Bursa da Dev uyuşturucu operasayonu

Arkadaşlar bir bursa li olarak bugün 2000 polisle operasyon yapıldı. Süleyman soylu kökünü kazicam diyormus 130 kişiyi göz altına almışlar bunun devamı başka sehirlerde de olur herkez kendine dikkat etsin .

Melez

Müptezel
Aynen yoldaş hepsi torbaci çoguda benim sehrimde bulunan roman mahallesinden sanırım sabah işe gelirken heryerde çevirme vardı helikopter ler dönüp duruyordu allah bizleri korusun.
dün kanka bizim üst katada baskın oldu çok büyük kararlar almışlar ülkede bi gram bile uyuşturucu bırakmayı düşünmüyorlar sonumuz hâyır olsun

cannabis16

Ordinaryüs
bana gelen giden olmadı :)

torbacılarla işinin olmaması ne güzel bişey.. hiç bir ticaretim yok ,30 senedir içiyorum,üstümde cıgarayla da yakalandım ,roman mahallesinde de çevirdiler memurlar..artık yaşlandım,memurlar pek aramıyor üstümü,rahatım :)

3 ayrı ilde hep kullandım bu namussuzu, ama Devlette herhangi bir kaydım kuydum yok..hep growun nimetleri bunlar
unutmayın ; 2 kişinin bildiği sır değildir..kimseye söylemeden, grow sistemini hep daha iyiye götürerek devam etmek..bunun nimetlerini yiyorum..siz de benim gibi yapın..rahat edin..

ölümüne growcuyuz :)

bana gelen giden olmadı :)

torbacılarla işinin olmaması ne güzel bişey.. hiç bir ticaretim yok ,30 senedir içiyorum,üstümde cıgarayla da yakalandım ,roman mahallesinde de çevirdiler memurlar..artık yaşlandım,memurlar pek aramıyor üstümü,rahatım :)

3 ayrı ilde hep kullandım bu namussuzu, ama Devlette herhangi bir kaydım kuydum yok..hep growun nimetleri bunlar
unutmayın ; 2 kişinin bildiği sır değildir..kimseye söylemeden, grow sistemini hep daha iyiye götürerek devam etmek..bunun nimetlerini yiyorum..siz de benim gibi yapın..rahat edin..

ölümüne growcuyuz :)
Dayı tv de izliyorum zamanında gittiğim torbaci ların hepsi çatilarda geziyor Alayına ters kelepçe yapıyorlar amann bizlere kimseler gelmesin dediğin gibi ölümüne growcuyuz

Amca35

Kıdemli Üye
Yahu şu met meletini kazısınlar da ben başka bir şey istemiyorum nasıl bir illettir düşen dikiş tutmuyor. Kimyasalı toplasınlar abi kurunun yanında bizim sigaralar da yanıyor ama kimyasal çok kötü bir şey

Melez

Müptezel
Yahu şu met meletini kazısınlar da ben başka bir şey istemiyorum nasıl bir illettir düşen dikiş tutmuyor. Kimyasalı toplasınlar abi kurunun yanında bizim sigaralar da yanıyor ama kimyasal çok kötü bir şey
çok kolay elde edilebilen bişey bu met marketlerdeki mutfak kimyasallarıyla bile elde edilebiliyor çok ucuz maliyetli olunca talepte çok oluyor tabi

Amca35

Kıdemli Üye
çok kolay elde edilebilen bişey bu met marketlerdeki mutfak kimyasallarıyla bile elde edilebiliyor çok ucuz maliyetli olunca talepte çok oluyor tabi
Kardeş Allah belasını versin anasına babasına isyan eden mi yok yuvasını yıkan mı yok çevremizde görüyoruz hep

Arkadaşlar bir bursa li olarak bugün 2000 polisle operasyon yapıldı. Süleyman soylu kökünü kazicam diyormus 130 kişiyi göz altına almışlar bunun devamı başka sehirlerde de olur herkez kendine dikkat etsin .
Kardeşim met krallığına yapılması gereken bir operasyondu benden daha iyi bilirsin ancak bahsettiğin şehirden Türkiye ye met dağıtılıyor bu gözler canlı canlı gördü benim endişem şu yönde meti kuruturlarsa krize girenlerle kim uğraşacak

Kardeşim met krallığına yapılması gereken bir operasyondu benden daha iyi bilirsin ancak bahsettiğin şehirden Türkiye ye met dağıtılıyor bu gözler canlı canlı gördü benim endişem şu yönde meti kuruturlarsa krize girenlerle kim uğraşacak
Aynen yoldaş 40 yıllık ot satan torbaci met satmaya başladı bana göre böyle olması çok iyi oldu allah hepsinin belasını versin

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Çoluk çocuğun düşmesinden daha iyidir böylesi bence. Kimyasala HAYIR.

Amca35

Kıdemli Üye
Ben uğraşırım kanka ili pıçakta onlara takarım alıştık nasıl olsa

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ******** ****** ******* **** ******** ********* ******* ****** ******** ********** ***** ***** ***** ******** ********* ******** ********* ********** ****** ***** ** hahahaha**** ********* *** ****** ***** ***** ***** ***** ***** * ***** ******** ***** ******** ***** ******* * *** **** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * **** ******** **** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* hahahaha ***** ********* ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ****** ********* ********* ********** ** * ***** ***** hahahaha **** **** ****** ******* ***** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** hahahaha** ***** ******* ********* ***** ***** ***** ******* ***** ***** ***** ****** **
  • S SuperKafa:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** ***** ******** *** ****** ** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******* ***** ** *** ****** ** **** ****** hahahaha* ** ********* ***** ****** ******* ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* *** ******** ***** ** hahahaha* ****** *** *****
  • S SuperKafa:
    ******* hahahaha* ******** ** ***** ********* ***** ********* ******* ******* ***** ** **** hahahaha* ********* ********* ** *** ** *** ********** ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** ***** ***** * ******* *** ***** ***** ********* ***** * ****** ***** hahahaha ********** ***** ***** *** ***** ******* *** ***** ***** ***** **** ***** ****** ********** ******** ***** ***** ***** ***** ** *****
  • S SuperKafa:
    *** **** ******* **** ******* *** hahahaha **** ******** hahahaha**** ****** **** **** **** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* **** hahahaha* ** *****
  • S SuperKafa:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** **********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** ********** **** ****** ***** *****
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
    * ** ****** ****** *** ****** ****** hahahaha* ********* ****** hahahaha* *********
  • S SuperKafa:
    +1
  • S SuperKafa:
    ******** ********* hahahaha*** ****** ******
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* ****** **
    ErdemRS6 ErdemRS6: ********* ****** **