Bunlar olur mu tecrübeli abiler bakabilir mi ?

Emmy

Müptezel
Kanka koku deyip gecme cicekte gercekten cok ağır kokuyor ben tavsiye ederim gerisi sana kalmis ama su an icin ilk isin ışık ve icine iyi bi yansitici doseme isi

G28

Yeni üye
abi öyle bir yerdeyim ki kokuyu benden başkası almaz şu bütçem kısıtlı o yüzden acil olanlara yöneleyim diyorum, Allah senden razı olsun sen olmasan ziyan edecektik. Ben terasa koyup, gübreyi basar, pat küt içerim diyordum :)

Emmy

Müptezel
Kanka autoda oyle olmuyor fem olsa 6 ay da az cok biseyler alirsin Sendeki bitki 8 hafta olunca gidecek cicege 3 ayda hasat alacan

UAMK

Yeni üye
Arkadaşlar yaklaşık 2 aylıklar bahçe toprağı normal ve şekerli su verdim şuandan itibaren bütçem var sizce ne yapabilirim hangi gübreyi verebilirim çok sabırsızım süreci hızlandırmak istiyorum bir tanesi cılız kaldığı için büyük saksıya aldım güvercin gübresi verdim görüşlerinizi paylaşırmısınız

G28

Yeni üye
Kanka iyi growlar dilerim ilk once.. yüzümdeki hafif tebessümle söylemem gerekki çiçekte degiller ayrica bunun icin uzun bir yolun var sistemin ekonomik olmus tohumlari nerden edindigini sorayım ilk once .. genetik bilgisini paylaş gubreni topragini paylas sanirim outdoor yapacaksin
Dostum bu kadar toparlayabildim sistemi kalan eksik parçaları halledeceğim. Siparişim gelene kadar, kısa süreliğine bu işimi görür mü ?

G28

Yeni üye
Işık 100 W beyaz led lamba terastan söktüm hemen müdahale etmek için yeterli olur mu ? Yoksa yeni mi alayım ?

Emmy

Müptezel
Sen varya mukemmelsin 3 gun ver ciceklere bi ortama alissinlar isigi 25 30 cm ayarla 24 saat devam simdilik sonra degisime gideriz

G28

Yeni üye
Çok teşekkür ediyorum gerçekten, ziyan olacaklardı sen akıl vermezsen hemen havalandırma olayını da çözüyorum şimdi.

Emmy

Müptezel
Çok teşekkür ediyorum gerçekten, ziyan olacaklardı sen akıl vermezsen hemen havalandırma olayını da çözüyorum şimdi.
Iceri pervane koy zaten her yeri acik hava girisi var karbon da yapmayacam diyorsun pervane koy hava devirdaym yapsın bide ciceklerin tam ortasina co2 takviyesi yap kuru maya ve seker i bi kapta karistir kalsin oyle

G28

Yeni üye
M
Iceri pervane koy zaten her yeri acik hava girisi var karbon da yapmayacam diyorsun pervane koy hava devirdaym yapsın bide ciceklerin tam ortasina co2 takviyesi yap kuru maya ve seker i bi kapta karistir kalsin oyle

masa tipi şarjlı 4 tane pervane alıp köşe profillere atsam yeterli gelir mi ? Şu an içine RGB şerit led döşüyorum youtubeden baktım çiçeklenme dönemi için renkli led faydalı oluyormuş. ( seni de rehin aldık dostum kusura bakma ilk oyunum, bazı şeyleri forumda bulamıyorum)

Emmy

Müptezel
M

masa tipi şarjlı 4 tane pervane alıp köşe profillere atsam yeterli gelir mi ? Şu an içine RGB şerit led döşüyorum youtubeden baktım çiçeklenme dönemi için renkli led faydalı oluyormuş. ( seni de rehin aldık dostum kusura bakma ilk oyunum, bazı şeyleri forumda bulamıyorum)
Kanka mesele iceri renkli ışık suzmesi vermek degil bitkinin ihtiyac duyduğu enerjiyi karşılamak bunu sey gibi düşün yedigin besinlerin enerji miktari gibi rgb amper basina 1.5 2 watt eder bu asiri yetersiz bisey en hesapli sekilde torc ampulle yaparsin benim tavsiyem vegi bi sekilde atlat cicekte hps yapabilirsen cok iyi olur rgb ile o is olmaz en alt limit tirc ampuldur oda bitki basina hesap yap min. 120 lerde olmasi lazim 150 en alt limit ama 120 bi sekilde bitirirsin vegde beyaz cicekte sari kullan isyersen karma yap beyaz sari tak olsun

G28

Yeni üye
Kanka mesele iceri renkli ışık suzmesi vermek degil bitkinin ihtiyac duyduğu enerjiyi karşılamak bunu sey gibi düşün yedigin besinlerin enerji miktari gibi rgb amper basina 1.5 2 watt eder bu asiri yetersiz bisey en hesapli sekilde torc ampulle yaparsin benim tavsiyem vegi bi sekilde atlat cicekte hps yapabilirsen cok iyi olur rgb ile o is olmaz en alt limit tirc ampuldur oda bitki basina hesap yap min. 120 lerde olmasi lazim 150 en alt limit ama 120 bi sekilde bitirirsin vegde beyaz cicekte sari kullan isyersen karma yap beyaz sari tak olsun
tamamdır teşekkürler ilerleyen zamanlarda durumunu atarım yine

G28

Yeni üye
şimdi ufak çaplı bir araştırma yaptım ama kullanılan terimlerden çok bir şey anlamıyorum 3-4 K bandında 8 saksı için işimi görecek bir önerin varsa alayım hemen

nasa

Doktor
şimdi ufak çaplı bir araştırma yaptım ama kullanılan terimlerden çok bir şey anlamıyorum 3-4 K bandında 8 saksı için işimi görecek bir önerin varsa alayım hemen
selam kanka 3 4k civarında 8 saksı için yetecek bir ışık yok maalesef. 8 bitki için 13 14 bin civarında quantum board bulabilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • T Turco:
    ****** **** ********** ***** *** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha****
  • C cancan27:
    ***** ****** hahahaha*** ***** ********** ******* hahahaha ********* ******
  • C cancan27:
    ****** **** ********** ***** *** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha**** ***** ******* ******* ******** ****** ********** ******
  • C cancan27:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • C cancan27:
  • T Turco:
    ****** ********* **** hahahaha ****
  • T Turco:
  • C cancan27:
    ******** ****** hahahaha**
    +1
  • G Greenlove:
    +1
  • T Turco:
  • G Greenlove:
    ********* ********* ***** hahahaha** ******* **** ********** *****
  • T Turco:
  • G Greenlove:
    ****** * ***** **** *** ******* ********** *** *** ***** *** *** *** ******* ******** ******** ********** ****** ***** *** ***** ***
  • G Greenlove:
    **** hahahaha**** ** ** **** ****** hahahaha***
  • T Turco:
  • T Turco:
  • G Greenlove:
    hahahaha* ********* ** ***** *** *** ********* ** ****** hahahaha* ****** *** **********
  • T Turco:
  • G Greenlove:
  • 420mr.green420 420mr.green420:
  • G Greenlove:
    ******** *** ** *** *** *** ** ******** **** **** **** ****** *** ***** **** ***** **** ******** **** ***** ***** *** ***** *** ** ****** ******** *** ********** ********** ********* **** *** * *** **** **** hahahaha* ** ****** *** hahahaha*** **** *** hahahaha** ******** hahahaha** **** **** ****** ****** ********* ********** ****** *** *******
  • G Greenlove:
    hahahahahahahahahahahaha******
    G Greenlove: hahahahahahahahahahahaha******