Bütçeye uygun ve etkili bir gubre onerisi AGROERA

Lucky

Müptezel
Varmı bitkilerin fotosu kanka
Var Kanka

Junkiee

Yeni üye

Npk filizlenme veg döneminde kullanılıyor
Pk çiçege girdiğinde kullanılıyor
K gubresi ise somek zamanında kullanılıyor
Diğeri ise suyun ph dengesini düşürüyor bu ürünlerin çözülme ph aralığı 6 - 6.5 aralığıdır bizim çeşme suları 7.5 ph aralığı var düşürmek için bu uruilne ihtiyaç var ph düzenleyici bu ise yarıyor @Maho1221
Kanka bu 4 ürün ve calmag dışında birşey kullanıyormusun su ph arttırıcı neden yok listede ?

Lowmembers

Müptezel
Kanka bu 4 ürün ve calmag dışında birşey kullanıyormusun su ph arttırıcı neden yok listede ?
Belmi ph düşürücü lazimmıştır onuda evdeki birseyle gideredektitr. Veya da ph i ev yapimi bir sey ile yükselecektir. Amac bu zaten. Basit bi islem için neden bütçeye uygun gübre konusuna ph up veya down ürünü eklesin ki kanka

MRfs

Üye
@Çaylak00 Aleykumselam kanka bitkilerin son durumu gayet iyi gidiyor şu an 104 günlükler 2 ay veg süresi oldu 45 gündür de bloomda bi 20 güne kadar hasat ederim diye düşünüyorum takibini yapıyorum önde duran bitki super lemon haze onu 40 günlükken çiçeğe almak zorunda kaldım biraz geriden geliyor bakalım ne kadarla kapatacak

Son düzenleme:
@Çaylak00 Aleykumselam kanka bitkilerin son durumu gayet iyi gidiyor şu an 104 günlükler 2 ay veg süresi oldu 45 gündür de bloomda bi 20 güne kadar hasat ederim diye düşünüyorum takibini yapıyorum önde duran bitki super lemon haze onu 40 günlükken çiçeğe almak zorunda kaldım biraz geriden geliyor bakalım ne kadarla kapatacak

Eyvallah kanka güzel görünüyorlar yeni growu bu gubrelerle başlamayı düşünüyorum başını agrıtırım o zaman :) hasatın bol kafan yüksek olsun.

YesiLL

Üye

Kanka bu site hala guncelleniyo diyo

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    hahahaha* *** ****** ******** ***** ***** ******** ****** ** *** ****** hahahaha * ******* **** *** hahahaha* ***
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ***** ***** ********** ********* ***** **** ********* ***** **** ******** ***** ***** ******* **** ********** ********* ***
  • Night owl Night owl:
    ******** ** ******** **** ****** ******* ****** ***** ****** ****** *** ***** **** ******* ***
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ******* hahahaha**** ********
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ********* * ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha ***** ********* ******* ***** hahahaha** *****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ******* ********** ******* ** ***** ** ********** ** ***** ******* *** ***** ****** *** *** ********* *** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha *** ***** ** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    *** **** ****** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** hahahaha* *****
  • Night owl Night owl:
    *** ******* **** **** ** *** ** ******** *** ****** ****** **** hahahaha ** ****** *** **** **** *** ****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** * ******** ******** * **
    Night owl Night owl: ***** ******** * ******** ******** * **