Düşündüm ilginç geldi

Lowmembers

Müptezel
photo bitkiyi 12/12 ye alıp çiçeğe soktıktan sonra ışığı yüksek verim için 18/6 yapsak ne olur deneyen var mı?
Bunca zaman bunu yanlisliklDa olsa senin bile denememis olman da sasirtici kanka. Buda iste gerekli kosullari tamamiyle stabil tutabilsiginin bir gostergrsidir. Proluk yoktur herkesin her ustanin da dedigi gibi. Ogrenmek istedikten sonra bilginin bir siniri yok. Bu growda da boyle. Ama bu dusuncen faydasiz olur. Bikere düşünsene hayatinin ortasinda hayagi ikinci kez yasamaya zorlaniyor. O depresyonu o bunalimi. Yasayacakken kaybettigi yasayamadikari falan .d birZda bitkinin yerine empat8 yapmak lazim ^^

Cashh

Doktor
Bunca zaman bunu yanlisliklDa olsa senin bile denememis olman da sasirtici kanka. Buda iste gerekli kosullari tamamiyle stabil tutabilsiginin bir gostergrsidir. Proluk yoktur herkesin her ustanin da dedigi gibi. Ogrenmek istedikten sonra bilginin bir siniri yok. Bu growda da boyle. Ama bu dusuncen faydasiz olur. Bikere düşünsene hayatinin ortasinda hayagi ikinci kez yasamaya zorlaniyor. O depresyonu o bunalimi. Yasayacakken kaybettigi yasayamadikari falan .d birZda bitkinin yerine empat8 yapmak lazim ^^
Yok canım uygulayacak değilim bi beyin fırtınası olsun dedim bak bir çok onarıcı fikir çıktı sonuç olarak hiçbir türlü denenecek uygulanacak bir şey değil bunu iyice tespit ettik ben dedim belki arkadaşlıklardan biri bunu düşünür dener konu açayım da kimse denemesin dedim kanka :))

Lowmembers

Müptezel
Yok canım uygulayacak değilim bi beyin fırtınası olsun dedim bak bir çok onarıcı fikir çıktı sonuç olarak hiçbir türlü denenecek uygulanacak bir şey değil bunu iyice tespit ettik ben dedim belki arkadaşlıklardan biri bunu düşünür dener konu açayım da kimse denemesin dedim kanka :))
Harikasin kanka .d simdi ayiktim ^^ kardom ben biliyom kimin ne olabilecegini .d demekki denk gelmedin ki teyit edemedin. Durduk yere de denencek bisey degil gibi zaten

mami10_

Doktor
Yumurtanin akibetini merak ettim acikcasi .d
Yoksa uzaylilarmi yukurtladi jdjdjd
Evrimsel süreçte, balıklar sudan karaya çıktı, ama yumurta için suya dönmek zorunda idiler yarı amfibi hayat sürdüler, yumurtalarında kabuk yokru ve toplu bir şekilde suya yumurta bırakıyorlar dı, döllenme dışarda baş veriyordu.
evrimsel süreçte ilk sürüngenler yarandı bu sürüngenler yumurtalarının etrafı calsium bazlı kutikula(isim yanlış ola bilir) kaplı idi yani ilk yumurta yaranmış oldu, daha sonra sürüngenler evrimleşerek kuşlara yaranmaya başladı tabi bu süreç yumurtadan çıkan yavrularda gözlemleniyordu, ve yumurtadan çıkan yavrular hemen kuş olmadı yavaş yavaş evrimleşerek kuşa döndü, en son yumurtadan çıkan yavru kuş olduğuna göre demek ki ilk önce tavuk yumurtadan çıkmıştır, çünkü tavukta evrimsel sğreçten geçmiş vahşi ataları daha iri yarı uçmayı başara bilen olmuştur, sonradan insanlar tarafından ehilleşdirilerek şimdiki formunu almıştır. Ve günümüzdeki tavukların uçmama sebebi yerleşik hayata geçtikleri için uçmamasına sebebiyet veren en büyük etkenlerden biri de insanoğludur, ehilleşimiş tavukların kanatları vücutlarına göre çok kısadır ve aşırı besledikleri için kas yapıları da ağırlaşmıştır. Kısa ve öz tutmaya çalıştım süreçler kafa karıştırıcı ola bilşr ama milyonlarca yıldan bahs ediyoruz

Woppy

Ordinaryüs
Helal be knk resmen evrimi anlattın :) senin bu cabana gayretine anlatıs bicimine harbiden helal olsun.

OttoMan347

√SEFİR√
Evrimsel süreçte, balıklar sudan karaya çıktı, ama yumurta için suya dönmek zorunda idiler yarı amfibi hayat sürdüler, yumurtalarında kabuk yokru ve toplu bir şekilde suya yumurta bırakıyorlar dı, döllenme dışarda baş veriyordu.
evrimsel süreçte ilk sürüngenler yarandı bu sürüngenler yumurtalarının etrafı calsium bazlı kutikula(isim yanlış ola bilir) kaplı idi yani ilk yumurta yaranmış oldu, daha sonra sürüngenler evrimleşerek kuşlara yaranmaya başladı tabi bu süreç yumurtadan çıkan yavrularda gözlemleniyordu, ve yumurtadan çıkan yavrular hemen kuş olmadı yavaş yavaş evrimleşerek kuşa döndü, en son yumurtadan çıkan yavru kuş olduğuna göre demek ki ilk önce tavuk yumurtadan çıkmıştır, çünkü tavukta evrimsel sğreçten geçmiş vahşi ataları daha iri yarı uçmayı başara bilen olmuştur, sonradan insanlar tarafından ehilleşdirilerek şimdiki formunu almıştır. Ve günümüzdeki tavukların uçmama sebebi yerleşik hayata geçtikleri için uçmamasına sebebiyet veren en büyük etkenlerden biri de insanoğludur, ehilleşimiş tavukların kanatları vücutlarına göre çok kısadır ve aşırı besledikleri için kas yapıları da ağırlaşmıştır. Kısa ve öz tutmaya çalıştım süreçler kafa karıştırıcı ola bilşr ama milyonlarca yıldan bahs ediyoruz
Bilmiyoruzya at usta nede olsa bilmiyorlar ne desem yer bu enayiler :D latife

mami10_

Doktor
Bilmiyoruzya at usta nede olsa bilmiyorlar ne desem yer bu enayiler :D latife
Araştır ustam, her yerde internet var bu devirde insanları kandırmak zor , bilimsel olarak açıklama bu. Ha ben ruhani açıklama istiyorum dersen ademle havadan tut hz Muhammede kadar bilgim var onunda dilim döndüğü kadar anlatırım
Kimse keklemem ben enayi gözü ile de bakmam, her bir şahsiyet ayrı bir dünyadır
Kısa olarak yazmaya çalıştım uzun yazsam inandırıcı gelir :D

Lowmembers

Müptezel
evrimsel süreçte ilk sürüngenler yarandı bu sürüngenler yumurtalarının etrafı calsium bazlı kutikula(isim yanlış ola bilir) kaplı idi yani ilk yumurta yaranmış oldu, daha sonra sürüngenler evrimleşerek kuşlara yaranmaya başladı tabi bu süreç yumurtadan çıkan yavrularda gözlemleniyordu, ve yumurtadan çıkan yavrular hemen kuş olmadı yavaş yavaş evrimleşerek kuşa döndü, en son yumurtadan çıkan yavru kuş olduğuna göre demek ki ilk önce tavuk yumurtadan çıkmıştır, çünkü tavukta evrimsel sğreçten geçmiş vahşi ataları daha iri yarı uçmayı başara bilen olmuştur, sonradan insanlar tarafından ehilleşdirilerek şimdiki formunu almıştır. Ve günümüzdeki tavukların uçmama sebebi yerleşik hayata geçtikleri için uçmamasına sebebiyet veren en büyük etkenlerden biri de insanoğludur, ehilleşimiş tavukların kanatları vücutlarına göre çok kısadır ve aşırı besledikleri için kas yapıları da ağırlaşmıştır. Kısa ve öz tutmaya çalıştım süreçler kafa karıştırıcı ola bilşr ama milyonlarca yıldan bahs
O zAman simdi herkes bi sekilde yumurtadan cikti .d sonuc buna geliyor demi ^^

Cashh

Doktor
Kanka cım biz Müslüman lar evrimi kısmi ve nispi olarak kabul ederiz ancak insanın evrildiğini asla kabul etmiyoruz bu yalana inanmıyoruz ️

Bar

Kıdemli Üye
Kankalar çok iyi fotoğraf çekemedim ama pistiller çıkmaya başladı bu küçük bitkilerde. Ne demek istiyor anlamadım daha çiçeğe çok var pistili ufakken nasıl çıkartıyor bi tuaf geldi bana. Yeni yapraklar çıkıyor ama pistilde çıkmaya başladı bı aydınlatırsanız sevinirjm https://ibb.co/0hp4s8g

Woppy

Ordinaryüs
Hani nerde pistil knk ilk defamı grow yapıyorsun yaprakların dibinden cıkan ufak seyler sömek ve sömek yapraklarının cıkısı onlar pistil degil.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    *** **** ** hahahaha** *****
  • Didrug Didrug:
    ******** hahahaha* hahahaha ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ** ****** hahahaha ******** **** ******* ******** *****
  • Didrug Didrug:
    ***** ** **** ** **** ******* ******* ****** ********** * * **** ******** ******
  • Night owl Night owl:
    ***** *** ***** **** **** **** * ******* * ****** ********** *** *** **** ****** ** ******* ********* ** **** **** ***** **** hahahahahahahaha***
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ****** * ***** ****** ********** ***** **** *** * ****** ****** ***** *** ***** **** **** **** * ******* * ****** ********** *** *** **** ****** ** *******
    hahahahahahahaha*** **** ******* ** ** ******** *********
    hahahahahahahaha***
  • Night owl Night owl:
    **** ****** **** ** ******** ***** hahahaha ***** ******** **** ********** ********** ******** ********** hahahaha ****** ** ***** ****** hahahaha ***** ***** *** ******** **** ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* *** * ***** ******* *** ********* ***** ****** ********* ******* ****** * **** **** ***** ****** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** ******** ******* **** ***** * ***** **** **** *** **** ***** *** ****** ******** ******** *** *** ****** ** **** ***** hahahaha ** ****** **** ******* **** **** * **** ********* ******** ********
  • Night owl Night owl:
    **** **** ******* ********** ****** ******* *** ***** ****** *** *** ******* hahahaha ***** ******** ***** ****
  • Night owl Night owl:
    **** ******* ***** ****** ******** hahahaha* hahahaha ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** ********** ******* **** ****** ***** ******** ***** ********* *** hahahahahahahaha*** **** ******* ** ** ******** *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* ** ****** ******** ***** hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
    ***** **** ****** *** ***** **** ** ******* ***** *** ******** ***** **** **** ***** ********** ******* **** ****** ***** ******** ***** ********* ***
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** **** ****** ******* **** *** ********* ******* ******** hahahaha*** *** **** **** ******* ******** ***** ** *** *** **** **** ****** ******* ** ******** ***** ** ****** ********
    ****** ******* ********** ******* **** ****** ***** ******** ***** ********* ***
  • Night owl Night owl:
    ***** *** *** ******** ** **** **** *** **** ***** ***** ******** ***** **** ***** **** ****** *** ***** **** ** ******* ***** *** ******** ***** **** **** ***
    Night owl Night owl: ***** *** *** ******** ** **** **** *** **** ***** ***** ******** ***** **** ***** **** ******...