Devil's Kiss ** White Widow | Hasat | Kafa Raporu !!

Vybz Kartel

Müptezel
Herkese selamlar.

Evet Kankalar, bir growun daha sonuna geldik. 75. Günde bitkilerimi hasat ettim. Tamamen kuruduktan sonra hasat miktarını, kafa raporunu paylaşacağım. Şuan güzel ve hoş kokuları burnuma geliyor. Tricomlar istenilen kıvamda.

Hasat tahmini olan varsa kabul olunur..

Sizi içmek için sabırsızlanıyorum kızlar :)

d-1.jpg w-1.jpg t-1.jpg

Herkese selamlar.

Evet Kankalar, bir growun daha sonuna geldik. 75. Günde bitkilerimi hasat ettim. Tamamen kuruduktan sonra hasat miktarını, kafa raporunu paylaşacağım. Şuan güzel ve hoş kokuları burnuma geliyor. Tricomlar istenilen kıvamda.

Hasat tahmini olan varsa kabul olunur..

Sizi içmek için sabırsızlanıyorum kızlar :)

Ekli dosyayı görüntüle 7045 Ekli dosyayı görüntüle 7046 Ekli dosyayı görüntüle 7047
Ateşin bol olsun kafa raporu bekliyoruz

Vybz Kartel

Müptezel
Selam kankalarım.

İkinci growu da devrdik ve sonuna geldik. Sizlere kafa raporu ve görüşlerimi sunuyorum.

------------------------------------------------------------------------------------------------

White Widow : Koku : 10 / 9 Tat : 10 / 9 Etki : 10 / 8 Ağırlık : 57 gr.

Kokusu ve tadı gerçekten harika. İçerken sigara söndüğünde, bitmesin diye pek yakmıyorum :D

ww.jpg wwww.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Devil's Kiss : Koku : 10 / 8 Tat : 10 / 8 Etki : 10 / 6 Ağırlık : 32 gr.

Bu kızım 3 litrelik saksıda 32 gram verdi. İçimi güzel, koku ve tadı da hoş. Ancak kafası sativa etkisinin ağır basmasından dolayı pek hoşuma gitmedi sanki. Kürlemeden sonra tekrar güncelleme paylaşacağım.

dvil.jpg devilsss.jpg

Vybz Kartel

Müptezel
hayırlı olsun kanka. puanlamanı görünce çok sevindim. amacımıza ulaştık sanırım :) afiyetle iç
Sağol kankam. Evet bu sefer ulaştık gibi..

Öğrendim ki sorun dışarıdaki havayı içeride uygulayamamak. Yeterince temiz hava ve CO2 alamadığından oluşuyor sorunlar... Tecrübe edine edine sonunda en iyisi olacak.

Sanırım CO2 kontrol ünitesi alacağım.

Tekrar sağol kanka

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Sağol kankam. Evet bu sefer ulaştık gibi..

Öğrendim ki sorun dışarıdaki havayı içeride uygulayamamak. Yeterince temiz hava ve CO2 alamadığından oluşuyor sorunlar... Tecrübe edine edine sonunda en iyisi olacak.

Sanırım CO2 kontrol ünitesi alacağım.

Tekrar sağol kanka
co2 poşetleri var growkentte bende kullanıyorum fazlası ile iş görüyor,fakat co2'nin iyi çalışması icin minimum 600 waltlik ışık gerek,600w altı sistemde bitki havadan co2'yi kendisi alabiliyor..someklerin essahli,güzel görünüyor kafa raporuna da bakılırsa tohumdan hasata meyvesini almış ve keyfine de varmissin..başarılarının daim olmasını ve kol kol someklerinin olmasını temenni ederek seni kutluyrm biraderim : )

Vybz Kartel

Müptezel
co2 poşetleri var growkentte bende kullanıyorum fazlası ile iş görüyor,fakat co2'nin iyi çalışması icin minimum 600 waltlik ışık gerek,600w altı sistemde bitki havadan co2'yi kendisi alabiliyor..someklerin essahli,güzel görünüyor kafa raporuna da bakılırsa tohumdan hasata meyvesini almış ve keyfine de varmissin..başarılarının daim olmasını ve kol kol someklerinin olmasını temenni ederek seni kutluyrm biraderim : )
İyi dileklerin için çok sağol kanka :)

Organik

Kıdemli Üye
Şu mainlainingin gözünü seveyim gözünü ne güzel dolduruyor kelleleri oran orantı mükemmel ellerine sağlık güzel kardeşim benimm başarıların devamını dilerim zaten yorum atmıştım güzellikler karşısında bir daha yazmak istedim :) dikkatli baktımda mainlaning yapmamışsın sanırım ama çok güzel lst uygulamışsın tebrik ederim umarım bir çoğu arkadaşa yardımcı olur bu konu ^^

Afiyetle iç abi süper gözüküyorlar. Hasat tahmini de çok güzel yapmışsın. Peki mesela, kabinin hemen yanında pencere azıcık açık olsaydı ve yandaki cep açık olsaydı, o temiz hava kabinde sirkülasyona girip daha iyi bir sonuç mu alınırdı? Hani hasatına bakıyorum gayet sağlıklı, co2 daha iyi olsaydı 15 litredeki mesela daha büyük olurdu gibi mi düşünüyorsun?

Ü

Üye silindi 22832

Guest
çok başarılısın.eline koluna sağlık.
3 litre saksıdan 33gr alman da ayrı ustalık detayı.

EDIM auto besin ve sulama çizelgesi gelir mi?

Vybz Kartel

Müptezel
Afiyetle iç abi süper gözüküyorlar. Hasat tahmini de çok güzel yapmışsın. Peki mesela, kabinin hemen yanında pencere azıcık açık olsaydı ve yandaki cep açık olsaydı, o temiz hava kabinde sirkülasyona girip daha iyi bir sonuç mu alınırdı? Hani hasatına bakıyorum gayet sağlıklı, co2 daha iyi olsaydı 15 litredeki mesela daha büyük olurdu gibi mi düşünüyorsun?
Sağol kanka.

Boy olayı genetikleri aldığım seedbank ile alakalı, bazen böyle olabiliyor. Temiz hava sirkülasyonu veya CO2 den kastım, sömekler daha şişkin, dolgun olabilirdi. Boy olarak böyle kalsalar da, 57 yerine 70 , 33 yerine 40 olabilirdi kanka.

çok başarılısın.eline koluna sağlık.
3 litre saksıdan 33gr alman da ayrı ustalık detayı.

EDIM auto besin ve sulama çizelgesi gelir mi?

Teşekkürler,

Çizelge için henüz erken kanka :) , az daha denemeler yapalım bakalım. Her grow, daha iyiye doğru yol alıyoruz. Yeni growumda da farklı bir yol izleyeceğim.

Tekrar sağol :)

Kanka afiyet olsun. Çok güzel görünüyorlar :)

Çok sağol kanka.. :)

Kanka merhaba bu konuda tecrübeli olduğun için sana sormak istedim başından geçmiş belli. Şuanda benim 100x100x180 mars hydro kabin
Ts 1000 w mars hydro dimmer %25-30 arası saksıya 65 cm uzaklık 20/4 çalıştırıyorum henüz yeni patlatıp kızları saksılara ektim temiz hava giriş fanım silent 160/100 çıkış için 467m3 karbon ve 350m3 silent var ikiside minimumda çalışıyor nem makinam weewell whc752 nem 70-80 arası fakat sıcaklık problemim vardı kabinim garajımda ısıtıcı fan aldım zaman ayarlı prizle ayarladım 30 dakika durup 15 dakika çalışıyor fakat çalıştığında kapanmasına yakın sıcaklık 29-30 lara çıkıyor nemi 40 lara düşürüyor kapandığında nem yükseliyor sıcaklık 17-18-19 aralarına düşüyor sıcak fanı açılana kadar bu konuda yardımına ihtiyacım var nasıl bir yol izlemeliyim kanka . Şimdiden sana bol hasatlar dilerim.
Isıtıcı fanı , kabinin dışında giriş fanına doğru üfletmeyi filan denedin mi kanka ?

Vybz Kartel

Müptezel
Kanka merhaba bu konuda tecrübeli olduğun için sana sormak istedim başından geçmiş belli. Şuanda benim 100x100x180 mars hydro kabin
Ts 1000 w mars hydro dimmer %25-30 arası saksıya 65 cm uzaklık 20/4 çalıştırıyorum henüz yeni patlatıp kızları saksılara ektim temiz hava giriş fanım silent 160/100 çıkış için 467m3 karbon ve 350m3 silent var ikiside minimumda çalışıyor nem makinam weewell whc752 nem 70-80 arası fakat sıcaklık problemim vardı kabinim garajımda ısıtıcı fan aldım zaman ayarlı prizle ayarladım 30 dakika durup 15 dakika çalışıyor fakat çalıştığında kapanmasına yakın sıcaklık 29-30 lara çıkıyor nemi 40 lara düşürüyor kapandığında nem yükseliyor sıcaklık 17-18-19 aralarına düşüyor sıcak fanı açılana kadar bu konuda yar
Kanka tüm kış grow yaptım. Isıtıcı fanlar ile olmuyor. Kabin içine koyarsan 10 dakika 28 derece, kapanınca 5 dakikada 20 dereceye düşer. Bu şekil olmaz...

Ben ne yaptım. Fanlı ısıtıcı kullandım ama kabinin dışında, yani kabinin bulunduğu yeri ısıttım onunla. Onun haricinde kabinin zeminine karbon ısıtıcı aldım, 80*80 boyunda. Onu zemine serdim ve üstüne halı serdim. Karbon ısıtıcı sürekli çalıştı ve sıcaklığa 2-3 derece katkısı oldu.. ÜRÜN BU , termostat ile istediğin derecede açılır kapanır.

İlaveten: Çıkış fanın çok güçlü, ısıyı emer ve atar, onun da etkisi var zannediyorum. Bu kabine 240 m3 yeterliydi kanka.

Ben 240 m3 çıkışı 200 m3 te kulanıyorum, 180 m3 girişte ise dimmer bağlı, onu kabin vakum yapmayacak şekilde ayarlıyorum ve kabin içindeki hava sirkülasyonunun güzel olmasını sağlıyorum.

Şu VİDEODA çıkış giriş fanlarım ve karbon ısıtıcı açıkça gözüküyor, karbon ısıtıcının kabin dışında kalan termostatı da gözüküyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • K kısırlıı:
  • L LPhaze:
    ********** ******* hahahaha ****** ** *** ****** * **** ***** hahahaha* ****** ********* ****** ***** ********** hahahaha* **** ******** ** ******* **** ** ***** ******* **** ****** ******* ***** *** *
  • quorthon quorthon:
    **** **** ***** **** ****** ****** hahahaha ***** ******* **** ******** hahahaha*** *** hahahaha** *** **** ** ** ** ****
  • quorthon quorthon:
    *** **** ** ******* *** ** *** **
  • 2 2008Grower:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • 2 2008Grower:
    *** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha** *** ********* ********** ***** **** ******** *** ***** ******** ******** ** ******* ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ****** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ** ***** hahahaha* *********
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
    +1
  • 2 2008Grower:
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ********* ** ****** ** ** ** ******** ******* hahahaha** ******** ****** ******** **** hahahaha ********* **** **** ********* *** ****** ********** * **** ******* ******** ****** **********
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: ********* ** ****** ** ** ** ******** ******* hahahaha** ******** ****** ******** ****...