crystal meth Auto,1250 tl bütçe! Ilk grow,Bez dolap kabin

Komedishow

Kıdemli Üye
Listende masa üstü vantilatör var zaten. Onu çalıştır düşük ayarda daha iyi olur uzaktan. Giriş için aksiyel ı çalıştırmaya gerek yok suan. Giriş deliği açık olsun yeter. Onun yerine içerde vantilatör çalışsın. Zamanlı priz göremedim. Fanlar için mekanik zamanlı priz. Isik için dijital zamanlı priz öneririm. Ayarlamaları kolay olur ve elektrik kesintisinde ayarı kaçmaz dijitalin
Kankam 2 tane zamanlı prizim var ıkiside mekanik,ışığı onunla 20/4 olarak ayarladım 13 de kapanıyor 17 de açılıyor,giriş yeri açık kalamaz kanka orada fan takılı sökersem sıkıntı masaüstü vantilatör çok yüksek pc soğutma fanini koydum,ayrıca tüm havalandırmayı 15 dk zamanlı prize bağlasam daha moi mantıklı ?

Komedishow

Kıdemli Üye
Bana öyle mantıklı geldi. Giriş te fan yok çıkış 100lük. İcerdeki vantilatör ile beraber yani pervanelerin hepsi mekanik e bağlı 15er dk. Şuan sıkıntı yok. Ufaklar zaten daha. İlerde durum değerlendirmesi yaparız yine. Daha önce elbise dolabında tek bitkiye havalandırma bile yapmamıştım. Sadece rüzgar üflüyor du icerde bir vantilatör. kapak aralığından nefes hava alıyordu. Led ısı yapmıyor sansimdan. 50g kuru almıştım o vaziyette
Tamamdır kanka dediğin gibi yapacağım,yardımların için saol,sorunsuz bir hasat yaparız inş:)

Komedishow

Kıdemli Üye
Kankalar hasatiniz bol olsun. Growum galiba sorunsuz ilerliyor sadece yavaş mi büyüyor bilmiyorum .

Topraktan çıkalı 6 gün oldu. Nem 70 den aşağı hiç düşmedi arada fanları kapatıp nem makinasını açık bırakıyorum içerisi ruhlar alemi gibi yapıyorum.boylelikle kizim da damladık damlacık üzerinde su taneleri oluyor ,2 gunder bir sulama yapıyorum, önerilerinize açığım teşekkür ederim bol hasatlar şimdiden herkese.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Kankalar hasatiniz bol olsun. Growum galiba sorunsuz ilerliyor sadece yavaş mi büyüyor bilmiyorum .

Topraktan çıkalı 6 gün oldu. Nem 70 den aşağı hiç düşmedi arada fanları kapatıp nem makinasını açık bırakıyorum içerisi ruhlar alemi gibi yapıyorum.boylelikle kizim da damladık damlacık üzerinde su taneleri oluyor ,2 gunder bir sulama yapıyorum, önerilerinize açığım teşekkür ederim bol hasatlar şimdiden herkese.

Öncelikle iyi growlar dilerim. Tavsiye istiyorsan;
İlk Gübreli su ile lst ye başla. İlk 2 hafta bitki yavaş büyür gibi gelir ama her hafta kendini hacim olarak 2 ye katlar hemen hemen, sakin ol şampiyon. 21. Günde ve 35. Günde güvercin şerbeti verebilirsen iyi olur. Bebeğin başta biraz yavaş büyür ama sonra net görürsün herşeyi. 20 gün sonra saksının her yanını kaplamış bir bitki gördüğünde şaşırma :)

Komedishow

Kıdemli Üye
Öncelikle iyi growlar dilerim. Tavsiye istiyorsan;
İlk Gübreli su ile lst ye başla. İlk 2 hafta bitki yavaş büyür gibi gelir ama her hafta kendini hacim olarak 2 ye katlar hemen hemen, sakin ol şampiyon. 21. Günde ve 35. Günde güvercin şerbeti verebilirsen iyi olur. Bebeğin başta biraz yavaş büyür ama sonra net görürsün herşeyi. 20 gün sonra saksının her yanını kaplamış bir bitki gördüğünde şaşırma :)
Kanka teşekkür ederim içime su serptin ,gübreli suya ne zaman başlamalıyım sence :)

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Kanka teşekkür ederim içime su serptin ,gübreli suya ne zaman başlamalıyım sence :)
Şimdi o biraz değişik bi durum kullanacağın takvimi önceden belirlemiş olmak iyidir.
Ripley hocanın paylaştığı Tang ın takvimi kullanacaksan şimdiden başlaman lazım. Normal gübre firmasına uyacaksan 14. Günden sonraki ilk sulama da gübre diye geçer literatürde. O biraz sana kalmış. Ben 10. -11. Günden sonra toprağın kurumasına ve bitkinin yapraklarına bakarak biobizz fish mix ile başlıyorum az az.
Sen biraz bekle derim tecrübe kazanmak adına 14. Günden sonra başla.

Komedishow

Kıdemli Üye
Şimdi o biraz değişik bi durum kullanacağın takvimi önceden belirlemiş olmak iyidir.
Ripley hocanın paylaştığı Tang ın takvimi kullanacaksan şimdiden başlaman lazım. Normal gübre firmasına uyacaksan 14. Günden sonraki ilk sulama da gübre diye geçer literatürde. O biraz sana kalmış. Ben 10. -11. Günde toprağın kurumasına göre biobizz ile başlıyorum.
Plagron light mix toprağın olduğu için 14.günde başlamak diye düşünmüştüm fakat madem böyle düşünüyorsun yarın gübreli su vereceğim umarım zararı olmaz bu arada sıvı yarasa gübresi ve a b mikro elementler sıvı gubrem var ne önerirsin nasil kullanmaliyim

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Plagron light mix toprağın olduğu için 14.günde başlamak diye düşünmüştüm fakat madem böyle düşünüyorsun yarın gübreli su vereceğim umarım zararı olmaz bu arada sıvı yarasa gübresi ve a b mikro elementler sıvı gubrem var ne önerirsin nasil kullanmaliyim
Hiç kullanmadığım gübreler bu yüzden birşey söylemem çok zor. Araştırıp konuyu bizi de yeşillendir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
    Q Qirve: ********** ******** ***** *******