruz kanka sirasi onemli mi bitkinin kac kat ciktiginda yapiyoruz bilen arkadaşlar yazsın

moruk baktım senin bitkiler kucuk bence yapanlar daha gelişmiş bitkilere uyguluyolar bitkinin durumuna göre senin bitki 4. veya 5. boğumda isteyecek gibi duruyor yine tecrübeli arkadaslara fotolarıyla beraber sorarız

R

Ripley'sOG

Guest

krasavchik' Alıntı:
Konu güncel el atın kankalar

Isı stresi başlangıci ama derecelerin ortalama değerlerde şuan ilerliyor mu yoksa ayni şekilde mi kıvrılma?

krasavchik

Moderator

Ripley' Alıntı:
krasavchik' Alıntı:
Konu güncel el atın kankalar

Isı stresi başlangıci ama derecelerin ortalama değerlerde şuan ilerliyor mu yoksa ayni şekilde mi kıvrılma?

Bro bugun ki fotoyu yüklüyorum kıvrılma hafif çoğalmış. Sulamayı az yapmış olabilir miyim? Fidenin kenarları toprak nemli hala çok kupkuruda değil

R

Ripley'sOG

Guest

krasavchik' Alıntı:
Ripley' Alıntı:

Bro bugun ki fotoyu yüklüyorum kıvrılma hafif çoğalmış. Sulamayı az yapmış olabilir miyim? Fidenin kenarları toprak nemli hala çok kupkuruda değil

Kanka sıcaklık derecesi ortalama ilginç durum merak edip bir iki guvenilir kaynağa baktım.Sicaklik normal ise bu durum nem seviyesini biraz artırmakla ya da sıcaklık ayarıyla oynamaktan geçiyor.Dedigin gibi kok kaynaklida olabilir suyu bir tik artirabilirsin bu kontamine sorun farklı kanka sıradışı aslında burda birazda sana bakıyor iş yukardakileri deneme yanilma ile yapip teshisi bulman lazım.

Ü

Üye silindi 12891

Guest

sativalara bakmak daha zor kanka indicalara gore daha dayaniksiz oluyorlar revive verdin mi hic

krasavchik

Moderator

Ripley' Alıntı:
krasavchik' Alıntı:

Kanka sıcaklık derecesi ortalama ilginç durum merak edip bir iki guvenilir kaynağa baktım.Sicaklik normal ise bu durum nem seviyesini biraz artırmakla ya da sıcaklık ayarıyla oynamaktan geçiyor.Dedigin gibi kok kaynaklida olabilir suyu bir tik artirabilirsin bu kontamine sorun farklı kanka sıradışı aslında burda birazda sana bakıyor iş yukardakileri deneme yanilmaKeke ile yapip teshisi bulman lazım.
Bro önce ilgin için sana çok teşekkür ederim. Şüphelendiğim durumlardan biriydi nem düşürdükten sonra bu durum başlamıştı. Şuan nemi yükseltemiyorum vantilatör sebebiyle %40 civarında seyrediyor ama biraz fazla sulama yaptım problem devam ederse nemi yükseltmeye çalışacağım büyümede sorun olmadığı sürece böyle ilerlicez inşallah 1-2 güne sebebi bulur sorunu beraber çözmüş oluruz

R

Ripley'sOG

Guest

Olur öyle şeyler kanka arada hepimiz kardeşiz  ve kafası duman insanlarız canın sağolsun.

Yap yapıştır bize alıştır düsturu ile grow hayatinda başarılar kanka

ganjamon.gif

Ü

Üye silindi 12891

Guest

Benimkilerde oldu kanka kabinde sicaklik 30 dereceleri cikmis nem 37 falan dusmus oda kucuk zaten dogalgaz petegini kapatmayi unuttum sabah ise giderken geldim tripteydi 2 tane bitkim kavrulduk **** nerdesin baba dediler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
    T taysın: *** ***