Bubble Gum Auto - Lsd Auto | First Growth - 190 g. hasat gerçekleşti. Kafa raporu !!

Vybz Kartel

Müptezel
Kanka merhaba. Senin bitkilerle aramızda
Senin de emeklerine sağlık kankam.

Aslında 90 a kadar yolu var ama, bir bitkim oldu gibi, ve artık dayanamıyorum :) . Alt dallardan da kesmek istemiyorum kanka, tatlarına baktım o ayrı da :)... O yüzden yarın 76. gün flush, 80. gün yıkama ve 82. gün de hasat kanka. İlk grow için yeterli. 100-120 gram bekliyorum ikisinden, bakalım....

Elimde olsun da bir sonraki growda sabırlı olurum. 2-3 aydır harman geziyorum kanka :)

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Günlerden 75 kankalarım.

77 de flush, 81 de yıkama ve 83. gün de hasat düşünüyorum. Trikomlar istediğimiz seviyede değil henüz ama, artık dayanamiim :). İlk grow için bence yeterli :)
Dün son gübreli suyumu verdim.
1 litreye ; 2 ml Overdrive , 2 ml Canna Boost, 3 ml Terpinatör

LSD auto : https://ibb.co/wp8hpYn , https://ibb.co/t31KW2c Bubble Gum: https://ibb.co/k34Nwm8 , https://ibb.co/qB04drF

Ekli dosyayı görüntüle 4869 Ekli dosyayı görüntüle 4870

Ekli dosyayı görüntüle 4871 Ekli dosyayı görüntüle 4872
Yapıyorsun bu işi kanka. Dumanın bol olsun.

Cigafest

Yeni üye
Senin de emeklerine sağlık kankam.

Aslında 90 a kadar yolu var ama, bir bitkim oldu gibi, ve artık dayanamıyorum :) . Alt dallardan da kesmek istemiyorum kanka, tatlarına baktım o ayrı da :)... O yüzden yarın 76. gün flush, 80. gün yıkama ve 82. gün de hasat kanka. İlk grow için yeterli. 100-120 gram bekliyorum ikisinden, bakalım....

Elimde olsun da bir sonraki growda sabırlı olurum. 2-3 aydır harman geziyorum kanka :)
Kanka bence en az 150 alacaksın gibi duruyor resimlerden, inşallah da alırsın çünkü maşşallahı var bitkilerinin :). Flush zamanı da detay açıklamalar ve resimler bekliyorum senden bize yol gösterici olarak :). Beni de fena özendirdin bu akşam ilk defa bir tadım da ben yapayım bakalım nasıl olmuş meraktan çıldırıyorum tadı, kafası nasıl diye.

Vybz Kartel

Müptezel
Kanka bence en az 150 alacaksın gibi duruyor resimlerden..
Sömekler biraz boş kaldı kankam. PK 13/14 vermekte geç kaldım. EE dedim overdrive alayım, ona da geç kaldım, sadece 1 defa verebildim.

Tadım yapacaksan tavsiyem fırın yapma, ben sömeği bir ten çorap içine koyuyorum ve saç kurutmanın önünde 15-20 dakka tutuyorum, sonra az makasla parçalayıp 1 daha yapıyorum kurutma makinesi ile. 30-40 dakikada çıtır ve çok fazla kaybetmiyor kafadan.

Veya, çiçekleri ufak ufak yapıpi iğne ile ipliğe diziyorum, yine bir yere sabitleyip, saç kurutmayı çakıyorum üslerine, güzel oluyor :)

Vybz Kartel

Müptezel
Keşke photo fem yapsan bro o alan ve ışıklarla 300 e yaslardın.
Kanka malzeme 5 günde istanbula inmiş :) . Malum yerden.... Gelsin hele öyle yapıcam bu sefer. Bu deneyim kazanmak içindi.

O değil de habire para harcıyorum bro :) . Şimdi yine bir çıkış fanı lazım, benimki rüzgarda yetersiz kalıyor. Eeee gübre değiştireceğiz, tohum aldık, yok vakum makinası. Yİne bi 5 lik gidecek gibi :( . Başladığımdan beri rahat 10 bini geçtim yani... Ama değer kanka yaw :) varsın para gitsin, sonuçta kendimize alıyoz, kendimize büyütüyoz..

Cigafest

Yeni üye
Sömekler biraz boş kaldı kankam. PK 13/14 vermekte geç kaldım. EE dedim overdrive alayım, ona da geç kaldım, sadece 1 defa verebildim.

Tadım yapacaksan tavsiyem fırın yapma, ben sömeği bir ten çorap içine koyuyorum ve saç kurutmanın önünde 15-20 dakka tutuyorum, sonra az makasla parçalayıp 1 daha yapıyorum kurutma makinesi ile. 30-40 dakikada çıtır ve çok fazla kaybetmiyor kafadan.

Veya, çiçekleri ufak ufak yapıpi iğne ile ipliğe diziyorum, yine bir yere sabitleyip, saç kurutmayı çakıyorum üslerine, güzel oluyor :)
Eyvallah kanka akşam akızlıyorum dediğin yöntemlerle. Ayaküstü 10/10 bilgiler verdin bana, teşekkür ederim. :)

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Kanka malzeme 5 günde istanbula inmiş :) . Malum yerden.... Gelsin hele öyle yapıcam bu sefer. Bu deneyim kazanmak içindi.

O değil de habire para harcıyorum bro :) . Şimdi yine bir çıkış fanı lazım, benimki rüzgarda yetersiz kalıyor. Eeee gübre değiştireceğiz, tohum aldık, yok vakum makinası. Yİne bi 5 lik gidecek gibi :( . Başladığımdan beri rahat 10 bini geçtim yani... Ama değer kanka yaw :) varsın para gitsin, sonuçta kendimize alıyoz, kendimize büyütüyoz..
Aynen öyle bro başta tecrübesizlikten fazla ve birbirine uyumsuz şeyler alıyosun alışveriş bitemiyor. 10 liraya bir set topladım akıllara zarar dediğim gibi sog için fırsat kolluyorum. Onu yaptım mı 3 yıl yokum piyasada. Ömürlük setim hazır.

Vybz Kartel

Müptezel
Aynen öyle bro başta tecrübesizlikten fazla ve birbirine uyumsuz şeyler alıyosum alışveriş birmiyor. 10 liraya bir set topladım akıllara zarar dediğim gibi sog için fırsat kolluyorum. Onu yaptım mı 3 yıl yokum piyasada.
En büyük hayalim. Şöyle 3 yıllık kenara koyup, yok olmak.. İnşallah kankam, inşallah.....

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Şu zamana kadar aslında ucuz diye aldığın şey en pahalısı onu öğrendim indoorda

Vybz Kartel

Müptezel
Şu zamana kadar aslında ucuz diye aldığın şey en pahalısı onu öğrendim indoorda
Kesinlikle kanka,

kenarda 400 watt mh, hps lambalar, balast, reflektör, 1 tane 450 watt cob led, 1 tane yanmış dandik buhar makinesi, daha bir çok şey boşta duruyor.... nerden baksan acemilikle boşa 3-4 bin gitti. Dediğin gibi ucuza kaçıcaz diye. Olsun kanka, hata yapacaksın ki, doğru yönü bul :)

Bu deneyimden sonra bende her şeyin en iyisini almaya karar verdim ve öyle yapıyorum...

Ü

Üye silindi 14336

Guest

Gümrükten geçmiş mi kanka sorunsun ? Birde sitesinde ekstra gizli diye bi özellik var onu seçtin demi +12 euro gibi diyor o şekilde de herhalde ? Growun çok başarılı kanka kazasız belasız bitirmen dileklerimle. Ama konuyu burada bırakma curing işlemlerinde de devam ettir lütfen saygılar kanka

Vybz Kartel

Müptezel
Gümrükten geçmiş mi kanka sorunsun ?
Daha gümrükten geçmedi. İlk defa almıyorum kanka, geçen yıl da aldım buradan, acemi bir outdoor yapmıştım, her bitkiden 20-25 g alabildim :) . Aynen çok gizli seçeneği, 15 euro. Bakıcaz bakalım...

Sağol kanka. Bugün Canna flush ile flush atacağım. 77. Gün bugün. 81. gün de tam yıkama yapıp 48 saat karanlığa alacağım. 83. te de keserim artık...

Curinge gelince, sömekler tam istediğim gibi dolmadı kanka, ama iki bitkiden de 25 er veya duruma göre 50 şer g. alıp güzel bir curing düşünüyorum, şöyle 1 ay sürecek... Belki de 15 gün curingten sonra belli miktarı vakumlu poşet yapar gömerim bir kenara. 3-5 ay yatsın bakalım :) Tabi bu alacağım hasat miktarına bağlı......

Ü

Üye silindi 14336

Guest
Daha gümrükten geçmedi. İlk defa almıyorum kanka, geçen yıl da aldım buradan, acemi bir outdoor yapmıştım, her bitkiden 20-25 g alabildim :) . Aynen çok gizli seçeneği, 15 euro. Bakıcaz bakalım...

Sağol kanka. Bugün Canna flush ile flush atacağım. 77. Gün bugün. 81. gün de tam yıkama yapıp 48 saat karanlığa alacağım. 83. te de keserim artık...

Curinge gelince, sömekler tam istediğim gibi dolmadı kanka, ama iki bitkiden de 25 er veya duruma göre 50 şer g. alıp güzel bir curing düşünüyorum, şöyle 1 ay sürecek... Belki de 15 gün curingten sonra belli miktarı vakumlu poşet yapar gömerim bir kenara. 3-5 ay yatsın bakalım :) Tabi bu alacağım hasat miktarına bağlı......
Bu 15 euroluk seçenekte nasıl gizleyip gönderiyorlar ? Birde ev adresine mi istedin yoksa başka adrese mi ?

Vybz Kartel

Müptezel
Bu 15 euroluk seçenekte nasıl gizleyip gönderiyorlar ? Birde ev adresine mi istedin yoksa başka adrese mi ?
Çok gizli seçenğinde tamamen paketsiz şekilde başka ürüne gizleniyor. 12 euroluk gizli seçeneğinde ise malzeme orinal paketetinde, kağıt hediye var, paketli şekilde başka ürüne gizliyorlar. Geçen yıl böyle almıştım, hediye çarşafı efsaneydi :)

Hanımın adına, kaynanamın ev adresi :D . Kendi adresimi de versem aynı şey... İsim olduktan sonra adresin bir önemi yok bence... İki seçenek var, ya gelir, ya gelmez.

Vybz Kartel

Müptezel
81. Günden selam kankalarım.

Dün itibari, ile 48 saat karanlık moduna aldım bitkileri. 3 gün önce 45'er litre su ile flush atmıştım.

Trikomlar istediğim seviyeye bir türlü gelmeyince ben de pistillere bakarak hasat etme durumunda kaldım. Sömekler şişmese de, tricomlar olmasa da, olgunluk belirtileri baş gösterdi iyice. Yapraklarda sararma, kuruma, şeker yapraklarının uçlarında kuruma, bir tanesinin sömek uçlarında morarma olmaya başladı.

Bu nedenle hasat etme kararı aldım. Bakalım kafa raporu ve hasat miktarı ne olacak.

Benim tahminim : LSD auto : 50 gram. Bubble Gum auto : 60 gram şeklinde

Sanıyorum 1 hafta sonra hasat miktarı ve kafa raporu sunacağım sizlere...

İyi forumlar.

Vybz Kartel

Müptezel
Selam kankalarım.

Bugün kurutma işlemine devam ediyorum. 2 gündür kurumadalar kendileri :) . Sıcaklık 18-20 derece arası , Nem oranı da 48-52 arası tutuyorum.

Büyük resim : https://ibb.co/qprkYFb

Etki, koku ve tat namına pek umudum yok kankalar ama bakalım, konuşmak için henüz daha erken...

resimmm.jpg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 2 2008Grower:
    ** ****** ***** hahahaha ***** ******* ****** ******* *****
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    **** ****** ******* **** ******* ****** **
    *** ****** **** **** ** **** ****** ** ** ** hahahaha hahahaha***
    ********* ******* * ******* ****** *** ***** ***** ********* ******* **** ******* *******
  • 2 2008Grower:
    ***** *** hahahaha ****** ******* hahahaha ********** **** ***** ****** *** ***** ********** ***** ***** ****** ***** *** ****** hahahaha** *** **** * ***** ******* ***** ***** ** ****** hahahaha**** *** ****** ***** ****** ****** *** ***** ******** ** ******** ***** hahahaha ******* ********** *****
  • 2 2008Grower:
    *** ******* ****** ****** ******** ****** ********** ****** hahahaha ****** **********
    ***** ** *** hahahaha ** ********* ******** ***** ***** ******** ******* hahahaha***** ******** ****** **********
    **** *** **** ******* ***** ******** *** hahahaha ******** ******* **** ** ***** ***** ********
  • 2 2008Grower:
    ******* *** ********* ***** ********** *** ********** ***** ******* hahahaha* ***** *** *** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    **** ******** hahahaha* hahahaha*** ********** **** hahahaha***** **
    ********* ***** ***** ******** ********* ** **
  • 2 2008Grower:
    hahahaha ******** ********** *** ** ****** ***** ***** *** ******* *** *** *** *** ***** ******* ******* ******** ****** ******* ****** **** ***** *** *** **** hahahaha ********* ****** **** ***** **** ******* ***** ***** *** ******** ***** **
    *** ** ********* ********* ********** ***** ******* ***** ******** ******* ***** ******** ********** **** *****
  • 2 2008Grower:
    * **** ***** ******* ******** hahahaha hahahaha**** ***** hahahaha * **** ***** ****
  • Y Chat bot:
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: hahahaha**