Denetimde uyarı hakkı

Gitmicen uyarı yicen uyarı hakkın varsa . Seminerden sonra ds memuruna gitmeni söylerlerse salak yapcan gitmicen . Mesaj atılırsa da den telefonu engelleme moduna alcan gitmicen hastaydım cart curt yalan fırlatcan alabiliyosan tapor alcan o tarihlerde uyarı da yemezsin . Ama temiz kalman en mantıklısı olur
Benim 13 gun oldu son içmemden bu gune. Suprize cagirdilar. Gideyimmi 13 gunde temizlenmismidir

Gitmicen uyarı yicen uyarı hakkın varsa . Seminerden sonra ds memuruna gitmeni söylerlerse salak yapcan gitmicen . Mesaj atılırsa da den telefonu engelleme moduna alcan gitmicen hastaydım cart curt yalan fırlatcan alabiliyosan tapor alcan o tarihlerde uyarı da yemezsin . Ama temiz kalman en mantıklısı olur
Ben gitsemmi gitmesemmi diye dusunuyorum. 13 gun oldu. Bu gune kadar hic uyari almadim. Uyari hakkimi kullanayim mi.

Beyler hepinize tavsiyeleriniz ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim şimdi çıktım adliyeden sizi de aydınlatayım bu duruma umarım düşmezsiniz ancak düşen kardeşlerimin de aklında bulunsun 3. Bireysel görüşmenin ardından direkt patlatıyorlar süpriz tahlili farklı il ve ilçedeki arkadaşlarımla görüştüğümde bu kanıya vardık genelde 3. De gönderiyorlar bu arada yemi yönetmelikle 2 uyarı hakkımız var 3. De direkt dosyayı kapatıyor süpriz tahlile gitmemeniz sonucunda uyarı alıyorsunuz ortlama 7-10 gün içinde tekrar çağrıyorlar tekrar hastaneye sevk ediyorlar son hakkımızı da kullandık bakalım allah büyük
Benden supriz istediler. Ben bu gun supriz testi vermeye gitmezsem ne olacak. Uyari simdiye kadar hic almadim

Beyler hepinize tavsiyeleriniz ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim şimdi çıktım adliyeden sizi de aydınlatayım bu duruma umarım düşmezsiniz ancak düşen kardeşlerimin de aklında bulunsun 3. Bireysel görüşmenin ardından direkt patlatıyorlar süpriz tahlili farklı il ve ilçedeki arkadaşlarımla görüştüğümde bu kanıya vardık genelde 3. De gönderiyorlar bu arada yemi yönetmelikle 2 uyarı hakkımız var 3. De direkt dosyayı kapatıyor süpriz tahlile gitmemeniz sonucunda uyarı alıyorsunuz ortlama 7-10 gün içinde tekrar çağrıyorlar tekrar hastaneye sevk ediyorlar son hakkımızı da kullandık bakalım allah büyük
Benden supriz istediler. Ben bu gun supriz testi vermeye gitmezsem ne olacak. Uyari simdiye kadar hic almadim
Kanka baya araştırdım ben bu olayı kimisi maydanoz sirke su diyor kimisi sarımsak diyor 4-5 günde temizlemenin en etkili yolu medikal detoks thc nin yanı sıra vücudaki tüm toksinleri atıyor birde yağ oranı yüksek kişiler de endişelenmesin bir haftada 2 kilo verdikleri taktirde testleri temiz çıkcak ha son olarak unutmadan bir de oruç tutmak kanka
Suprize gitmiyorum. Rapor aldim. Temizlenmeyi bekleyecegim. Ayni zamanda ozel laboratuvarda tahlil yaptirdim. Sonuc temiz cikarsa gideyimmi? Yoksa temiz ciksada garanti olsun diye gitmeyimmi. Ne yapayim

Suprize gitmiyorum. Rapor aldim. Temizlenmeyi bekleyecegim. Ayni zamanda ozel laboratuvarda tahlil yaptirdim. Sonuc temiz cikarsa gideyimmi? Yoksa temiz ciksada garanti olsun diye gitmeyimmi. Ne yapayim

Bvrnnn

Yeni üye
Gardaşım 17 sinde süpriz verdi git dedi kağıtta en geç ertesi güne kadar vermen gerekiyor diyordu gitmedim 30 unda beni aradı tebligat eve gitmemiş sen orada yaşamıyormusun acil gel dedi gittim iki gün sonra yani bugün gittiğimde uyarı aldığımı bir kere daha hastaneye sevk edeceğini söyledi kağıdı imzaladım çıktım yine gitmeyeceğim en son dün takıldım ortalama 10-15 gün içersinde arıyorlar birdaha çağırdığında gidip vericem brom
Abi doğru mu anladım, sürpriz için kağıdı imzalayıp gitmesem bile ilk başta sadece uyarı veriyolar ve dosya yanmıyor değil mi ?

Bvrnnn

Yeni üye
Hocam özel labda yaptırdığın testte değerler ne çıktı ve sürpriz idrarın temiz mi ? Bilgilendirebilirsen çok sevinirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T thescq:
    hahahahahahahaha ** ****
    +3
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** *** ******** ****** ****** hahahaha ****** ******** ******** ** ******* ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha ** **** *****
  • T thescq:
  • D despotdes:
  • A ax-b:
    *** ********** **** **
    +1
  • kkush kkush:
    ******** ********** ******** *** hahahaha******
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** **** ****** ***** ** **** hahahaha*
    +1
  • T thescq:
  • T thescq:
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
  • T thescq:
    hahahaha ******
  • T thescq:
    ****** ** ** **** **** ** ******* ******* ****** ******** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • T thescq:
    ** **** ***** hahahaha** hahahaha**** *********
  • kkush kkush:
  • T thescq:
  • kkush kkush:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • A Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    ********** **** ********* *** hahahaha ****** ******* ***** ***** ******* ****** ** ***** ***** ****
  • D despotdes:
    D despotdes: ** ****** *** ******* * ****** *** ****** *********