Başara bilmişmiyiz

Selamı aleyküm herkeze daha önçe konu hic acmadım formda bayadır varım ama düşünmedim konu açmayı öyle bi içim den geldi işte :) bitkikerimi sizinle konu başlıgı olarak göstermek istedim bitkilerimde blumun bu gün 19 günü ve hafif bir bitki yanıgı vardı 2 sulama boş gectim simdi birer ml dozu düşürerek devam edecem inşallah sonunu kazasız belasız görecez
https://ibb.co/qyCgN63 kızlarda bunlar herkeze kazasız belasız growlar diliyorum

Ü

Üye silindi 31054

Guest
Bloom da overın 2.sulamasında aban bence bro. Eline sağlık güzel açmışsın bitkileri. Bol hasatlar

cannabis16

Ordinaryüs
şu resimlere bakıp da içimi açtın kardeşim... bitkilerin sanat eseri gibi.. tepelerini aynı hizada tutarak enlemesine ne güzel doldurmuşsun alanı..ellerine sağlık...
sistemi kurup öyle işe girişmişsin..tebrik ederim kendi adıma..
araştırmadan,etmeden böyle bi ürün ortaya çıkmaz..doğru şekilde işe girişince ortaya böyle güzellikler çıkıyor işte...tekrardan ellerine sağlık..

çiçeklenmenin 3-6 haftaları arasında en ağır gübrelemeni yap..bitkinin hafif yaprak uçları yanar falan boşver..bitki ne yapacaksa,çoğunu o haftalarda yapar..deli gibi ışık ister,meyva ağacı kadar da gübre..

dumanın da hasadın da bol olsun..

şu resimlere bakıp da içimi açtın kardeşim... bitkilerin sanat eseri gibi.. tepelerini aynı hizada tutarak enlemesine ne güzel doldurmuşsun alanı..ellerine sağlık...
araştırmadan,etmeden böyle bi ürün ortaya çıkmaz..doğru şekilde işe girişince ortaya böyle güzellikler çıkıyor işte...tekrardan ellerine sağlık..

çiçeklenmenin 3-6 haftaları arasında en ağır gübrelemeni yap..bitkinin hafif yaprak uçları yanar falan boşver..bitki ne yapacaksa,çoğunu o haftalarda yapar..deli gibi ışık ister,meyva ağacı kadar da gübre..

Eyvallah brom sagolasın güzel düşüncelerin icin

Ü

Üye silindi 23498

Guest

Aynen kanka maşallah güzel yapmışsın bende aynen katılıyorum cannabis kankaya. İyi takip mükemmel sonuç. Gübreye abanma kısmında doz düşürmeden devam et bu saatten sonra doz aşımı yapmazsan aşırı yanma olmaz. Ben yarasayla beraber topmaxe abanmıştım şeker yapraklarına kadar yandı ama zehir oldu sigara

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
dostum bu bitkilerin genetiği ışığı gübresi ısı sı nemi kabin ölçüsü nasıl bakıldığını detaylı yazarsan herkes yeşillenir herkesin iştahı kabardı :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****