Devil's Kiss ** White Widow | Hasat | Kafa Raporu !!

Vybz Kartel

Müptezel
Selam kankalar;
White Widow ve küçük saksıdaki Devil's kiss kızlarımda bugün ilk pistilleri gördüm.
Daha 23. gün kızlar, ne yaptınız :( . Guerilla Glue veg dönemine devam ediyor. Bitkilerin tamamı 4. katlarında kankalar.
Ben de ne yaptım, öyle olmaz böyle olur dedim, hepsine 4. kattan vurdum toppingi. Hadi bakalım :)
Gübreyi de 1-2 gün izleyip karar vereceğim kankalarım,
İyi forumlar.

resim de atalım :)

1.jpg 2.jpg 3.jpg

Vybz Kartel

Müptezel
Kanka montajı falan kolay oluyor mu ? Bunu ışık fan vantilatör hepsine kullanabilir miyiz ?

Tüm aletlerde kullanabilirsin.. Işıktan kastı nedir? Işıklarda bilemem, kullanmadım. Ama fan ve vantilatörde rahatça istediğin hızda çalışır..

Montaj kolay kanka, hangi aletse kablosunu istediğin yerden kesiyorsun, kestiğin yere dimmeri bağlıyorsun.

zbambam

Kıdemli Üye
Selam kankalar;

White Widow ve küçük saksıdaki Devil's kiss kızlarımda bugün ilk pistilleri gördüm.

Daha 23. gün kızlar, ne yaptınız :( . Guerilla Glue veg dönemine devam ediyor. Bitkilerin tamamı 4. katlarında kankalar.

Ben de ne yaptım, öyle olmaz böyle olur dedim, hepsine 4. kattan vurdum toppingi. Hadi bakalım :)

Gübreyi de 1-2 gün izleyip karar vereceğim kankalarım,

İyi forumlar.

kanka profiline mesaj bıraktım gör beni

Vybz Kartel

Müptezel
kanka devil's kiss ne durumda foto at da gözümüz gönlümüz açılsın
Kankacım Devil's Kiss i küçük saksıda yaptım. 3 farklı genetik atmıştım toprağa, hadi dedim fire olur bilmem ne olur. Üçü de patlayınca kıyamadım, 2 büyük saksı bir de küçük deneysel birşey yaptım....

Devil's Kiss öyle çok olmayacak ama, 20-25 g alırız heralde kanka :)

Resim atarım ilerleyen günlerde.... Daha pazartesi atmışım ya resim. Pembe saksıdaki devil'ss :)

Son düzenleme:

zbambam

Kıdemli Üye
Kankacım Devil's Kiss i küçük saksıda yaptım. 3 farklı genetik atmıştım toprağa, hadi dedim fire olur bilmem ne olur. Üçü de patlayınca kıyamadım, 2 büyük saksı bir de küçük deneysel birşey yaptım....

Devil's Kiss öyle çok olmayacak ama, 20-25 g alırız heralde kanka :)

Resim atarım ilerleyen günlerde kanka .... Daha pazartesi atmışım ya resim. Pembe saksıdaki devil'ss :)

çok sağlıklı duruyolar kanka. kafa puanını bekliyorum sabırsızlıkla :)

Vybz Kartel

Müptezel
kanka tang 30. günde flush atıyo sende atıcan mı.
Yok kanka ya. Hiç içimden gelmiyor 40 litre suyu topraktan geçirmek.. Toprağın yapısı bozuluyor fena.... Bir de toprağım biobizz....

Muhtemelen kanka, flush yapsam bile 40-45 litre su asla düşünmüyorum. 5 litre su ile yıkarım. Alttan 1-2 litre çıkar muhtemelen. Hemen sonrasında bloom gübrelemeye geçerim....
Yaptığımda buraya nasıl yaptığımı yazarım kanka...

Şuana kadar 15 litrelik saksılarımda, 1,1 litre sulamanın üzerine çıkmadım.. Sanırım böyle devam edeceğim. 2 günde 1 sulama yapıyorum....

parhim

Yeni üye
Yok kanka ya. Hiç içimden gelmiyor 40 litre suyu topraktan geçirmek.. Toprağın yapısı bozuluyor fena.... Bir de toprağım biobizz....

Muhtemelen kanka, flush yapsam bile 40-45 litre su asla düşünmüyorum. 5 litre su ile yıkarım. Alttan 1-2 litre çıkar muhtemelen. Hemen sonrasında bloom gübrelemeye geçerim....
Yaptığımda buraya nasıl yaptığımı yazarım kanka...

Şuana kadar 15 litrelik saksılarımda, 1,1 litre sulamanın üzerine çıkmadım.. Sanırım böyle devam edeceğim. 2 günde 1 sulama yapıyorum....

bende aynen düşünüyorum 30. günde 40lt çok bencede.

parhim

Yeni üye
Selam kankalarım.

İlk grow denemesinden sonra, bekleme yapmadan hemen ikinci growa geçtim. Bazı değişiklikler yaptım. Kirli hava çıkışının yerini değiştirerek daha rahat çıkmasını sağladım. Soler & Palau 240m3 yeni bir fan sipariş ettim. Eski olan Soler & Palau 180m3 çıkış fanını, temiz hava girişine bağladım, 100 m3 ten 180 m3 e çıkmış oldu. Böylece ters rüzgarlarda dimmer ile istediğim gibi kontrol edebilirim.

Gübreleri Canna yerine bu sefer Advanced Nutrients kullanacağım. Genetikleri farklı bir yerden çözdüm kankalar. Bakalım bu serüven nasıl geçecek. İnşallah ilkinde yaptığım hataları tekrar yapmam. Gidişata göre Topping ve LST yi tekrar uygulayacağım. Bakalım neler olacak :)

Tüm kankalarımın katkılarını, tavsiyelerini ve eleştirilerini bekliyorum. Cümleten iyi forumlar.

Ekipmanımız:

- 90 x 90 x 178 Secret Jardin kabin
- 2 adet TS1000 Mars Hydro QB
- Soler & Palau 240m3, HM Karbon Filtre ve fan
- Soler & Palau 180 m3 temiz hava giriş fanı
- Weewell WHC730 Soğuk Buhar Üfleyici
- 15 lt bez saksı
- Isı nem ölçer
- 1 adet dijital zaman saati
- 1 adet dimmer
- 2 adet 18 cm mandallı vantilatör (1 adet kullanıyorum.. haftada 1 değiştiriyorum )
- Toprak Biobizz Light mix

Gübrelerimiz:

1.)Advanced Nutrients Sensi Grow A-B
2.)Advanced Nutrients Sensi Bloom A-B
3.)Advanced Nutrients Voodoo Juice
4.) Advanced Nutrients Big Bud
5.) Advanced Nutrients B-52
6.) Advanced Nutrients Carboload
7.) Advanced Nutrients Bud Factor X
8.) Advanced Nutrients Overdrive
9.) Advanced Nutrients Cal Mag
10.) Advanced Nutrients Revive
11.) Advanced Nutrients Sensizym
12.) Advanced Nutrients Rhino Skin
13.) Advanced Nutrients Flawless Finish
14.) Terpinator

Kızların hikayesi:

3 Ocak Doğum Günleri kankalar. Küçük saksıdaki bitki ( Devil's Kiss) deneyseldir.. Onu günlükte yazmıyorum, takılsın kendi kafasına göre..

## Işık Döngüsü : 19-5. Işık mesafesi: 70 cm. Işık Gücü: % 40. Aydınlık: 20-22 derece, nem %70-90, Karanlık : 16-19 derece , nem % 50-60 civarı.

####$$ -- Gübre ölçülerini, litre başına koyulan miktar ve 1 bitki başına sulama olarak yazıyorum kankalar - $$####

2. Gün :
5 ml sade su
4. Gün : 10 ml sade su
5. Gün : Clonex Mist Sprey
6. Gün : 15 ml sade su
Bir video : Sol tarafta White Widow, sağdaki Guerilla Glue ve küçük kızımız Devil's Kiss >>>>> Videoyu İZLE
7.Gün : Clonex Mist Sprey
8. Gün : 20 ml sade su
10. Gün : 50 ml. sade su
12. Gün: 1 ml Sensi Grow A, 1 ml Sensi Grow B, 1 ml Voodoo Juice . Bitki başına 125 ml sulama yapıldı. Ph : 6,4

## Işık Döngüsü : 20-4 . Işık mesafesi: 70 cm. Işık Gücü: % 50. Aydınlık : 20-22 derece, nem %55-70, Karanlık: 15-18 derece , nem % 40-50 civarı.

14. Gün: 1 ml Sensi Grow A, 1 ml Sensi Grow B, 1 ml Voodoo Juice . 175 ml sulama yapıldı. Ph : 6,4
15. Gün : 17 Ocak 2020 : https://ibb.co/sVzf4Sb , https://ibb.co/XZLjQbh , https://ibb.co/hHmtCW5 , https://ibb.co/PrSTsc1
16. Gün: 1 ml Sensi Grow A, 1 ml Sensi Grow B, 1 ml Voodoo Juice .... 300 ml sulama yapıldı. Ph : 6,4
18. Gün: 1.2 ml Sensi Grow A, 1.2 ml Sensi Grow B, 1 ml Voodoo Juice, 1 ml Carboload, 1 ml Terpinatör ... 400 ml sulama yapıldı. Ph : 6,4
20. Gün: 1.2 ml Sensi Grow A, 1.2 ml Sensi Grow B, 1 ml Voodoo Juice, 1 ml Carboload, 1 ml Terpinatör ... 800 ml sulama yapıldı. Ph : 6,4

## Işık Döngüsü : 20-4 . Işık mesafesi: 65 cm. Işık Gücü: % 75. Aydınlık : 23-25 derece, nem %55-60, Karanlık: 19-21 derece , nem % 50-55 civarı.

22. Gün: 1.4 ml Sensi Grow A, 1.4 ml Sensi Grow B, 1 ml B-52, 1 ml Sensizym, 1 ml Carboload, 1 ml, 1 ml Rhino Skin, 1,2 ml Terpinatör >> 1 lt. sulama yapıldı. Ph : 6,4
24. Gün: 1.4 ml Sensi Grow A, 1.4 ml Sensi Grow B, 1 ml B-52, 1 ml Sensizym, 1 ml Carboload, 1 ml, 1 ml Rhino Skin, 1,4 ml Terpinatör >> 1 lt. sulama yapıldı. Ph : 6,4 ( tüm bitkilere, 4. katta TOPPİNG uygulandı )
26. Gün: 1.6 ml Sensi Grow A, 1.6 ml Sensi Grow B, 1 ml B-52, 1 ml Sensizym, 1 ml Carboload, 1 ml, 1 ml Rhino Skin, 1,6 ml Terpinatör >> 1.1 lt. sulama yapıldı. Ph : 6,5 ( LST eğitimine başladık )
28. Gün: 1.6 ml Sensi Grow A, 1.6 ml Sensi Grow B, 1 ml B-52, 1 ml Sensizym, 1 ml Carboload, 1 ml, 1 ml Rhino Skin, 1,6 ml Terpinatör >> 1.1 lt. sulama yapıldı. Ph : 6,5
30. Gün: 1.6 ml Sensi Grow A, 1.6 ml Sensi Grow B, 1 ml B-52, 1 ml Sensizym, 1 ml Carboload, 1 ml, 1 ml Rhino Skin, 1,6 ml Terpinatör >> 1.1 lt. sulama yapıldı. Ph : 6,5
32. Gün: İki bitkiye de 10 ar litre su ile ufaktan flush atıldı. Hemen Ardından : 1 ml Sensi Bloom A, 1 ml Sensi Bloom B, 1 ml Voodoo Juice >> 1.1 lt. sulama yapıldı. Ph : 6,5

## Işık Döngüsü : 20-4 . Işık mesafesi: 60 cm. Işık Gücü: % 80. Aydınlık : 23-25 derece, nem %50-65, Karanlık: 19-21 derece , nem % 45-50 civarı.
26---
-
-
-
-

kanka flushu atmışsın nasıl tepki verdi kızlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********