Autolarım hastalandilar

Uzay11

Kıdemli Üye
Arkadaşlar merhaba lar 25gunluk autolarım
Değişik formatlara bürünüyor nedir sebebi veya çözümü.?

Gidişatlari nasıl?
Genel bir bilgi alabilirsiniz acaba?
An gübresi veriyorum.
Işık marş hydro ts 3000.
Kanka 5 6 günde bir suluyorum yazmişsin muhtemelen gübrelemen az geliyor normalda 3 gunde bir suladiginda 6 gune toplarsan verecegin gubrenin yarisini vermiş oluyorsun, bu sebeptem ortam sıcakliginda ve ve havalandirmanda kesin sorun var normal olsaydi 3 günde kurumaması nerdeyse imkansiz. Benim alan sicakligim ortalama 25 havalandirmayi belirli araliklarla acmama ragmen 3. Gunde saksiya dokundugumda tozumaya başliyor. Ortam şartlarini elden gecir ve vantilatör umarim kullaniyosundur bol şans.

Kanka 5 6 günde bir suluyorum yazmişsin muhtemelen gübrelemen az geliyor normalda 3 gunde bir suladiginda 6 gune toplarsan verecegin gubrenin yarisini vermiş oluyorsun, bu sebeptem ortam sıcakliginda ve ve havalandirmanda kesin sorun var normal olsaydi 3 günde kurumaması nerdeyse imkansiz. Benim alan sicakligim ortalama 25 havalandirmayi belirli araliklarla acmama ragmen 3. Gunde saksiya dokundugumda tozumaya başliyor. Ortam şartlarini elden gecir ve vantilatör umarim kullaniyosundur bol şans.
Kanka çok güzel bir şeye degindin.
Vantilatör var ama ev ortamı malum kış ayı biraz odamız soğuk olabiliyor..

Uzay11

Kıdemli Üye
Kanka çok güzel bir şeye degindin.
Vantilatör var ama ev ortamı malum kış ayı biraz odamız soğuk olabiliyor..
Bu sorunu çözersen yol alırsın. Ben grow odasinda elektirikli ısıtıcı kullaniyorum biraz maliyetli oluyor bu son zamlardan sonra faturada biraz kabardı aylik 600 fatura geliyor.

a-420

Müptezel
sl
Arkadaşlar merhaba lar 25gunluk autolarım
Değişik formatlara bürünüyor nedir sebebi veya çözümü.?

Gidişatlari nasıl?
Genel bir bilgi alabilirsiniz acaba?
An gübresi veriyorum.
Işık marş hydro ts 3000
slm kankacım bıtkınde besın kıtlenmesı var fazla gubre vermıssın buyuk ıhtımalle toprak ph dengesı ve ec sı bozulmus ve suanda besınkıtlenmesınden sebep azot eksıklıgı cekıyor ph ayarlı suyla flash atmanlazım ec ve ph olcerın varsa bu sorunu cozebılırız. Dumanın bol olsun.

mami10_

Doktor
Kanka o sararan yaprakları kopartayımmı,?
Koparma kalsın.
Aspirin tarifini rica ediyorum kanka
Aspirin hem kök uyarıcı hem stres giderici olarak kullana bilirsin.
Aspirrinin ana maddesi salisik asit, bu asiti bitki strese girdiğğinde ürretmeye başlıyor o yüzden bitki streste iken büyümeyi durdurup bu asiti asiti üretmeye odaklanıyor. Sen bunu dışardan verince ise stres ortadan çabuk kalkıyor
Kök uyarıcı olarak 200 ml suya 1 aspirrin, stres giderici olarak 1 litre suya 1, 5 aspirrin ekleyip fısfıs yap

husyn

Doktor
Koparma kalsın.

Aspirrinin ana maddesi salisik asit, bu asiti bitki strese girdiğğinde ürretmeye başlıyor o yüzden bitki streste iken büyümeyi durdurup bu asiti asiti üretmeye odaklanıyor. Sen bunu dışardan verince ise stres ortadan çabuk kalkıyor
Kök uyarıcı olarak 200 ml suya 1 aspirrin, stres giderici olarak 1 litre suya 1, 5 aspirrin ekleyip fısfıs yap
bana 1 aspirin fazla geldi benim aklımdaki çeyrek 1 insan için bence ben daha hiç kullanmadım bu metodu

mami10_

Doktor
bana 1 aspirin fazla geldi benim aklımdaki çeyrek 1 insan için bence ben daha hiç kullanmadım bu metodu
Araştır bir az kanka, bitkiye göre değişir eğer bitkin çelimsiz ve sağlıksızsa çeyrek değilde yarım yeter.
Aspirrinin tek kötü yanı asit bazlı olduğu için phı düşürüyır o yüzden topraktan sık kulanmak tavsiye edilmiyor.

İstanbul

Müptezel
Koparma kalsın.

Teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
    **** *** ** * ******* ********* *** hahahaha
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
    ** ***** **** ******** ******** ******** hahahaha **** ******** *** ***** *** ****** ********** ** ***** ****** ***** *******
  • W wickedstick:
    **** ********* ******** ** *** *** ********* hahahaha*** ******* **
  • H Heisenberg01:
    hahahaha* ********** ********** hahahaha***** ***** *** **** *** **
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01: