Bunlar olur mu tecrübeli abiler bakabilir mi ?

Emmy

Müptezel
Birde çiçeklenmeye girdiğini nasıl anlarım ya da girmiş mi ?
Kanka iyi growlar dilerim ilk once.. yüzümdeki hafif tebessümle söylemem gerekki çiçekte degiller ayrica bunun icin uzun bir yolun var sistemin ekonomik olmus tohumlari nerden edindigini sorayım ilk once .. genetik bilgisini paylaş gubreni topragini paylas sanirim outdoor yapacaksin

G28

Yeni üye
Öncelikle yanıtladığın için çok teşekkürler,
Kanka iyi growlar dilerim ilk once.. yüzümdeki hafif tebessümle söylemem gerekki çiçekte degiller ayrica bunun icin uzun bir yolun var sistemin ekonomik olmus tohumlari nerden edindigini sorayım ilk once .. genetik bilgisini paylaş gubreni topragini paylas sanirim outdoor yapacaksin

OG ve Sweettooth aldım (outo), biobizz starter pack gübrem biobiz light mix toprağım dışarda hava bozulduğu için içeri topladım, bi faydası olurmu bilmiyorum da birde led projektör koydum şimdilik ışıksız kalmasın diye. Ama havalar düzelince balkon ve terasa alacağım.

İlk defa deniyorum önceden ata tohumu ekiyordum dışarda inek gübresini yaslıyordum ata tohumum kalmadı mecbur sponsorlardan aldım :)

Emmy

Müptezel
Kanka auto yaptin mi daha once outdoor biraz sorun olur diyorum ama bilemedim birlikte gorucez

G28

Yeni üye
Kanka auto yaptin mi daha once outdoor biraz sorun olur diyorum ama bilemedim birlikte gorucez
Bulunduğun iklim uzun döneme hiç uygun değil geçen sene uzun dönem tohum aldım ama hiç gübre kullanmadım benim için kötü bir deneyimdi maalesef. Bu seferde olmazsa İstanbul'a ilk yolum düştüğünde growkentten kabin alacağım mecbur.

Emmy

Müptezel
Kanka gubre kullanmadigin icin kotu olmustur fem olduhu icin degil kabin sart evet indoor daha garanti

G28

Yeni üye
iki saksılık bir tane çözeyim ben ya beni çevirir herhalde tek başımayım zaten :D

Emmy

Müptezel
Öyle bi şansın varsa bu hafta hallet ya yokmu kabin yerine kullanacagin bisey su kızları kurtarsan bu eziyetten

G28

Yeni üye
Aslında Bez dolabım var ama hava filtresi nem ölçeri falan hiç bir şey yok ışığım yetersiz :/ Kargoda söylemek istemiyorum zaten mimliyim yeni adresimi bulmasınlar :)

G28

Yeni üye
ışık için önerin varsa hemen sipariş vereyim zaman sayacı elektrikçiden çözerim

G28

Yeni üye
Ç
Dostum öncelikle kazasız belasız growlar ışık için @nasa havalandırmasız bu iş çok Zor @higthead yardımcı olur

ok teşekkürler iyi ki sormuşum sizlere yoksa outdoor yapıp ziyan edecekmişim gerekli malzemeleri toplamaya başlayacağım, hemen müdahale edeyim ziyan olmasın. Bir sorum daha olacak forumda çok aradım bulamadım bu biobizz gübrelerini ben çok az bir suyla seyreltip veriyorum sorun olur mu ? Bir oranı var mı bunun ?

Teginn

Yeni üye
Ç

ok teşekkürler iyi ki sormuşum sizlere yoksa outdoor yapıp ziyan edecekmişim gerekli malzemeleri toplamaya başlayacağım, hemen müdahale edeyim ziyan olmasın. Bir sorum daha olacak forumda çok aradım bulamadım bu biobizz gübrelerini ben çok az bir suyla seyreltip veriyorum sorun olur mu ? Bir oranı var mı bunun ?
Tablodaki yazanın yarısı ile başlayıp yaprakları gözlemleyerek ilerle

G28

Yeni üye
Çok teşekkürler dostum 12 taneydi 9 kaldı ilk hafta rootjuice fazla geldi sanırım 3 tanesine tam ölçü vermiştim şimdi yarım ölçü devam edeyim.

Emmy

Müptezel
Dostum butcen varsa sponsor ışıkları iyidir durum yok dersen bile hertürlü yapariz bu isi simdilik o kabinin icini iyice kaplaman gerekli yansıtıcı veya yangin battaniyesi gibi isigin nedir bu arada disarda yaoacagina bez dolapta yap daha iyi

G28

Yeni üye
Dostum butcen varsa sponsor ışıkları iyidir durum yok dersen bile hertürlü yapariz bu isi simdilik o kabinin icini iyice kaplaman gerekli yansıtıcı veya yangin battaniyesi gibi isigin nedir bu arada disarda yaoacagina bez dolapta yap daha iyi
kanka senin uyarınla acilen derme çatma bir iş yaptım, ışığım 100W led ama ışık alırım bütçem var havalandırma da almam lazım sanırım onu da alırım
sponsordan kaç w alayım

Emmy

Müptezel
Kanka bir giris bir cikis fani ayarla kendine koku icin bi karbon sart kabinin sızdırmasını iyi ayarla ışık dağılımı icin icini iyice kapla simdilik ışığı sponsordan alabilirsin kabin ölcun nedir m3 uzerinden hedaplayarak al fanını 330m3 yeter diye düşünüyorum isigin cok yetersiz onu hallet bir an once

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    hahahaha hahahaha* ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ****** **** ********* **** hahahaha**** ******** ******** *** **** ** hahahaha*** hahahaha ****** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ***** ******** **
  • Kanka Kanka:
    ******** hahahaha ********** ****** ******** ****** ** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ********* * * ***** hahahaha ****** ******* *******
  • Kanka Kanka:
    hahahaha ****
  • Kanka Kanka:
    +1
  • Kanka Kanka:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** **** hahahaha*** ****** ********* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Gübresiz:
    ******* ******** ******* ******* ***** ********* hahahaha** ***** ****** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahahahahahaha ********** ** **** ******* ******* ***** hahahaha* **** **** **** ****** ********** ********* *** ********** *
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • G Gübresiz:
    ******* ******** ******* ******* ***** ********* hahahaha** ***** ****** * ****
    **** ***** **** **** ****** ***** ***** **** ****** ******* **** **** **** ****** ********
    *** **** ******** *** ******* ******* ***** *
  • Kanka Kanka:
    *** **** ****** ******* *** ********** **** ******* ****** *** *** hahahaha*** *** *****
    +2
    ********** ***** *** **** ****** ******* *** ********** **** ******* ****** *** *** hahahaha*** *** *****
    NewGardener NewGardener: ********** ***** *** **** ****** ******* *** ********** **** ******* ****** *** ***...