Denetimde uyarı hakkı

Trefalgar

Kıdemli Üye
Bireysel görüşmelere her çıkarken görüyodum memuru selam vermeden gitme dedi bireyseller bitincede irtibatımızı koparmayalım ayda bi kere seminerden sonra yanıma uğra dedi 2. Seminerde yanına gittim tc den dosyamı açtı yanına çağırdı 1 ay sonra değilde 5. Semineri göstererek bu tarihte yanıma uğra ama hazırlıklı uğra abicim dedi . Yanında memurlar olduğu için daha net söylemedi heralde :d
Sence niye böyle birşey yaptı kanka.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Girdiğim odadaki memurların nerdeyse hepsiyle konuşma fırsatım oldu çoğu iyi insanlar . Profil ve sabıka temizse yardımcı oluyolar diye düşünüyorum .

kaptanterso

Yeni üye
Bireysel görüşmelere her çıkarken görüyodum memuru selam vermeden gitme dedi bireyseller bitincede irtibatımızı koparmayalım ayda bi kere seminerden sonra yanıma uğra dedi 2. Seminerde yanına gittim tc den dosyamı açtı yanına çağırdı 1 ay sonra değilde 5. Semineri göstererek bu tarihte yanıma uğra ama hazırlıklı uğra abicim dedi . Yanında memurlar olduğu için daha net söylemedi heralde :d
Benim seminerler bittikten 1 ay sonra dosyam kapaniyor Ben sordugumda vaka sorumlum son seminer tarihimi belirterek bundan sonrasi bizi ilgilendirmez ne yaparsan yap dedi tabi once bilgisayardan dosyama bakti ve ara idrar verdigimin teyidini aldi tabi ayni seyi bireysel gorusmedeki psikolgum da dedi son seminerden sonra burda bi isin yok birdaha gelmiycesksin demisti Bu arada bana da ayda bikere ugra dedi ama beni ara idrardan birkac gun once arayip seminere geldiginde yanima ugra demisti.

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Benim seminerler bittikten 1 ay sonra dosyam kapaniyor Ben sordugumda vaka sorumlum son seminer tarihimi belirterek bundan sonrasi bizi ilgilendirmez ne yaparsan yap dedi tabi once bilgisayardan dosyama bakti ve ara idrar verdigimin teyidini aldi tabi ayni seyi bireysel gorusmedeki psikolgum da dedi son seminerden sonra burda bi isin yok birdaha gelmiycesksin demisti Bu arada bana da ayda bikere ugra dedi ama beni ara idrardan birkac gun once arayip seminere geldiginde yanima ugra demisti.
Samba programı bittikten sonra mı kapatıcaz dedi yoksa iki tane seminer var konferans salonunda verilen onlara katıldıktan sonramı kaptıcaz dedi

kaptanterso

Yeni üye
Bence en azindan ilk ara idrar testine kadar kullanmayin ozellikle test tarihini bilmiyorsaniz
Samba programı bittikten sonra mı kapatıcaz dedi yoksa iki tane seminer var konferans salonunda verilen onlara katıldıktan sonramı kaptıcaz dedi
Samba bittikten sonra bir daha senle isimiz yok dedi ama dosyam son samba dan 1 ay sonra kapaniyor. Ben ustune basa basa sordum calisiyorum ayni zamanda okuyorum beni birdaha cagirma ihtimaliniz varsa hazirlikli olayim dedim son sambadan sonra ne yaparsan yap dedi vaka sorumlum

kanka şimdi olur da sürpriz testle karşı karşıya kalırsak ve eğer temiz olmadığımızı biliyosak ne yapmak gerekir? tavsiyen nedir? çok kritik konu knka detaylı anlatırsan çok sevinirim
Kardeşim her şeyden önce şunu söylemek istiyorum ne olursa olsun cidden denetim öyle umursanmayacak bir olay değil arkadaşların da bahsettiği gibi soruna gelince ben şöyle yaptım ilk süprizi vermeden bir gün önce takılmıştım pis çıkcaktı gitmedim memlekete gittim falan uydurdum bir şeyler benim nacizane tavsiyem denetim sürecinde biraz dalgadan uzak durcaksın duramıyorum dersen süpriz falan hikaye devlet illaki bir yerde patlatıyor

kanka şimdi olur da sürpriz testle karşı karşıya kalırsak ve eğer temiz olmadığımızı biliyosak ne yapmak gerekir? tavsiyen nedir? çok kritik konu knka detaylı anlatırsan çok sevinirim
İlkine gitme kanka ama ondan sonra ağzına sürme 1 günün hesabını yapıyorum şuan gitmedin evrak geldi vs zaten 8-10 günü buluyor o ara temizlenirsin diye umuyorum bu arada harbiden geçerli vücuttan thc temizleme formülünü de keşfettim

harmangenc

Kıdemli Üye
kanka şimdi gelirse sürpriz gitmiyoruz ilk gitmeme hakkını kullanmış oluyoruz, bi sonraki takvim tarihinde bi gerekeyle gidiyoruz o sırada idrarı veriyoruz yani. doğru mu anlamışım?

harmangenc

Kıdemli Üye
Gitmicen uyarı yicen uyarı hakkın varsa . Seminerden sonra ds memuruna gitmeni söylerlerse salak yapcan gitmicen . Mesaj atılırsa da den telefonu engelleme moduna alcan gitmicen hastaydım cart curt yalan fırlatcan alabiliyosan tapor alcan o tarihlerde uyarı da yemezsin . Ama temiz kalman en mantıklısı olur
eyvallah kanka sağ ol valla şu an takılıyoruz ama bakalım umarım patlamam bi yerde. ben de kesmeyi düşünüyorum işte 10 gün kala şeklinde seminerlerden sonra 4 gün içicem 10 gün kesicem

Neymiş dayı bizide aydınlat :d
Kanka baya araştırdım ben bu olayı kimisi maydanoz sirke su diyor kimisi sarımsak diyor 4-5 günde temizlemenin en etkili yolu medikal detoks thc nin yanı sıra vücudaki tüm toksinleri atıyor birde yağ oranı yüksek kişiler de endişelenmesin bir haftada 2 kilo verdikleri taktirde testleri temiz çıkcak ha son olarak unutmadan bir de oruç tutmak kanka

kanka şimdi gelirse sürpriz gitmiyoruz ilk gitmeme hakkını kullanmış oluyoruz, bi sonraki takvim tarihinde bi gerekeyle gidiyoruz o sırada idrarı veriyoruz yani. doğru mu anlamışım?
Brom kendi numaranı telefonuna kamilkoç diye kaydet
Sn. …….. , Metro Turizm Biletiniz:Hatay ) Otogari - Mersin Otogari Sefer Tarihi:06 Aralik 2022 16:00
Koltuk: 35 PNR:VPFGSHY5 obilet.com B002
Şu mesajı kendi adınla kendi yaşadığın şehirle doldur denetime gitmeden kendine at mesajı sana direkt geri gelicek mesaj kendi attığın mesajı sil sana sefer saatini de ortalama denetimden 20-30 dakika sonra yaz sana sorumlunun uğra yanına dediklerinde direkt yol al seni aradıklarında aile problemlerimden dolayı buraya geldim size baktım bulamadım kusuruma bakmayın de sonra içmeyi bırak seni çağıracaklar içmeyi bırak ortlama çağrılman tebligat şu bu 10 günü buluyor zaten sonra temiz idrar devamkeee

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Nasıl ya benim samba bittikten sonra 2 tane konferans var 2 ay ara ile

harmangenc

Kıdemli Üye
Brom kendi numaranı telefonuna kamilkoç diye kaydet
Sn. …….. , Metro Turizm Biletiniz:Hatay ) Otogari - Mersin Otogari Sefer Tarihi:06 Aralik 2022 16:00
Koltuk: 35 PNR:VPFGSHY5 obilet.com B002
Şu mesajı kendi adınla kendi yaşadığın şehirle doldur denetime gitmeden kendine at mesajı sana direkt geri gelicek mesaj kendi attığın mesajı sil sana sefer saatini de ortalama denetimden 20-30 dakika sonra yaz sana sorumlunun uğra yanına dediklerinde direkt yol al seni aradıklarında aile problemlerimden dolayı buraya geldim size baktım bulamadım kusuruma bakmayın de sonra içmeyi bırak seni çağıracaklar içmeyi bırak ortlama çağrılman tebligat şu bu 10 günü buluyor zaten sonra temiz idrar devamkeee
kanka ben şeyi anlamadım gitmeyince ne tebligatı geliyo tekrar mı tebligat geliyo yoksa uyarı gibi bi şey mi

kaptanterso

Yeni üye
Nasıl ya benim samba bittikten sonra 2 tane konferans var 2 ay ara ile
Bizim samba grubunda da var konferansa gircek olanlar tahminimce savcilik karari ile bastan belirleniyor veya baska bir durumda olabilir bilmedigimiz?
Ama bana kalirsa savcilik belirliyor bastan cunku vaka sorumlularinin umrunda degiliz bitsin de gidelim diye bakiyorlar bir an once

Amnesia34

Yeni üye
Ustalar benim bireyseller bitti ilk seminerde yanıma gel dedi seminer çıkışı gittim sürpriz idrar verdi 2 gün içinde git dedi 45 gündür içmiyordum zafen gittim verdim idrarı hemen . Aradan 14 gün geçti yarın seminer var yine bi daha ister mi sizce bugün takıldım çünkü ****

harmangenc

Kıdemli Üye
Ustalar benim bireyseller bitti ilk seminerde yanıma gel dedi seminer çıkışı gittim sürpriz idrar verdi 2 gün içinde git dedi 45 gündür içmiyordum zafen gittim verdim idrarı hemen . Aradan 14 gün geçti yarın seminer var yine bi daha ister mi sizce bugün takıldım çünkü ****
kanka benim duyduklarım hep 1 kez gitmiş ama yasal olarak 6 kereye kadar yapma hakları var diye biliyorum.

geçmiş olsun güzel atlatmışsın kanka 45 günle

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
    H Heisenberg01: ******** ********