Dmt ruh molekülü

Kafası hiçbir maddeye benzemeyen bir şeymiş, ben de denemedim ama baya bildiğin hakkında sayfa sayfa makaleler var. Ama bence gerek yok,
bizim molekülümüz burada belli zaten, bol bol yeşillik, yeşili sev, doğayı koru... Yeşil iyidir.

Mordecai

Moderator
kanka herkes için böyle bir aydınlanma faydalı olmayabilir ben denedim faydasını gördüm,kafayı kıranlarda var.

Cashh

Doktor
Çok kez denedim + kendim de MHRB'den extraction yapıyorum. Burada kim ne söylese sana pek yararı olmaz çünkü hiçbir şey seni o tarz bir deneyime hazırlayamaz. Binlerce insanın deneyimlerini Reddit'de okuyabilirsin. Herkes farklı şey yaşıyor, bazılarının birbiriyle tutuyor bazılarının da bir o kadar benzemiyor. Kısa sürede hayatında girmediğin bir bilinç haline girdiğin için beyin yaşadıklarını çoğu zaman process edemiyor, bu yüzden rüyadan uyanmışsın da çok zor hatırlıyormuş gibi hissediyorsun, bu dediğim ''breakthrough'' dozlarında tabii. Bazı insanlar da detaylı bir şekilde anlatıyorlar, hep özenmişimdir o insanlara.

Ama şunu diyebilirim, en azından psychedelic bir tecrüben olsa daha iyi olur. Olsa da hazırlamayacak ama o kesin. Çünkü bu ''off trip nasıldı, kafa gitti, görsellere gel, kendimden geçtim'' gibi bir tecrübe değil. Resmen gidip, geliyorsun. 8 yıldır birçok farklı psychedelic denemişimdir (sürekli değil, uzun aralıklar bırakarak), hala DMT'de tam olarak ne olduğunu anlayabilmiş değilim. Çünkü bazı yaşadıklarımı, özellikle bir tanesini bilimsel olarak veya objektif bir şekilde ''he beynim yapıyor işte maddeye tepkime olarak'' diyemiyorum. Şahsi fikrim belirli bir bilgi birikimine veya farklı bilinç halleriyle ilgili bilgi ve tecrübelere ihtiyacın olduğunu düşünüyorum denemek isteyen birinin. Bu tamamen benim fikrim.
Peki lds deneyimlerin için ne diyorsun nedir nasıl bir frekans aralığına insanı sokar

GeriTepki

Yeni üye
valla kanka internette okuduğuma göre kafası muazzam ötesi bir şeymiş, askere gitmeden önce evde yapacaktım da olmadı. İlerleyen zamanlarda yapmayı düşünüyorum ama

Cashh

Doktor
LSD klasik bir psychedelic deneyimi yaşatıyor. Benim çoğunlukla yaşadığım şeyler (güzel görselleri saymazsak) her şeyin bir olduğunu anlama tarzında, aydınlanma, kendini inanılmaz iyi hissetme, terapi tarzında oldu çoğu triplerim. Psychedeliclerde set ve setting çok önemli olduğu için, her zaman doğada ve insanların çok fazla olmadığı yerlerde yaptım. Ben bu işe, ''kafam taşşak gibi oldu aga'' şeklinde bakmıyorum. Hayatında kendine sorun ettiğin ve sana kocaman gelen problemler trip yaşadığın sırada farklı bir perspektiften baktığın için problem olmaktan çıkıyor ve çözüyorsun o sırada. Bunu dedim diye illa bunu yaşayacaksın demek olmuyor tabii. Yap mesela bir sürü insanın olduğu, atıyorum şehirde, sahilde falan o zaman sıçarsın. Bu yüzden seni rahatsız edecek hiçbir şeyin olmaması lazım, full rahatlaman lazım. Yani şimdilik bu kadar anlatabildim dilim döndüğünce :D
Müziksiz tipler mi yaşadın hep.?

erenreis8338

Yeni üye
İşin bu kısmına ne yazık ki güvenlik açısından değinemeyeceğim :D Ben Mimosa Hostilis bitki kökünden çıkarıyorum, extraction yapıyorum yani. Ama onu nereden alıyorsan diyorsan, yine güvenlik açısında bir şey diyemem.
usta ayahuasca çayı ile aynı mı denemeye değer mi ? bilgili birine benziyorsun kral aydınlat bizi.

Cashh

Doktor
Ayahuasca, DMT içeren bitki ile MAOI içeren bitkinin (dmt'yi midede aktive eden madde) karışımımının sıvı halinin içerek tüketilmesiyle olur. Dolayısıyla uzun sürer 6 saat civarı.

Buharlaştırılarak içilen DMT (kristal) ise 5 dakika civarı sürer. Direkt alev ile yakılmaması lazım, buharlaştırılması lazım, onun da çok ince bir ayarı var, birazcık fazla ısı verince yanıyor.
Cocain Taş gibi küllü içim en uygun olanı

erenreis8338

Yeni üye
Ayahuasca, DMT içeren bitki ile MAOI içeren bitkinin (dmt'yi midede aktive eden madde) karışımımının sıvı halinin içerek tüketilmesiyle olur. Dolayısıyla uzun sürer 6 saat civarı.

Buharlaştırılarak içilen DMT (kristal) ise 5 dakika civarı sürer. Direkt alev ile yakılmaması lazım, buharlaştırılması lazım, onun da çok ince bir ayarı var, birazcık fazla ısı verince yanıyor.
en mantıklısı san pedro o zaman peki ayahusca san pedro aynı deneyimi yaşatır mı ikiside meskalin içeriyor sonuçta aynı madde

erenreis8338

Yeni üye
Meskalin ve DMT iki ''ayrı'' madde.

Merskalin - 3,4,5-trimethoxyphenethylamine
DMT - N,N-Dimethyltryptamine

San Pedro Meskalin içerir.
DMT içeren de bilimum ağaç var, en bilinenler Mimosa Hostilis ve Acacia Confusa
saolasın kral bu mimosa ya bakınca 3 farklı şey çıkıyor 1. deri ağacı 2. küstüm çiçeği 3. gümüşi akasya hangisi doğru olanı saolasın şimdiden.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Fl studio Fl studio:
    ******* hahahaha** hahahaha**** ** ****
  • NewGardener NewGardener:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ******* hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ********** **
  • içiciadam içiciadam:
    +1
  • B bingoo:
    ******* *** **** ********** ****** ** ******** **** ********* ***** ******** *** *** *** *** ******* ******** **** ******* hahahaha ********** ****** ********* ******* **********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ** **** ******** ******* *** **** ********** ****** ** ******** **** ********* ***** ******** *** *** *** *** ******* ******** **** ******* hahahaha ********** ****** ********* ******* **********
  • D dmx8:
  • D dmx8:
    **** ********* ***** ******* ******* hahahaha** **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******* ***** *** ******* ****** hahahaha* ******* **********
  • D dmx8:
    **
  • B bingoo:
    **** *** **** hahahaha ***** ******** ****** ********* *** ********* ******** ** ***** **** **** *** *** ****** ******** *** ****** ******* *** ***** *** *** ****** ***** ****** *** *** ****** ******* ********** ********** ***** ****** hahahaha*** **** **** ********
    ***** *** **** **** ********** ********* ******* ****** **** ** **** ***** **** ** **** ***** **** ********** **** **** ******* hahahaha*
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ******* ***** ********** ***** **** ******* ** ******* hahahaha ***** ********** ***** ********** hahahaha*** ***** ****** ******** *** *** ********* ******* ********* hahahaha** ***** hahahaha **** *** **** hahahaha ***** ******** ****** ********* *** ********* ******** ** ***** **** **** *** *** ****** ******** *** ****** ******* *** ***** *** *** ****** ***** ****** *** *** ****** ******* ********** ********** ***** ****** hahahaha*** **** **** ********
  • B bingoo:
    **** ** ******** *** **** ****** **** ***** **** ********* ****** ******** ***** ***** ******* ********** *** *** ** **** ******* *** ** ***** ***** hahahaha *** **** ***** *********
  • D dmx8:
    *** ** ******* **** hahahaha ** ******
  • içiciadam içiciadam:
    **** ********** **** ***** ***** ****** ***** ******** **** ** ******** *** **** ****** **** ***** **** ********* ****** ******** ***** ***** ******* ********** *** *** ** **** ******* *** ** ***** ***** hahahaha *** **** ***** *********
    içiciadam içiciadam: **** ********** **** ***** ***** ****** ***** ******** **** ** ******** *** **** ****** ****...