Bu kaktüslerin cinsi nedir ? (Trip raporu eklendi)

Anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi rica etsem. Umarım doğru cinstir, şu meskalini denemek istiyorum artık...

Fotoları çok yer kapladığı için sildim.
Trip raporunu yazacağım an be an.

11:10 4 saat kaynattığım iksiri içine limon ve toz şeker katarak içtim. Herhangi bir mide bulantısı olmadı.

11:30 ufak bir hafiflik hissediyorum. Tribe başlamadan evvel oturup kendime bu tripteki amaçlarımı sıraladım. Kafamı kurcalayan ve çözüm bulamadığım sorunları düşündüm ve bunları çözeceğim diye niyetlendim.

11:57 ego ölümü başladı gibi. Normalde öfke hissettiğim kişileri düşünüyorum. Tamamen barışçıl hissediyorum ve öfke duyamıyorum. Ben bunları yazarken "deep jungle walk" çalıyor. Astrix bu şarkıyı prime döneminde yapmış ve bunun gibi bir şarkı daha gelmeyecek :)

12:59 LSD bilenler bilir kafa derinliği diye birşey var onda. Kaktüs bana bunu vermedi. Mantar yemedim o yüzden LSD ile kıyaslama yapıcam.
Kaktüsün fazla kafa derinliği vermemesi LSDye göre daha az hırpalıyor daha yumuşak ve barışçıl bir trip yaşıyorum. Fazla felsefik düşünmüyorum belki ilerleyen saatlerde durum değişebilir ama hemen hemen çözdüm gibi.
Ayaktayken mide bulantısı yaşıyorum, oturunca veya yattığım zaman sorun yok.
Ben de bir psikedelik insanıyım sayısız LSD tribi yaşamış biri olarak, doğalcı arkadaşlar kızmasın ama kaktüs biraz MDMA ya benziyor :)

13:41 bütün tribi evde yaşamamak için dışarı çıktım. Bütün sokakları deep jungle walk ile dolaştım şarkıyı tekrar tekrar dinledim her dinlediğimde farklı bir haz verdi.
İnsan içine karışmak başta güzel ama ülkenin ekonomik sorunları herkese yansımış. Herkesin suratı asık. Bu benim biraz canımı sıktı dışarıda mutlu insan yok.
Görüntüler de hafiften kırılmaya başladı. Evin yolunu tuttum. Bu mesajı yazarken kaldırım taşlarının desenleri bana çaktırmadan dans ediyor. Tribi evde devam ettirmeliyim

Günlük hayatta enerjisi düşük, kötücül insan olduğunu bildiğim birisiyle telefonda konuşmak zorunda kaldım. Bütün modumu düşürdü. Bu durumlarda en güzeli telefonu kapatıp ulaşılamaz olmak sanırım.

22:57 Evet trip raporuna devam ediyorum. Gün içinde baya sosyalleştim. Lsd etkisinde iken mesela insanları ve bulunduğum ortamı domine edip bütün ilginin odağı olabiliyordum (mikro dozlarda). Kaktüste de aynı etkiyi aldım. 30-40 ug lsd gibiydi kontrolü hiçbir zaman kaybetmedim. Aslında insanları domine edip baskın karakter tarafımı ortaya çıkardığı için lsd ile baya haşır neşir olmuştum. Ben bu hissi seviyorum.

Her neyse... Neredeyse 11 saat oldu ve etkileri azalarak kayboluyor. Beklentilerimi tam anlamıyla karşıladı diyemem. Keyifli ve kontrollü bir etkisi var evet. Hayata bakış açısı açımı LSD kadar güçlü etkilemedi.

Konuşurken biraz hızlı konuşuyorsun. Nasıl anlatılır bilmiyorum ama MDMA ve mikro doz LSD karışımı gibi bir etkisi vardı.

Dinlenen müziğin çok önemi var. Sert psytrance müzik dinlerken dişlerimi sıkıyordum ama sakinleştirici meditasyon müziği dinlerken dünyanın en huzurlu insanı bendim. Sen ne istersen hangi moda girmek istersen onu veriyor. Sana birşeyi zorla dayatmıyor. Meditasyon müziği dinlerken tüylerimin şaha kalkıp diken diken olmasını unutmamam, normalde o müziklerin bende etkisi olmuyor.

İştahımı kapattı. Düzenli kullanımda zayıflatır diye düşünüyorum. Yılda bir veya iki defa olabilir. Daha fazlası için gereksiz buldum.

Tabiki hazırlanırken yapılan hatalar olmuştur. Kaktüsün cinsi yaşı senin ruh halin vs birçok faktör var tribi etkileyen.
Naçizane bir rapor (günlük tadında) hazırlamak istedim. Umarım birilerine faydası dokunur.

Son düzenleme:
kaç cm kanka bu ilk resimde 1 metre falan gibi duruyor :D ve kaç yaşında biliyor musun?
70cm kanka ama yaşını bilmiyorum bodoslama dalıp aldım bir yerden. Şimdi buradan aldığım tarife göre kaynatıyorum. Kimse kaktüsü tanımlamadı yarın deneyip göreceğim artık

Kaynadıkça sümük gibi birşey oldu bu nasıl içeceğim bilmiyorum vıcık vıcık bunu yutamaz insan :D

Son düzenleme:

Shantii

Kıdemli Üye
4 saatten aşağı kaynatma, kaktüsün hibrit yani orjinal pedro değil bu yüzden etkilerinden beklentin çok olmasın öyle yüksek halisinasyonlar görmeyeceksin. Çakır keyiften fazlası olacak, normale yakın bir etki alacaksın. Hibrit olmasından yani orjinal olmamasından ve kaktüsü çok fazla kullanmandan dolayı da mide bulantısınında zorlayacı olacağını düşünüyorum.

4 saatten aşağı kaynatma, kaktüsün hibrit yani orjinal pedro değil bu yüzden etkilerinden beklentin çok olmasın öyle yüksek halisinasyonlar görmeyeceksin. Çakır keyiften fazlası olacak, normale yakın bir etki alacaksın. Hibrit olmasından yani orjinal olmamasından ve kaktüsü çok fazla kullanmandan dolayı da mide bulantısınında zorlayacı olacağını düşünüyorum.
Kaynatırken bile midem bulandı biraz kötü kokusu var (sirkenin de etkisi olabilir). Kaktüs 70cm idi. Kaynattığım suyun yarısını mı kullanmalıyım? Yoksa hibrit olduğu için hepsini kullanıp 30cm boyunda orjinal Pedro etkisi mı alırım?

Shantii

Kıdemli Üye
Kaynatırken bile midem bulandı biraz kötü kokusu var (sirkenin de etkisi olabilir). Kaktüs 70cm idi. Kaynattığım suyun yarısını mı kullanmalıyım? Yoksa hibrit olduğu için hepsini kullanıp 30cm boyunda orjinal Pedro etkisi mı alırım?
Bu kaktüs orjinal pedro değil bu yüzden hepsini kullanmazsan hiç etki alamazsın. Pedro kıyasına gelirsek 30 cmlik iyi bir pedro kıyasıyla senin 70 cmliğin tamamı çok daha az etki eder

gölge34

Yeni üye
arkasdaslar bu kaktusler tam olarak ne ıse yarıyor ılk defa burada bu sekılde kaynatıldıgını halusılasyon gordurdugunu duyuyorum nedır bunlar nereden bulunur ve nasıl yapılır bılgısı olan arkadaslarım rica etsem benıde aydınlatırmısınız

M@ykıl

Kıdemli Üye
Kanka google amcaya sanpedro meskalin diye yaz. İstemediğin kadar bilgi bombardımanına tutulursun. Kısaca bahsedeyim. Bahsi geçen kaktüs sanpedro kaktüsüdür ve içerisinde meskalin denilen madde içerir ve kullanımında ortalama 12 saat etki gösterir. Ama bunu kafa yaşamak olarak düşünme. Çünkü öyle değil. Bu bir ruhsal deneyimdir ve seni kah geçmişine götürür ordaki sorunlarınla karşılaştırır çözer, kah doğayla, evrenle ve öz ile bir olmanı sağlar gibi gibi büssürü şey. Çok sevdiğim bi kankamın tabiriyle sanpedro bi Büyükannedir, alır seni kucaklar ve şefkatle yaklaşarak gözünü açar. ( Bad trip olayı da var tabi, o da araştırmalarında karşına çıkar) Ha sen denedin mi diye sorarsan, ben değil de bizim bi arkadaş.... :p

gölge34

Yeni üye
Kanka google amcaya sanpedro meskalin diye yaz. İstemediğin kadar bilgi bombardımanına tutulursun. Kısaca bahsedeyim. Bahsi geçen kaktüs sanpedro kaktüsüdür ve içerisinde meskalin denilen madde içerir ve kullanımında ortalama 12 saat etki gösterir. Ama bunu kafa yaşamak olarak düşünme. Çünkü öyle değil. Bu bir ruhsal deneyimdir ve seni kah geçmişine götürür ordaki sorunlarınla karşılaştırır çözer, kah doğayla, evrenle ve öz ile bir olmanı sağlar gibi gibi büssürü şey. Çok sevdiğim bi kankamın tabiriyle sanpedro bi Büyükannedir, alır seni kucaklar ve şefkatle yaklaşarak gözünü açar. ( Bad trip olayı da var tabi, o da araştırmalarında karşına çıkar) Ha sen denedin mi diye sorarsan, ben değil de bizim bi arkadaş.... :p

Shantii

Kıdemli Üye
Güzel bir rapor olmuş dediğim gibi çok uzun bir kaktüs kullanmana rağmen gerçek san pedro olmadığı için etkisi biraz hafif kaldı ama en azından etki alabildin emeklerin boşa gitmedi ve etkilerini tanımlamanda çok doğru MDMA ve LSD karışımı bir etkisi var.

Güzel bir rapor olmuş dediğim gibi çok uzun bir kaktüs kullanmana rağmen gerçek san pedro olmadığı için etkisi biraz hafif kaldı ama en azından etki alabildin emeklerin boşa gitmedi ve etkilerini tanımlamanda çok doğru MDMA ve LSD karışımı bir etkisi var.
Evet başta çok endişem vardı hem para hem zaman kaybım olacaktı eğer etki almamış olsaydım.
Böylelikle tam etki almasam da meskalin deneyimimi gerçekleştirmiş oldum, mutluyum :)

Geriye sadece psilosibin kaldı.
İzlediğim belgeseller ve okuduğum araştırma yazılarına göre mantarın verdiği ruhsal deneyim LSD ve meskalinden daha yüksek bir seviyede.
O seviye için hazır olduğumu düşünüyorum.
LSD için söylenen bir söz var: "canın istediğinde onu bulamazsın, sen hazır olduğunda o seni bulur" diye.
Aynı söz mantar için de geçerli sanırım. Spor arayışına girmiştim ama bıraktım. Onun beni bulmasını ümit ediyorum :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: