Kaç Gr hasat aldık? ( Bluedream auto)

tohumlusuz

Kıdemli Üye
baksana kaç gr hasat aldık
zaman kötü kimlere kaldık
sokaklar olmuş bataklık
bir fırt kalmış biri şunu bitirsin

baksana kaç gr hasat aldık
sigara güzelmiş harmandık
olsaydı otum sandık sandık
birisi terazi getirsin

21.10.2020
freebird
Altına nick yazdığın iyi olmuş, ileride bu tür eserler anonim sanılıyor sonra, kanka ağzına sağlık şahane :D

Kankacim toprağıni kurutma odandan çıkar içindeki canlı aktif bakteriler somegin kalitesini bozmasın 60 Gr diyorum hayırlı olsun afiyet olsun

K

kybozkurt

Guest
brocum 2 kere led değiştirdim 3 ay boyunca, patlama sebebini bilemiyorum nem olabilir, ısınma olabilir, elektronik cihaz her şey olmuş olabilir :) sözün özü bu tarz bir ışıklandırman varsa yedek 2-3 led elinde tutmak lazım. (ben dobled kullandıım)
Teşekkürler dostum. Ben RoHs marka cob led ile yapacağım. 10 tane istedim çinden. 6 sı ile 300w lık ışık yapacağım. 4 üyedek olarak kalacak inşallah. Inşallah 3 ay bozulmazda ta şehire 300km mesafeli köy de delirmem. Herşeyim bu ledlerin saglam kalmasına bağlı. Lehim makinesi bile aldım sounsuz birleştirmek için

K

kybozkurt

Guest
brocum 2 kere led değiştirdim 3 ay boyunca, patlama sebebini bilemiyorum nem olabilir, ısınma olabilir, elektronik cihaz her şey olmuş olabilir :) sözün özü bu tarz bir ışıklandırman varsa yedek 2-3 led elinde tutmak lazım. (ben dobled kullandıım)
2 kere degistirdim derken. Neresini degistirdin. Hepsini birden mi?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********