Bitkilerimin birisi uzamiyor lütfen yardım

higthead

Jolly Green
2. ve 3. fotona bak yaprakların kenarları böle tırtıklı yukarı kalkmış durumda işte o ya sıcaklık yada ışık stresi demek.

Morko

Üye
2. ve 3. fotona bak yaprakların kenarları böle tırtıklı yukarı kalkmış durumda işte o ya sıcaklık yada ışık stresi demek

2. ve 3. fotona bak yaprakların kenarları böle tırtıklı yukarı kalkmış durumda işte o ya sıcaklık yada ışık stresi demek.
O penceleseni ben diğerlerinden sonra toprağını büyüttüm. Ondan bodur kaldi diye düşünüyordum. Ama dediğini anladım şimdi eyvallah zaman zaman rahatsız ederim seni
Hacim bir site buldum fanı dogrudan bitkilere verdiğin zaman ve fazla su verdigin zaman da pencelesme oluyormuş fanı üzerlerinden çektim kabin içerisinde sirkülasyon yaptım ışığı 90 cm çektim. Bakalım nasıl bir sonuç çıkacak
https://www.growweedeasy.com/ adresinden,

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ** ** ** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ******** ****** * ***** **** hahahaha ***** ***** ****** *********
  • H happyworld:
    * **** ****** ** ***** hahahaha**
  • H happyworld:
    ** ***** *** ********** ******** ***** * ***** ***** ****** **** **** hahahaha** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • H happyworld:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** *** ****** ******** ********* ******** ******* * ****** ***** **** * ** ** **** **** ******* ****** hahahaha** ********* ***** * ***** ***** ******* hahahaha ***** *** **** ********** *** ***** ** ** ** ******** ** ******** ******** ****** ** ****** ****** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • Night owl Night owl:
    ** ***** ***** ***** ****** *** ****** ******** ********* ******** ******* * ****** ***** **** * ** ** **** **** ******* ****** hahahaha** ********* ***** * ***** ***** ******* hahahaha ***** *** **** ********** *** ***** ** ** ** ******** ** ******** ******** ****** ** ****** ****** ********* ******* ****** hahahaha* ********
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
    **** ***** ***** ** ******* *** ***** hahahaha*** ******* ***** ** ***** ****
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    *** hahahaha* * *** **** ***** ******* ******* ********* ***** *** ******** **** *** hahahaha**** *** ********** ******* ** ******* *** hahahaha* ******** ******
  • P puslu77:
  • muratzenci muratzenci:
    ****** hahahaha ** ****** ***
  • P puslu77:
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahaha ***** ******** ******* ******* ******** ** ***** ****** ** ***** ******** *
    P puslu77: hahahaha ***** ******** ******* ******* ******** ** ***** ****** ** ***** ******** *