Auto White Widow Güncesi. Degenetica .Bez Dolap

krasavchik

Moderator
Cvp: Auto White Widow Güncesi. İlk Grow Bez Dolap

hepkafaadam' Alıntı:
Benimkilerde oldu kanka kabinde sicaklik 30 dereceleri cikmis nem 37 falan dusmus oda kucuk zaten dogalgaz petegini kapatmayi unuttum sabah ise giderken geldim tripteydi 2 tane bitkim kavrulduk **** nerdesin baba dediler

bi yandan çözmeye çalışıyorum nemi yükselttim sulamayı az fazla yaptım saksı deliklerini çoğalttım bir yandan da büyüme devam ediyor konu güncel ...

StickyDicky

Yeni üye

• Kanka başarılar diliyorum. Birde  naçizane bir önerim olacak evde kilitli poşet ve hassas tartı kesinlikle bulundurma. Evde bunlar olmazsa amcalar başını ağrıtmaz özellikle hassas tartı varsa satıcı oluyorsun devlet babanın gözünde. Takipteyim.

krasavchik

Moderator

StickyDicky' Alıntı:
  • Kanka başarılar diliyorum. Birde  naçizane bir önerim olacak evde kilitli poşet ve hassas tartı kesinlikle bulundurma. Evde bunlar olmazsa amcalar başını ağrıtmaz özellikle hassas tartı varsa satıcı oluyorsun devlet babanın gözünde. Takipteyim.

Teşekkürler kanka :)

R

Ripley'sOG

Guest
RE: Auto White Widow Güncesi. İlk Grow Bez Dolap

Kankam tilki kuyruğu sorunu bitkiyi bırakmamış ama anlıyoruz ki sıkıntı yaratıcak bir stres yok bitkinde şaha kalkmış resmen harika gidiyor.Umarim bu sözleri hasatinada yaparız baya sağlıklı bitki

Sağlıcakla kal kanka

krasavchik

Moderator
Cvp: Auto White Widow Güncesi. Bez Dolap İlk Grow

Ripley' Alıntı:
Kankam tilki kuyruğu sorunu bitkiyi bırakmamış ama anlıyoruz ki sıkıntı yaratıcak bir stres yok bitkinde şaha kalkmış resmen harika gidiyor.Umarim bu sözleri hasatinada yaparız baya sağlıklı bitki

Sağlıcakla kal kanka

Kankam teşekkürler . Bitkiye baktığım yer evin küçük tuvaleti temiz hava sıkıntısı var hicbir pencere veya hava çıkışı yok gündüzleri akşama kadar wcnin kapısını açıp evinde pencerelerini acıp cereyan etkisi yapıyorum temiz hava wc ye ulaşması için şuan için bi sıkıntı yaşamadım sence ekstra co2 yapmama gerek var mı ?

Ü

Üye silindi 12891

Guest
RE: Auto White Widow Güncesi. Bez Dolap İlk Grow

Kanka kivrilma olayini duzeltemedin mi

krasavchik

Moderator

hepkafaadam' Alıntı:

kıvrılma yok moruk düzeldi bitki sadece o iki yaprak öyle kaldı büyümede sorun sorun yok tam gaz devam şuanda bi stresi yok bitkinin

Ü

Üye silindi 12891

Guest

krasavchik' Alıntı:
hepkafaadam' Alıntı:

kıvrılma yok moruk düzeldi bitki sadece o iki yaprak öyle kaldı büyümede sorun sorun yok tam gaz devam şuanda bi stresi yok bitkinin

İyi kanka benim konuya bak bi ne olmustur sence gubreli su falan geliyor yapraklara ben ondan supheleniyorum

R

Ripley'sOG

Guest

Kanka co2 işini sen bilirsin ama gerçek co2 etkisi co2tupler ve en az 1k watt ışıklar ile  dijital sayaçlarla co2 verilir.buda co2 ölçerek havadan bittikce takviye eder aslinda biraz maliyetli ve pro işi bunlar etkili co2 ama sende istersen yap ama bana göre havadaki co2 yeterli ölçüde

krasavchik

Moderator

Ripley' Alıntı:
Kanka co2 işini sen bilirsin ama gerçek co2 etkisi co2tupler ve en az 1k watt ışıklar ile  dijital sayaçlarla co2 verilir.buda co2 ölçerek havadan bittikce takviye eder aslinda biraz maliyetli ve pro işi bunlar etkili co2 ama sende istersen yap ama bana göre havadaki co2 yeterli ölçüde

Eyw bro. Şimdilik bizi aşar o günleri görürüz inş :)

nkinnear

Yeni üye

merhaba bir sorum olacak küçük saksıya ekme sebebiniz bitkinin daha çabuk büyümesi değil mi ve aklıma takılan en önemli kısım ise bitkiyi saksıdan saksıya nasıl transfer ediyoruz teşekkürler

krasavchik

Moderator

nkinnear' Alıntı:
merhaba bir sorum olacak küçük saksıya ekme sebebiniz bitkinin daha çabuk büyümesi değil mi ve aklıma takıla en önemli kısım ise bitkiyi saksıdan saksıya nasıl transfer ediyoruz teşekkürler

dostum bence çimlendikten sonra direk büyük saksıda başlaman hiç uğraşma transfer falan . yada rockwool kullan internette kullanımını araştırabilirsin çok basit.
darkbiohazards' Alıntı:
nkinnear' Alıntı:
merhaba bir sorum olacak küçük saksıya ekme sebebiniz bitkinin daha çabuk büyümesi değil mi ve aklıma takıla en önemli kısım ise bitkiyi saksıdan saksıya nasıl transfer ediyoruz teşekkürler

KAnka ben şundan aldım bunu büyük saksıya olduğu gibi oturuyorsun zamanla saksıda kayboluyormuş
https://www.growkent.com/urun/cocopot-torf-tablet-8-cm
olay şık kanka deneyen oldu mu ? bi çeşit rockwool gibi bişey herhalde bu da

R

Ripley'sOG

Guest

• Topping için bitki kendini toparlayacaktır.
  • Auto olduğu için isik dalgalanması zarar vermez fakat auto bile olsa bana göre 24/0 bitkiye bir süre dinlenme fırsatı vermek gerek.(bazi auto ureticileride bu yönde)
  • Degerlerin stabil

Hasatin bol olsun

krasavchik

Moderator

Ripley' Alıntı:
  • Topping için bitki kendini toparlayacaktır.
  • Auto olduğu için isik dalgalanması zarar vermez fakat auto bile olsa bana göre 24/0 bitkiye bir süre dinlenme fırsatı vermek gerek.(bazi auto ureticileride bu yönde)
  • Degerlerin stabil

Hasatin bol olsun

Bro ufak bi sıkıntı başladı foto ekledim calmag ve gübreden sonra basladı transfer ettiğimde toprak tam kuru değildi bir gün önce gübreli sulama yapmıştım bana gübre yanığı gibi geldi senin fikrin nedir ?

R

Ripley'sOG

Guest

Gübre yanığı olsa genel yaprakların ucunda özellikle fan yapraklarında kendini belli ederdi(en büyük ortadaki yapraklar ) alt kisimdaki yaprak ucu yanmış ve sararmış bu azot eksikliği belirtisi ama biraz daha zaman verelim durum nereye gidiyor biraz takip et alttan sararma devam eder ise azottur yok orda sabit kalırsa bireyseldir korkucak birşey yok biraz takip etmekte fayda var ona göre hareket ederiz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
    T taysın: *** ***