Düşündüm ilginç geldi

mami10_

Doktor
Kanka ben geçen sene mayısta köye 8 tane içtiğim güzel sigaraların tohumlarını evde patlatıp ektim aradan 1 ay geçti 7sinde keseler oluştu tepelerde onlari söküp attım kalan bir tanede keseler yoktu dişi çıktı. Yani erkekler disilere göre daha çabuk cinsiyet gösteriyor az yapraklı ve uzun boylu oluyorlar. Benim gözümle gördüğüm bunlar
Erkeklerin çabuk olgunlaştığını biliyorum, ama 1 aya cinsiyet belli etkilerini duymadım, outdoor da ola bilir
İlk fırsatda tecrübe için deneyeceğim

Erkeklerin çabuk olgunlaştığını biliyorum, ama 1 aya cinsiyet belli etkilerini duymadım, outdoor da ola bilir
İlk fırsatda tecrübe için deneyeceğim
Kanka evdede 2 hafta kaldılar zaten ortalama 4-6 hafta arası erkekler belli oluyor. Dediğin gibi belki Outdoor un havasından suyundan olabilir. bende indoor denemedim

mami10_

Doktor
Kanka evdede 2 hafta kaldılar zaten ortalama 4-6 hafta arası erkekler belli oluyor. Dediğin gibi belki Outdoor un havasından suyundan olabilir. bende indoor denemedim
İşte denemeden bilemiyorsun, yeni bşr bilgi bu gün için atdım hafızaya
Denemeni tavsiye ederim usta kafa raporuna bayilacaksin
Vae bir tane tohumluk, ufak ürerşm saksısında 2 aydır vegde tutuyorum 25 cm bakalım kendiliğinden çiçeğe girecek mi diye bekliyorum
Güya ufak saksıda photo bitki kendi kendine çiçeğe giriyor, onu deniyorum bende

Denemeni tavsiye ederim usta kafa raporuna bayilacaksin
Kanka bundan 10 sene önce arkadaş samsundan bir cigara getirdi ağaç yani hasat edilmiş kocaman kocaman somekleri vardı. Daha tam kurumadan zar zor kovada yakarak duman aldık ikinciyi kimse almadı gerek yoktu çünkü. O günden bugüne kadar daha öyle bir sigara içmedim. Genetik falan hepsi hikaye bence

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kanka ben geçen sene mayısta köye 8 tane içtiğim güzel sigaraların tohumlarını evde patlatıp ektim aradan 1 ay geçti 7sinde keseler oluştu tepelerde onlari söküp attım kalan bir tanede keseler yoktu dişi çıktı. Yani erkekler disilere göre daha çabuk cinsiyet gösteriyor az yapraklı ve uzun boylu oluyorlar. Benim gözümle gördüğüm bunlar
kankacım şansına öyle denk gelmiş olabilir ama erkeğin cinsiyetini daha erken belli etmesine kesin gözle bakamayız. aynı anda çiçeğe soktuğum yabancı tohumlar her zaman birkaç saat farkla cinsiyetini verdi. zaten blooma sokmadan bir bitki erkek olduğunu da göstermez. 12-12 ışık, yapraklar üzerinden köklere gerçek tabiatteki mevsim dögülerinin geldiği sinyalini yolluyor. ardından bitki doğurmaya başıyor. ya pistil doğuyor ya billur. daha erken bir süreçte kesin cinsiyet veren varsa ben ellerinden öperim.

SamAmca

Yeni üye
Ylisljkla
Çiçeğe girmeyen photo bitkinin cinsiyetini anlamak mümkün değil, varsa bilen biri cidden bana da öğretsin tohuma para vermem regular takı
Cok haklısın valla bak. Cicege giren bitkiyi bile anlamiyor çoğu kisi burda. Pistil verdiyse disidir ve cicege girmiştir. Yanlışlıkla stresle cicege soktukları bitkileri boyle hurafelerle bi sekilde büyütüp sonra da böyle insanlara ders niteliğinde aktaranlar var. Pistil çıktıysa disidir ve cixege girmiştir. Doğrumudur dayı?
Çiçeğe girmeyen photo bitkinin cinsiyetini anlamak mümkün değil, varsa bilen biri cidden bana da öğretsin tohuma para vermem regular takılırım

mami10_

Doktor
Çiçeğe geçmiş gelişim o yönde atıyorum 7 hafta geçmiş çiçeğe sömeğe gidiyor oradan veg e mi döner diyorsun çiçek durur mu
Kankacım doğada 3 tip çiçek veren bitkiler vardır
Uzun gün bitkileri, kısa gün bitkileri, nötr bitkiler
Bitkilere sadece kenevir gözü ile bakmayın
Uzun gün bitkileri kışın vegde kalır yazın çiçeğe girer arpa yonca bakla ve s
Kısa gün bitkileri yazın vegde kalır son bahara doğru çiçeğe girer kenevir, tütün, ve s
Nötr bitkiler ise gün dönümüne bağlı olmadan çiçeğe girer domates, rudralis türleri gibi
Eğer bir bitkinin ışık döngüsünü değişirsen o bitki yine vege(yapraklanmaya) geçer
Photo bitkiler kısa gün bitkileridir eğer aydınlık süresi uzarsa bitki yeniden vege geri döner çiçek üretemez.

Son düzenleme:

mami10_

Doktor
Ylisljkla

Cok haklısın valla bak. Cicege giren bitkiyi bile anlamiyor çoğu kisi burda. Pistil verdiyse disidir ve cicege girmiştir. Yanlışlıkla stresle cicege soktukları bitkileri boyle hurafelerle bi sekilde büyütüp sonra da böyle insanlara ders niteliğinde aktaranlar var. Pistil çıktıysa disidir ve cixege girmiştir. Doğrumudur dayı?
Pistil verdiyse evet dişidir ve çiçeğe girmiştir

kankacım şansına öyle denk gelmiş olabilir ama erkeğin cinsiyetini daha erken belli etmesine kesin gözle bakamayız. aynı anda çiçeğe soktuğum yabancı tohumlar her zaman birkaç saat farkla cinsiyetini verdi. zaten blooma sokmadan bir bitki erkek olduğunu da göstermez. 12-12 ışık, yapraklar üzerinden köklere gerçek tabiatteki mevsim dögülerinin geldiği sinyalini yolluyor. ardından bitki doğurmaya başıyor. ya pistil doğuyor ya billur. daha erken bir süreçte kesin cinsiyet veren varsa ben ellerinden öperim.
Kanka ben zaten gördüğümü yaşadığımı tecrübe ettiğimi söyledim canlı kanlı şahit benim kimseden duyup veya okuyup söylemedim. Tekrar ediyorum mayıs başlarında 2 haftalikken dışarıya ektim 1 ay sonra billurlari gördüm yoğun bir şekilde. Ekinoks bildiğim kadarıyla 23 haziranda günlerin kisalmaya başlaması ben bunlardan yola çıkarak söyledim. Bölge olarak da Marmara bölgesiydi. Mami kankayada söyledim havasından suyundan nemindende olabilir

Narkotik

Kıdemli Üye
Çiçeğe girmeyen photo bitkinin cinsiyetini anlamak mümkün değil, varsa bilen biri cidden bana da öğretsin tohuma para vermem regular takılırım
ne alaka kanka çiçeğe girmeden önce dalların arasından saç çıkıyor o söylüyor zaten dişi mi erkek mi olduğunu illa ki bloom evresine kadar beklemene gerek yok forumda da gerekli konu var zaten

mami10_

Doktor
ne alaka kanka çiçeğe girmeden önce dalların arasından saç çıkıyor o söylüyor zaten dişi mi erkek mi olduğunu illa ki bloom evresine kadar beklemene gerek yok forumda da gerekli konu var zaten
Regular da belki, elimde bir tane regular var ışıklar yandığı zaman kontrol ederim
ama genetikte hiç görmedim zaten görsem sormazdım

Narkotik

Kıdemli Üye
erkek ağaç çok hızlı büyüyor zaten ordanda anlaşılabilyor 2 hafta 1 metre uzadığına şaht oldum çiçek açmadığı için enerjisi sadece büyümeye gidiyo

OttoMan347

√SEFİR√
O degisiyor narko cok goreceli bir kavram. Ben hayatim boyunca hep regular attim erkekler bazen hizli buyudugu oluyor ama kucuk de kalabiliyor genotip farkı vardır illaki. Evet @mami10_ ustam hic regular atmadigi icin bilmiyor ama dogru cicege girmeden belli ediyor cinsiyeti ama erkek disi farketmez büyümede veya baska bi tip ozellikte cunku sizin bahsettiginiz mevzulari cok yasadim erkektir bu deyip disi cikani da gordum disi bu deyip erkek cikani da

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    ******* ***** hahahaha *******
  • T Turco:
    ********* *** **
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ***** hahahaha** ********** ******** ** ***** ***** ******* ******
  • T Turco:
  • H happyworld:
    ******* ****** ***** ****** ***** ******** hahahaha ********* ******* *******
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • T Turco:
  • H happyworld:
    ********* ******** ***** ******* hahahaha **** *** *** ***** ********
  • T Turco:
  • T Turco:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ******** ******** ** hahahaha* *** ***** ***
  • H happyworld:
    **** **** *** ****** hahahaha
  • T Turco:
    ***** hahahaha
  • H happyworld:
    ***** ***** ****** hahahaha***** **** ****** *** **** ******** ******** ******** ****** ****** *** **** *** ****** ******** ****** *** **** ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • Growerdigi Growerdigi:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
    Growerdigi Growerdigi: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**