Dr.Karbon Filtre ....

Algos

Kıdemli Üye
Sponsor gibi sponsor afedersiniz %98 e yakını taşaktan oluşan çok değerli Dr. Karbon. Kendi yaptığım el yapımı kabının koku kaçırması sebebiyle fikir almak için danistigim güzide firma sorun onlarla alakalı olmamasına rağmen çözüm odaklı olduklarını gösterdiler. Adamların kulvari olmayan bir ürünu, aşağıdaki kabini hediye ettiler. Çok teşekkür ederim iyi ki varsın Dr Karbon

buralar değerlenir. sponsorluklarından önce karbon filtre aldığım için kendileriyle seneye tanışırım diye tahmin ediyorum.

Cashh

Doktor
1,5*1,5*2,5 kabin benim işimi fazlası ile görüyor büyük kabin büyük masraf oluyor sonra. marangozdan özel yaptırdım kendime. kontraplaklar ile etrafı çevrili.
Ağır olmuştur o. Bende kendim yaptım eskiden marangoz dum üçe iki çam ve üçe beş meşe den yaptım bayo ölçüsüne göre 105*80*160 dış yüzeyi kalın karton ile kapadım silikon yapıp hava kaçırmaz şekilde içini de acil durum battaniyesi mükemmel oldu üzerine çıkabiliyorum beni taşıyor

34Trip

Üye
Ağır olmuştur o. Bende kendim yaptım eskiden marangoz dum üçe iki çam ve üçe beş meşe den yaptım bayo ölçüsüne göre 105*80*160 dış yüzeyi kalın karton ile kapadım silikon yapıp hava kaçırmaz şekilde içini de acil durum battaniyesi mükemmel oldu üzerine çıkabiliyorum beni taşıyor
Sen kale yapmışsın knka :)

Ü

Üye silindi 27349

Guest
Bende gecen st kusshsed tohum almiştim 4 tane patlamamiş ti bu seferki aldiğimda telafi ettiler

higthead

Jolly Green
El yapımı kabinler de iklimlendirme sorunu olmaktadır. Birisine yani işini bilene yaptırırsanız oky ama evde yapılan kabinler sorun çıkarıyor bilginize hem paranıza hemde zamanınıza yazık etmeyin.

Cashh

Doktor
Sen kale yapmışsın knka :)
Sağlam oldu baya demonte birde sök tak kabin kurulum bu sefer oldukça başarılı. Havalandırma da sorun yaşadım heryeri koku bastı ne tripler sonra onuda camı içime alan bir kutu yaptım siyaha boyadım alttan delik hava geçirmez yaptım yapıştırdım duvara cam yarı açık vortice lineo QUİET aldım birde çok güçlü çok sessiz fan atılan hava boşluğa atılmıyor ya vakum etkisi ile hava da sızdırmıyor tertemiz sürekli atılıyor öyle ki carbon aldım takmaya gerek yok kokuyu sıfırladı camdan arada kokluyorum dışarı da atmıyor kokuyu koku yayılsa carbonu takıcam ama şimdilik yok ALLAH a şükür

Cashh

Doktor
El yapımı kabinler de iklimlendirme sorunu olmaktadır. Birisine yani işini bilene yaptırırsanız oky ama evde yapılan kabinler sorun çıkarıyor bilginize hem paranıza hemde zamanınıza yazık etmeyin.
Kanka benim evde yapım ama ben marangozum ve çok iyi başarılı iklim sorunu da yok atayım foto bak kanka senin de iklim konusunda emeğin geçti

Cashh

Doktor

Cashh

Doktor
Karbonu da taktım geri çıkardım kanka vortice den fan o kadar iyi işini yapıyor ki kokuyu 0 yakın yok etti camdan dışarı da arada kokluyorum yayılıyor mu diye oda yok bende takmadım daha koku kontrol de yazın filan belki takmam gerekir ama şu an Dr. Karbon fotoğraf ta görünüyor kabinin üstünde bekliyor :)

higthead

Jolly Green
Kanka benim evde yapım ama ben marangozum ve çok iyi başarılı iklim sorunu da yok atayım foto bak kanka senin de iklim konusunda emeğin geçti

Maşallah brom super olmuış. Zaten işini bilene yapıldımı veya işini bilen yaptımı oky demiştim=). Zaten marangozcuymussun =)

Ben baya sağlam malzeme kullandım ama işçilikte biraz tirtladik ahsdbja iyi growlar

Brom senin benim yapıcagımız iş deil homemade kabin heryerden sızdırırız biz havayı=))))

Cashh

Doktor
Maşallah brom super olmuış. Zaten işini bilene yapıldımı veya işini bilen yaptımı oky demiştim=). Zaten marangozcuymussun =)

Brom senin benim yapıcagımız iş deil homemade kabin heryerden sızdırırız biz havayı=))))
Kanka cım birde fotoğraf ta görünen veg de bir photo var auto ile aynı kabinde büyüttüm auto son haftasında photo auto nun boyuna ulaştı en üstten 4-5 kelle daha kestim iki hafta önce hatta konuştuk fazlasını koparma dedin neyse şimdi her kelle tekrar bölündü mevcut hali auto yu geçiyor her yerinden kelle fışkıracak kocaman oldu bitki 70 gün oldu. Bugün 12 döngüye aldım çiçeğe geçince planım yaprakşarı her kelle olan dal da sağlı sollu birer fan yaprağı bırakıp tüm yaprakları buduycam yoksa kabine sığmaz mücadele edemem senin farklı önerin var mı mevcut durum için bitkiye bir bak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ******* *** **** *** *****