Autolarım hastalandilar

Arkadaşlar merhaba lar 25gunluk autolarım
Değişik formatlara bürünüyor nedir sebebi veya çözümü.?

Gidişatlari nasıl?
Genel bir bilgi alabilirsiniz acaba?
An gübresi veriyorum.
Işık marş hydro ts 3000.
Kanka suyun pH ayarlıyor musun ?
ne sıklıkla su veriyorsun
Gübre tek an mı kullanıyorsun
Benim baktığım kadarıyla gübre noksanlığı var ve sanırsam bitkilerin susuz gübre noksanlığı kesin

mami10_

Doktor
Verdiğin gübre ya az geliyor ve ya toprak phı bozulmuş bitki besin almıyor, toprak 5 6 güne mi kuruyor?
Sulama şeklin nasıl kaç litre su veriyorsun kaç ml gübre veriyorsun

husyn

Doktor
Verdiğin gübre ya az geliyor ve ya toprak phı bozulmuş bitki besin almıyor, toprak 5 6 güne mi kuruyor?
Amonyum Nitrat gübresinin 100 kg’da 33 kg saf Azot bulunmaktadır
gübre yakmış kanka bide azot gübresi bu şekilde sürekli verilmez

Connoiseur grow AB,5 litreye 10Ml gübre verdim AB . sonrasında hepsine ésit bir şekilde 1litreye böldüm o şekilde verdim ha birde 1 hafta önce topping uyguladım ondan olabilirmi

Şimdi az gübre mi verdim cokmu verdim? 2 farklı yorum geldi:) birde o sararanlara topping yaptım ondan olabilirmi?

mami10_

Doktor
Connoiseur grow AB,5 litreye 10Ml gübre verdim AB . sonrasında hepsine ésit bir şekilde 1litreye böldüm o şekilde verdim ha birde 1 hafta önce topping uyguladım ondan olabilirmi
Artık bitki 3 cü haftasında verdiğin gübre az, litrreye 4 ml koy, auto toppingde strese girer, elinde revive varsa ver yoksa aspirin fıs fıs yap

husyn

Doktor
An gübresi veriyorum. demişsin bunun %40 azot bileşeni içeriyor yanı bir saksına yarım cay kasığı bile fazla ben internette bakınca bu çıkıyor

1642621794425.png

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • W wickedstick:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ******** ********* *** hahahaha* *** ******** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** **
  • W wickedstick:
    ****** **** ******** hahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahaha**
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    ******** ******* ****** ******* ***** ******* ****** ******* ******* ********* ****** *** **** ****** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ******** ******** ******* ****** ******* ***** ******* ****** ******* ******* ********* ****** *** **** ****** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    *** *** ** ****** ****** **
    ******** ******* ****** ******* ***** ******* ****** ******* ******* ********* ****** *** **** ****** *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • W wickedstick:
    ***** **** ****** ********* ** * ********* **** ** hahahaha** **** **** *** ***** ********** ******* **********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ***** ****** hahahaha ********** *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • W wickedstick:
    *** **** ****** ********** ** ***** ******** ******* ****** ****** **** *** ***** ****** ****** *** *** ** ****** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** * *** ****** **** ** ********** ****** ***** *** ******* ******** ********** *** ******** ***** hahahaha* **** ****** ********* ** * ********* **** ** hahahaha** **** **** *** ***** ********** ******* **********
    +1
  • O obeb:
    ****** ***** ****** **** ***** ** *** *** **** ****** * **** **** hahahaha** ***** *********
    *** **** ****** ********** ** ***** ******** ******* ****** ****** **** *** ***** ****** ******
  • O obeb:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: ******** ** **********