Cam güzeli

noboundaries

Yeni üye
Herkese merhaba, taze üye oldum, iyi forumlar diliyorum.
İçici değilim, arkadaş ortamında 3-4 kez en fazla denemişimdir ne bir çorbacıya ne de satıcıya ulaşma imkanım var bu yollar kapalı. Fakat merak işte, aktar tohumunu denedim çimlenmedi, en son tarım fuarından bi avuç tohum aldım. Bi tane gariban çimlendi ve toprağa attım. Şimdiye kadar yüzsüz bir sukulent bile yetiştirmişliğim yok. Photo-auto Indoor, outdoor hiç bişey bilmiyorum fiziksel ortamımda yok bunları kurmaya. Bu gariban cılız bi şekilde camın önünde duruyor. Güneşi var sadece. Mahsul, verim öyle bir derdim de yok sadece bundan bi iş çıkar mı onu merak ediyorum.
28 ocakta topraktan çıktı.
Son hali bu şekilde.
1 avuç verse bile sorun değil benim için.

Durumuna bakıp minnoş bir yorum ve yol gösterme yapabilecek üstat yetiştirici arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Sök at bunu derseniz o da olur :)

Herkese merhaba, taze üye oldum, iyi forumlar diliyorum.
İçici değilim, arkadaş ortamında 3-4 kez en fazla denemişimdir ne bir çorbacıya ne de satıcıya ulaşma imkanım var bu yollar kapalı. Fakat merak işte, aktar tohumunu denedim çimlenmedi, en son tarım fuarından bi avuç tohum aldım. Bi tane gariban çimlendi ve toprağa attım. Şimdiye kadar yüzsüz bir sukulent bile yetiştirmişliğim yok. Photo-auto Indoor, outdoor hiç bişey bilmiyorum fiziksel ortamımda yok bunları kurmaya. Bu gariban cılız bi şekilde camın önünde duruyor. Güneşi var sadece. Mahsul, verim öyle bir derdim de yok sadece bundan bi iş çıkar mı onu merak ediyorum.
28 ocakta topraktan çıktı.
Son hali bu şekilde.
1 avuç verse bile sorun değil benim için.

Durumuna bakıp minnoş bir yorum ve yol gösterme yapabilecek üstat yetiştirici arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Sök at bunu derseniz o da olur :)
kanka thcsi %0.3 den daha az o kendir.. kafasının olması için 100 gr falan kullanman gerek tek seferde oda imkansız çünkü okadar bitkiyi yakıp içene kadar karbonmonoksit ve zifir zehirlenmesinden gidici olursun.. sök at. git degenetica vs den tohum al türkiye içi teslimat yapıyorlar max 5güne eline geçer tohumlar.

noboundaries

Yeni üye
kanka thcsi %0.3 den daha az o kendir.. kafasının olması için 100 gr falan kullanman gerek tek seferde oda imkansız çünkü okadar bitkiyi yakıp içene kadar karbonmonoksit ve zifir zehirlenmesinden gidici olursun.. sök at. git degenetica vs den tohum al türkiye içi teslimat yapıyorlar max 5güne eline geçer tohumlar.
Sınırlı bilgimle anladım sanırım. Eve gelen gidene ısırgan bu diyordum. Tamam çok sağolun.

Yani ben sponsordanda alsam yeşertip büyütemem bence çok fazla etken ve parametrelerden bahsediliyor.
Zaten yüklenen resimlere bakınca bizim cam güzeli yaprak veriyor fakat çok zayıf. Teşekkür ederim yorumunuz için.
Yani o kendir zayıf olur çünkü tarımsal kenevir o. Aşırı bir birikime ihtiyacın yok sponsordan alıp yetiştirmek için bak ben dışarıda yetiştiriyorum outdoor. iklimim çok kotu ona rağmen yetişiyor sonuçta bu bir bitki.. sponsordan al 5 tohum dene. En kotu bahçe falan varsa fırlat tohumları. Bir bak ilk önce deneye deneye öğrenirsin. O parametreler ilerleyen aşamalar için.

noboundaries

Yeni üye
Cam önünde yetişir mi peki

noboundaries

Yeni üye
Yani o kendir zayıf olur çünkü tarımsal kenevir o. Aşırı bir birikime ihtiyacın yok sponsordan alıp yetiştirmek için bak ben dışarıda yetiştiriyorum outdoor. iklimim çok kotu ona rağmen yetişiyor sonuçta bu bir bitki.. sponsordan al 5 tohum dene. En kotu bahçe falan varsa fırlat tohumları. Bir bak ilk önce deneye deneye öğrenirsin. O parametreler ilerleyen aşamalar için.
Bende kuzeydeyim fakat ışığım çok iyi ona güvenmiştim. 20 derece üzeri ısı var cam önünde. Fakat nemidir ph ıdır kafam çok karıştı okuyunca. Sınava girmeden önce bütün bilgilerini unutan öğrenci gibi kalakaldım.

istr

Ordinaryüs
Bu mevsimde ne cam önünde yetişir ne balkonda kankam, indoor dönemindeyiz, demirbaş olarak kabin, ışık, fan, nem cihazı ( veya nem sağlayan herhangi bir şey ), vantilatör, ph ölçer, derece & nem ölçer. karbon filtre gerekli. Geri kalanı toprak besin vs vs. Bunları temin ettikten sonra o parametlerin neler olduğunu zaten anlayacaksın. Hiç grow yapmasan bile Burada 1 ay kadar okuyarak vakit geçirmen ilk growunda seni tatmin edecek bir hasat almanı sağlar. Veya alırsın bir ışık, evin içinde bi köşeye koyarsın 15 20 lt saksı, bitane fem tohum atarsın, sadece ışığını düzenli verip organik olarak beslersin, o zaman belki seni tatmin edecek bir avuç veya fazlası hasat alırsın. Bahçe varsa nisan gibi ekim mevsimi başlar, erkenden evde başlayıp nisanda bahçeye ekebilirsin

noboundaries

Yeni üye
Bu mevsimde ne cam önünde yetişir ne balkonda kankam, indoor dönemindeyiz, demirbaş olarak kabin, ışık, fan, nem cihazı ( veya nem sağlayan herhangi bir şey ), vantilatör, ph ölçer, derece & nem ölçer. karbon filtre gerekli. Geri kalanı toprak besin vs vs. Bunları temin ettikten sonra o parametlerin neler olduğunu zaten anlayacaksın. Hiç grow yapmasan bile Burada 1 ay kadar okuyarak vakit geçirmen ilk growunda seni tatmin edecek bir hasat almanı sağlar. Veya alırsın bir ışık, evin içinde bi köşeye koyarsın 15 20 lt saksı, bitane fem tohum atarsın, sadece ışığını düzenli verip organik olarak beslersin, o zaman belki seni tatmin edecek bir avuç veya fazlası hasat alırsın. Bahçe varsa nisan gibi ekim mevsimi başlar, erkenden evde başlayıp nisanda bahçeye ekebilirsin
O zaman ben arada sizi okuyup literatüre bilgi ekleyim kankalar. Çümki ne mevsim yaz, ne Edip sağ. Hangi şiir acımıza su döker, hangimize hoşgelir bu bahar?

istr

Ordinaryüs
O zaman ben arada sizi okuyup literatüre bilgi ekleyim kankalar. Çümki ne mevsim yaz, ne Edip sağ. Hangi şiir acımıza su döker, hangimize hoşgelir bu bahar?
Yaratıcılıkta sınır yoktur, biraz istek, heves ve ufak bir bütçeyle bir gardırop bile işini çözer.

noboundaries

Yeni üye
Yaratıcılıkta sınır yoktur, biraz istek, heves ve ufak bir bütçeyle bir gardırop bile işini çözer.
Heves ve istek var, sizlerden ilham alacağım. Şuan bu sistemi kuramam dediğim gibi şartlar uygun değil. Emeğinize sağlık.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    ** **** **** ******** ********* ***** ** ** **** ******* **** **** ***** ******* ***** ******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******** ***** ******** ***** ********** ****** ******** hahahaha****** ** **** ********
  • fenomenbey fenomenbey:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** **** ***** ** **** ***** ****** ***** *** ******* ** hahahaha* **
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
    ***** *** ****** ***** *** ****** ******** **** ******** **** **** hahahaha***
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    ** ******* ********** ** *** ******** ***** ****** ** ****** ****** *** ****** hahahahahahahahahahahaha
  • fenomenbey fenomenbey:
    **** ******* ********* ******* hahahaha ********** **** ****** ** ** **** ****** ******* ** hahahaha* ** ******* **** ******** ***** **** **** ***** ********** ***
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
    hahahaha
  • B bongalov:
    ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ***** *** * ***** ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • B bongalov:
    ********* ******* ******* ***** ***** hahahaha* ** hahahaha
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** *******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********
    B bongalov: ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********