Bubble Gum Auto - Lsd Auto | First Growth - 190 g. hasat gerçekleşti. Kafa raporu !!

El_Takashi

Kıdemli Üye
Valla kanka sipariş geçtim başka yere 1 haftada geldi. Geçen yıl da almıştım, o kadar yanlışa rağmen outdoorda hepsi çok güzellerdi.... Bu yıl nasılsa aldık işte sponsordan ama, böyle olmamalı....

İkisi de köt ü nasıl olabilir kanka. Geçen yıl outdoor yaptım değişik bir bankanın tohumlarını. Ne ph bakmak, ne cal mag, ne doğru dürüst gübre ölçümü, ne sulamaya dikkat ettim. Bio bizz ile hepsi zehir gibiydi ya. Yine o bankadan aldım bakalım, haftaya başlıyoruz tekrar...
Kanka royalseed ı dıyon demı 1 haftaya geleb ?

Vybz Kartel

Müptezel
kankacım bence ümitsizliğe kapılma. forumda çok okudum hiç kokusu olmayan ama kafası acayip olan sigaraları. bizzat kendimde şahit oldum. hem daha olmadan ufak bi tırtık yapmıştın ve beğenmiştin. curingde oturacak bence kokusu da kafası da. sen yapılması gereken herşeyi hatta daha fazlasını yaptın. sen moralini yüksek tut. kurumasına 2-3 gün kala diğer tohumları patlat. takipteyim seni biliyorsun. moralini bozma kanka. kendine iyi bak.
İnşallah kankam. Umudum yok ama bakalım. Kurutmayı da itina ile yaptım, Curing i de öyle yapacağım bakalım. Zannetmiyorum ekstrem bir değişiklik olacağını ama, her ikisinin de kötü oluşu canımı sıkıyor. Her gün birini içiyorum belki oturmuştur diye, gittikçe daha da kötüye gidiyor.
Sağol kankam, sen de kendine iyi bak.

Vybz Kartel

Müptezel
Sevgili Dostum, Senin günlüğünü referans alan biriyim . İnan çok üzüldüm emeğinin karşılığını alamadığın için . Bende sponsordan sipariş verdim. şuan çok muallakta kaldım. İlk tohumlarımı Drgreensotre dan almıştım . gümrük parası değilde kargo ücreti baya can sıkıyor .istersen bir göz atabilirsin.
Başka bir yerden aldım kanka, çoktan elime ulaştı. Daha önce de çalıştığım bir yerdi zaten.. Neden buradan almadım da bilmediğim yerden aldım diye kendime kızıyorum. Ama belki de farklı şeyler etkili oldu, bilemiyorum. Değerlendirmem devam ediyor kanka. Günlük kapanışında bir SON SÖZÜMÜZ olacak :) , sonrada 2. Grow a başlıyoruz.

Vybz Kartel

Müptezel
Şu kurutma ve kürleme işini düzgün bir şekilde hallet bakalım daha sonra neler olacak takipteyiz! Kankam üzme çok kendini
Bakalım kankam, şuan moraller yerle bir. 90 günü tamamlamaya çalışırken, şimdi tekrar bir 90 daha ...

Bende ki White widow da aynısını yaşadım! Dalından küçük bir sömek kesip, kurutup kovadan iki kapak alıp yamuldum ama daha sonra hasat edip kuruduktan sonra o kafayı alamadım mesela. Gerçi adam gibi kurutmaya bile fırsat bulamadan bitirdik canım cigarayı şimdi Lemon OG'ler olsun diye bekliyoruz başında
:)

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Masallah cok iyi is basarmissin knka ama gubrelemene bi sonraki ekiminde biraz daha dikkat et. Az gubre vermeye calis, Umarim cok iyi bir flush yapmissindir bitkilerine cunku cok leziz duruyorlar. Ama iyi flush yemediyse bitki bu kadar gubre yanmasindan sonra isterse dunyanin 1 numarali genetigi olsun keyif alamazsin.Tekrar autoflowermi ekiceksin ? bu seferde uzun donem dene bence. Bitkinin son haftaki suresine bakiyorumda cok sitresli gecirmis. Bolca gubre yanmasi var. Eger someklerdeki gubreyi atamadiysan ki o durumdayken baya baya bi su dokmen lazimki topraktaki pislik atilsin. Ama sen eger bunu adam gibi yapamazsan sonunda kestigin bitki icinde olan gubrelerden dolayi ne kafa yapar adam akilli, ne kokusu olur, nede tadi. Kulde simsiyah olur. Snoop dog in kendisi sana ucarak tohum getirse Californiadan al bunlari ek diye ve sen hasata dogru adam gibi bir islem yapmadiysan o ot icilmez. Snoop dogg da gotune tekmeyi koyar cunku adam someklerinde yarasa boku veya solucan boku kalintilari icmeyi sevmez. Ilk grow icin gayet iyi ama flush iyi yapilmadiysa urun coptur. Bunuda en basit sekilde bi tane cigara sarip icip kulune bakarak anlarsin. Siyahsa sicmissindir, griyse sicmamissindir.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 19835

Guest
Masallah cok iyi is basarmissin knka ama gubrelemene bi sonraki ekiminde biraz daha dikkat et. Az gubre vermeye calis, Umarim cok iyi bir flush yapmissindir bitkilerine cunku cok leziz duruyorlar. Ama iyi flush yemediyse bitki bu kadar gubre yanmasindan sonra isterse dunyanin 1 numarali genetigi olsun keyif alamazsin.Tekrar autoflowermi ekiceksin ? bu seferde uzun donem dene bence. Bitkinin son haftaki suresine bakiyorumda cok sitresli gecirmis. Bolca gubre yanmasi var. Eger someklerdeki gubreyi atamadiysan ki o durumdayken baya baya bi su dokmen lazimki topraktaki pislik atilsin. Ama sen eger bunu adam gibi yapamazsan sonunda kestigin bitki icinde olan gubrelerden dolayi ne kafa yapar adam akilli, ne kokusu olur, nede tadi. Kulde simsiyah olur. Snoop dog in kendisi sana ucarak tohum getirse Californiadan al bunlari ek diye ve sen hasata dogru adam gibi bir islem yapmadiysan o ot icilmez. Snoop dogg da gotune tekmeyi koyar cunku adam someklerinde yarasa boku veya solucan boku kalintilari icmeyi sevmez. Ilk grow icin gayet iyi ama flush iyi yapilmadiysa urun coptur. Bunuda en basit sekilde bi tane cigara sarip icip kulune bakarak anlarsin. Siyahsa sicmissindir, griyse sicmamissindir.
@TohumsuzEsrar reis selamın aleyküm.
@Cnnbsedm müsaadenle dostum..
Aynı problemi bende yaşıyorum. Çok iyi flush yaptım bitkilere, kimisine hiç denecek kadar az gübreleme yaptım. Işık stresine soktum biraz bitkileri ama genel olarak mutlu büyüdüler. Ama üç farklı genetik yapmama rağmen üçünde de kafa olarak tam randıman alamadım. Güzel bir görünüşü, aroması var, dediğin gibi güzel bir kül rengi var. Lakin o iki dumandan sonra yarım saat şuuru kapayan ağır sigaraları yakalayamadık. Flush’ın üzerinde durmuşsun ama onu da ben çok iyi yaptım mesela, ppm kontrollü, programlı filan gittim. Ama finalde kafa raporu beni de çok üzdü. Biz bir yerde ufak bir detay mı atlıyoruz diye düşünüyorum ama aklımada bir şey gelmiyor. Zaten çok zor bir iş de değil, gerekeni iyi bir şekilde yaptığımıza inanıyorum. Sokakta satılan skunk’ın kafa kalitesinde genetik yetiştirdiğime üzülüyorum. Üstelik bunun sponsorun yada çok ünlü bir tohum bankasının ürünleriyle de alakalı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü ikisini de denedim. Önümüzdeki ay senin de önerdiğin gibi bende uzun dönem yapacağım mesela. Ama korkuyorum yine emekler boşa gidecek diye. Normalde düzgün kafaya sahip olan 15 gram ot, bana 1 ay yetiyor.
2 bitkiden 250 gram hasat aldım, 2 ayda 100 gramı yedim/içtim bitirdim. Kafa yaşayacağım diye dünyanın sigarasını tükettim. Normalimin 3 katından fazla.! Emeğime, ciğerime, birçok şeyime yazık. Flush’tan başka aklına gelen bir şey var mı mesela? Sen böyle problemler tecrübe ettin mi hiç?

C

Cibril

Guest
@TohumsuzEsrar reis selamın aleyküm.
@Cnnbsedm müsaadenle dostum..
Aynı problemi bende yaşıyorum. Çok iyi flush yaptım bitkilere, kimisine hiç denecek kadar az gübreleme yaptım. Işık stresine soktum biraz bitkileri ama genel olarak mutlu büyüdüler. Ama üç farklı genetik yapmama rağmen üçünde de kafa olarak tam randıman alamadım. Güzel bir görünüşü, aroması var, dediğin gibi güzel bir kül rengi var. Lakin o iki dumandan sonra yarım saat şuuru kapayan ağır sigaraları yakalayamadık. Flush’ın üzerinde durmuşsun ama onu da ben çok iyi yaptım mesela, ppm kontrollü, programlı filan gittim. Ama finalde kafa raporu beni de çok üzdü. Biz bir yerde ufak bir detay mı atlıyoruz diye düşünüyorum ama aklımada bir şey gelmiyor. Zaten çok zor bir iş de değil, gerekeni iyi bir şekilde yaptığımıza inanıyorum. Sokakta satılan skunk’ın kafa kalitesinde genetik yetiştirdiğime üzülüyorum. Üstelik bunun sponsorun yada çok ünlü bir tohum bankasının ürünleriyle de alakalı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü ikisini de denedim. Önümüzdeki ay senin de önerdiğin gibi bende uzun dönem yapacağım mesela. Ama korkuyorum yine emekler boşa gidecek diye. Normalde düzgün kafaya sahip olan 15 gram ot, bana 1 ay yetiyor.
2 bitkiden 250 gram hasat aldım, 2 ayda 100 gramı yedim/içtim bitirdim. Kafa yaşayacağım diye dünyanın sigarasını tükettim. Normalimin 3 katından fazla.! Emeğime, ciğerime, birçok şeyime yazık. Flush’tan başka aklına gelen bir şey var mı mesela? Sen böyle problemler tecrübe ettin mi hiç?
@TohumsuzEsrar kankamız aynı durumu bende yaşadım @badbear kankamla aynı dönem hasat aldık bende o da ve konuda ki kankamızda da aynı sorun var ve badbear kanka farklı bankadan da aldı hasat ama gerçekten kalite tam olara sokaktaki skunk kafası kesinlikle. Ben sokaktan mari içiyorum 3 dumanla başka alemlere geçiyorum çok yüksek kafalar yaşıyorum ama hasarından bir çiftli içiyorum anca kafama giriyor ayda 10-15gr içen ben, şimdi 100gr sigaram 2 ay olmadı bitti bitecek. Neden böyle oluyor bir yerde hata yapıyoruz biz nasıl bu kafaları yakalayacağız bize yardımcı ol 10aydır gece gündüz okuyorum izliyorum yabancı kaynaklar dahil ama yüksek bir kafa yapamadık. Bu growda da aynısı olursa son kurşun photo deneyeceğim o da olmassa ben bu sevdadan vazgeçeceğim valla:)

@TohumsuzEsrar kankamız aynı durumu bende yaşadım @badbear kankamla aynı dönem hasat aldık bende o da ve konuda ki kankamızda da aynı sorun var ve badbear kanka farklı bankadan da aldı hasat ama gerçekten kalite tam olara sokaktaki skunk kafası kesinlikle. Ben sokaktan mari içiyorum 3 dumanla başka alemlere geçiyorum çok yüksek kafalar yaşıyorum ama hasarından bir çiftli içiyorum anca kafama giriyor ayda 10-15gr içen ben, şimdi 100gr sigaram 2 ay olmadı bitti bitecek. Neden böyle oluyor bir yerde hata yapıyoruz biz nasıl bu kafaları yakalayacağız bize yardımcı ol 10aydır gece gündüz okuyorum izliyorum yabancı kaynaklar dahil ama yüksek bir kafa yapamadık. Bu growda da aynısı olursa son kurşun photo deneyeceğim o da olmassa ben bu sevdadan vazgeçeceğim valla:)
Kafa kafa diye diye kendini yedin bitirdin be kankam :) o sokaktan aldığına para veriyon diye bir de bol bulamıyon diye kıymete biniyor kanka kendi yetiştirdiğini devamlı içe içe kıymetini bilmiyon bir de kafan alışıyor artık

Thc oranlarınız düşük olduğu için kafa olmuyorsunuz , bu genelde genetikle ilgili olup yetiştirme şartlarına,kesim zamanına göre değişiklik gösterir. Herşeyi doğru yaptığınızı fakat genede düşük thc aldığınızı düşüyorsanız o tohumu birdaha ekmeyin

İlk sayfaya girip sistemine ve yaptıklarına baktım tekrardan.
Pistillere bakınca kesim zamanında doğru görünüyor.
Hasat miktarı ilk growa göre çok iyi gayet dolgun budlar yapmış bitkiler.
Flush la falan alakalı olamaz anlattığın gibi düşükse bana kalırsa tohumlar sıkıntılı.
Başka bir açıklaması olamaz bence.

nightowl

Üye
Bununla geçmiş olsun bro, kazasız belasız en azından büyük tecrübe almışsın. Sistem, gidişat ve hasat gayet başarılı ilk grow'a göre. sonuç için takipteyim, ben de ilk deneyim photo yapıyorum ve 12. haftadayım, daha 6-8 haftam daha var, umarım 5 ayım boşa gitmez.

Ediz55

Yeni üye
Geçmiş olsun inşallah tekrar yaşamazsın. aynı şeyleri bende yaşadım ama köfteci tohumundan beğendiğim bi sigaranın tohumunu ekmiştim.. henüz tam olmadan kesip alt sömeklerden birtane sarmıştım yaş sayılırdı fön ile kurutmuştum. güzel kafa yapmıştı oh demiştim. 2 hafta sonra filan flush atmıştım kestim kuruttum vs. SIFIR kafa.. SIfır hemde nasıl oldu anlamamıştım. bütün emek boşa gitmişti. herkeze mutlu hasatlar dileğiyle

Vybz Kartel

Müptezel
Masallah cok iyi is basarmissin knka ama gubrelemene bi sonraki
@TohumsuzEsrar Selam kanka. Evet gübre olayını çok karışık gittim. 33 gün magnezyum fazlalığından dolayı attığım flushtan sonra sanki toparlayamadılar. 25. günden sonra hiç koku kalmadı ve hasata kadar da olmadı.
İyi bir flush attım kanka. İlkinde 20 lt su ve 1 lt / 2ml canna flush. İkincisinde 40 litre temiz su ile. 2 gün sonrasında 48 saat karanlık ve kesim.
Tekrar autoflower kanka. Uzun dönemi yaz aylarında deneyeceğim.
Evet, son zamanlarda dediğin gibi bir tanesinde bolca yanma oldu ve hasata kadar da bitmedi. Ama sadece flush, kaldı ki flushu da bolca yaptım. EC metre ile ölçtüm kanka.
Tüm olayı genetiklere bağlayamam, çok sorunlu bir grow oldu desem yanlış olmaz.. Işık döngüsü, eklediğim gübreler, cal mag sorunu... Ama kanka, bu saydıkların yani flush, tad ve kokuyu etkiler. Ama THC yok kızlarda. Hadi bir tanesi diğerine göre daha iyi ama, THC yok yani. Tadını kokusunu anlarım ama, etkide sıkıntı nasıl oluyor. Daha önce de outdoor deneyimlerim çok oldu. Kötü tatlarda bile enfes kafalar olurdu kanka.
Evet ilk grow için bolca deneyim sahibi olduk. İnşallah ikinci denemede güzel bir hasat alırım.
Az sonra paylaşacağım raporumu kankam. Yorum için sağol.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 2 2008Grower:
  • A angeshar:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:

***** ****** **** ********** *** ***** ******* ********* *** *** ***** hahahaha ******* ** ******** *** *** ***** *****
    ** ** ****** ****** ********* hahahaha** *** **** ******* * ****** *** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ** ** ****** ****** ********* hahahaha** *** **** ******* * ****** *** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** *** **** ********** ********* ** ****** ***** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahaha** ******
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ******** ********** **** ********* ** ***** ***** ****** ***** ***** **** ******* *** hahahaha** *** ********* ******* ***** ** ****** *** ******** *** ****** *** **** ****** ******** **** ********* ********* ** ****** ***** *******
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******** hahahaha**** ******* ********* *** ***** hahahaha****
    * ***** ******* *
    +1
    hahahahahahahaha
    +1
    **** ****** ******** ********** **** ********* ** ***** ***** ****** ***** ***** **** ******* *** hahahaha** *** ********* ******* ***** ** ****** *** ******** *** ****** *** **** ****** ******** **** hahahaha****** ****** *****
    ****** hahahaha** hahahaha hahahaha** *****
    ******** hahahaha**** ******* ********* *** ***** hahahaha**** ***** ********** ******** *** *** ****
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha********* ****** ****** *** ********* **** ******
    +1
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    **** ****** ********* hahahahahahahaha**********
  • Night owl Night owl:
    **** *** ******* * * ** ********* ********* ******* ** ******* ******* ******** * * ** ***** **** ****** ******** ********** ** ** ******* ****** ********* *** ******** ********** hahahaha ******** ****** *****
  • Night owl Night owl:
    ***** *** **** ****** *** ***** hahahaha** *****
  • Night owl Night owl:
    ***** *** ****** ********** hahahaha ******** ********* hahahahahahahahahahahahahahahaha********* ****** ****** *** ********* **** ******
  • Night owl Night owl:
    *** ******* ********* ********** hahahaha ******* **** ****** **** hahahaha*** ******** ******* ***** *** ****** ********** hahahaha ******** *********
  • lavrens lavrens:
    *** **** ******* ** ***** ********* *** ***** ********** ******** *** *** ****
    lavrens lavrens: *** **** ******* ** ***** ********* *** ***** ********** ******** *** *** ****