DENETİM BİTTİKTEN SONRA SÜRPRİZE ÇAĞIRILIP POZİTİF VERDİM

berkkardes34

Yeni üye
Yani benle dalga geçtin ama millet demişte demiş kankam senin bence arkadaşcılca yaklaşıyorum cevabın ceza avukatında gidip kendine güzel bir ceza avukatı bul not:tanıdık bulman yararına olur dava başına 18.500 tl istyorlar onuda internette yazar bakarsın yasal prosedür böyle işliyor geçmiş olsun tekrardan dava ne zaman onuda yoruma bırakır mısın ben hala kağıt bekliyorum **** 6 ay oldu
kanka dalga geçmedim ben sen alternatifsiz konuştuğun için tepki verdim dedin ki direkt yatarsın kanka. öyle kolay bi psikoloji değil bu nasıl bi hayatın var bilmem ama ben es*ar içtiğim için hapis yatamam yani 30 tane video izledim bir sürü makale ve dosya okudum herkes yatar yok gir çık yok diyor burayaa geliyorum bana diyor ki biri yatarsın

Ü

Üye silindi 38358

Guest
Bu suç kardeşim, içeride ne kadar cok içici var bi öğren istersen. Sucu işlerken düşüncektin

berkkardes34

Yeni üye
Abicim bende seninle aynı durumdayım belli olmaz işte bende yatabilirim veya yatmıyabilirim ama hagb yakmadım ben hagb alabilirim ikisi farklı durumlar sen hagb yaktım diyorsun direk kuzen onu anlatmaya çalışıyorum
kanka ben direkt ceza avukatıyla konuştum söylediğini alenen sana iletiyorum hagb kalkmış ama onun yerine hagb benzeri bir şey gelmiş 1.8 ceza alıyorsun o da erteleniyor fakat bir dosya daha açılırsa 3 dosyadan direkt 2.1 ceza alıyorsun 1 ila 15 gün gir çık yapabiliyorsun dedi tamamen hakimin insiyatifi olarak söyledi 3.suçtan kesin yatarsın diyede bir şey yokmuş tamamen hakime bakıyormuş iş

berkkardes34

Yeni üye
3. suç olmuyor işte ben 1 kere yakalandım denetime gittim bitirdim. daha sonra denetim bittikten sonra beni sürprize çağırdılar pozitif verdiğim için 2.suçum olmuş oluyor
Kanka şimdi şöyle hagbyi kaldırmadılar benimde avukat var düzenli konuşuyorum ağustosta kaldırılcaktı sonradan 8yargı paketinde yok kaldırmayalım aga dediler kısacası he şöyle bir olay var benim avukatın dediği sen hagb aldığında onu yakarsan o zaman seni kurtaramayız bro dedi kısacası hagbyi yakarsan ceza alırsın cezayı bu sefer yatarsın 2 yıl üstü verir çünkü 3.olmuş olur dedi onunda tekabbülü kısacası 1-30 gün gir çık ama hagb yakarsan ceza yatırıyor kanka birde her şey kısacası savcıya kalmış durumda sana vericeği karara bağlı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********