Dr.Karbon Filtre ....

higthead

Jolly Green
Kanka cım birde fotoğraf ta görünen veg de bir photo var auto ile aynı kabinde büyüttüm auto son haftasında photo auto nun boyuna ulaştı en üstten 4-5 kelle daha kestim iki hafta önce hatta konuştuk fazlasını koparma dedin neyse şimdi her kelle tekrar bölündü mevcut hali auto yu geçiyor her yerinden kelle fışkıracak kocaman oldu bitki 70 gün oldu. Bugün 12 döngüye aldım çiçeğe geçince planım yaprakşarı her kelle olan dal da sağlı sollu birer fan yaprağı bırakıp tüm yaprakları buduycam yoksa kabine sığmaz mücadele edemem senin farklı önerin var mı mevcut durum için bitkiye bir bak

Dostum budamanı şimdi yapma 12-12 ye almışssın artık. Bırask çiçeğe girsin sömeğe oturunca 2.haftada budarsın komple. Bu arada bitkiyi dikine uzatmışssın. Dalların orta kısnından iple baglayarak ve saksına ıpı gecirerek dalları kırmadan bitkiyi 3-4-5 cm saga sola aç boydan kısalsın hemde ışık alsın bitki.

Cashh

Doktor
Dostum budamanı şimdi yapma 12-12 ye almışssın artık. Bırask çiçeğe girsin sömeğe oturunca 2.haftada budarsın komple. Bu arada bitkiyi dikine uzatmışssın. Dalların orta kısnından iple baglayarak ve saksına ıpı gecirerek dalları kırmadan bitkiyi 3-4-5 cm saga sola aç boydan kısalsın hemde ışık alsın bitki.
Tamam dostum öyle yapıcam teşekkür ederim ️

Algos

Kıdemli Üye
Maşallah brom super olmuış. Zaten işini bilene yapıldımı veya işini bilen yaptımı oky demiştim=). Zaten marangozcuymussun =)

Brom senin benim yapıcagımız iş deil homemade kabin heryerden sızdırırız biz havayı=))))
Ahahah aynen öyle biraz öyle oldu sanki içerden biri üflüyor özellikle ahdbsn

Algos

Kıdemli Üye
Kurulumu yapmadım yapamadım. Başıma geleni bilsen abi bir taraflarınla gülersin bana sponsordan almıştım 6 Jack 6 og tohumu buzdolabında karanlıkta bekletiyordum her yere baktım tohumlar yok evi altına üstüne getirdim yok... Sponsorda malum 5 ten aşağı göndermiyor elimde torbacı tohumları var onları mı atsam diyorum

higthead

Jolly Green
Kurulumu yapmadım yapamadım. Başıma geleni bilsen abi bir taraflarınla gülersin bana sponsordan almıştım 6 Jack 6 og tohumu buzdolabında karanlıkta bekletiyordum her yere baktım tohumlar yok evi altına üstüne getirdim yok... Sponsorda malum 5 ten aşağı göndermiyor elimde torbacı tohumları var onları mı atsam diyorum

Dostum nasıl kaybettın tohumları=)))) Sakladın sakladıgın yerıde bulamıyosun=)). Sakın corbacıyla ugrasma yazık etme zamanına

Algos

Kıdemli Üye
bende öyle umuyorum nasıl böyle bir şey yaparım kendime şaşıyorum asdjasşdkasşd yok evi talan ettim :(

higthead

Jolly Green
Dostum nerden buldun bu saçma sapan siteyi.=))) Topraksız tarımda kullanılan gubreler normal olarak kullanılabılır ama ıyı ayarlamak lazım tam detayları bılmıyorum hydroponics ile kullanımı farklı toprakta kullanımı farklı bunu bilmen lazım ama bu site bır degısık dıkat et dostum=)

Cashh

Doktor
Dostum nerden buldun bu saçma sapan siteyi.=))) Topraksız tarımda kullanılan gubreler normal olarak kullanılabılır ama ıyı ayarlamak lazım tam detayları bılmıyorum hydroponics ile kullanımı farklı toprakta kullanımı farklı bunu bilmen lazım ama bu site bır degısık dıkat et dostum=)
Hadi ya değişik olan ne dostum. Ben almadım zaten lambayı aldığım firma yolladı bana iki tane denemelik öyle kullanmadım ama kullanayım diyorum lambası iyi gübre de iyidir zannımca mevcut gübreler ile bak bu iki gübre

Birde dostum kabinde çiçeğin son haftasında auto var veg de bir tane photo var şimdi 12/12 ye aldım photo çiçekte yanına iki tane auto tohum attım photo hasata gidene kadar o iki auto da 12/12 de hasata gider 6 saat eksik Işık alır ama ne verirse artık nasip hasata gider düşüncesi ile neyse önce iki tohum attım patladı ektim çiçekte auto olduğu için nemi basamadım kurudu sonra pet şişeden kutu yaptım hortum ile içeri nem verdim biri canlandı yaprak açtı diğeri kurudu kayboldu toprakta yeni bir tane attım oda patladı ektim büyümeye başladı kabuğu üzerinden atamadı üç gün bekledim sonra operasyon yaptım büyüteçli gözlük cımbızla ama yaprağın biri büzüşüp ölmüş diğeri zayıflamış koptu tekrar geri koydum ışığa tekrar kelle verir mi bilmiyorum bir kaç güne belli olur uzun yazdım dostum ancak anlattım ️

Algos

Kıdemli Üye
@higthead abi kurdum kabini can dostum Dr karbon sayesinde .. kayıp tohumları bulamadım sözünü dinledim çorbacı toh. İle olmasın diye bubblegum kush auto aldım mecburen arkadaş sponsor oldu. Nasıl bilmiyorum ama bakacağız artık bir aksilik olmazsa yarın toprağa atıyorum. Başlıyoruz tekrar bakalım umarım aynı hatalsri yapmam gerçi sizin gibi üstadlar oldukça Dr karbon gibi sponsorlar oldukça evelallah tohumumuz çöpe gitmez.. Var'ol üstad.

higthead

Jolly Green
@higthead abi kurdum kabini can dostum Dr karbon sayesinde .. kayıp tohumları bulamadım sözünü dinledim çorbacı toh. İle olmasın diye bubblegum kush auto aldım mecburen arkadaş sponsor oldu. Nasıl bilmiyorum ama bakacağız artık bir aksilik olmazsa yarın toprağa atıyorum. Başlıyoruz tekrar bakalım umarım aynı hatalsri yapmam gerçi sizin gibi üstadlar oldukça Dr karbon gibi sponsorlar oldukça evelallah tohumumuz çöpe gitmez.. Var'ol üstad.

Oooo sevindim dostum hadi şu hediye kabini merak ediyorum Sistemi kur fotola bizi=))) Çorbacıyla uğraşılmaz zamanına yazık olur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    hahahahahahahaha
    hahahaha ****** ******** ***** ********* *** ** *****
  • Night owl Night owl:
    **** *** ******* ***** ********* **** ******** *** *** ********* ******* ******* ******** ********* *** ******* ******* ******* ****** ******** hahahaha* **** ***** ****** ***** ***** *** **** ******* ********
  • T Tropikal.MR:
    ****** ***** hahahaha** *** ******* ******** ** *********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • Night owl Night owl:
    ** ******* ****** ***** ****** ******** **** ***** ********* hahahaha ****** ******** ***** ********* *** ** *****
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ******* **** **** ******* hahahaha** hahahaha *** **** **** ***** ***** ***** ***** ******** ** ***** hahahaha hahahaha **** ********* **** ***** **** ****** ******** **** ***** ***** *** ***** ***** ******** **** *** hahahaha *** ******* ****** ******* hahahaha* ******** ******** **** ******* **** **** ****** ********* ******* *** ***** hahahaha* ******* ***** *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ********* ********* ****** ****** ******** ** ***** **** ****** ********
    **** ** hahahaha ********** *** ******* ***
  • T Tropikal.MR:
    ****** ***** **** hahahaha** *****
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ***** ***** ***** *** ******* ***** ***** *** ** ***** ********* ******** ********* ****** **** ******* ****** ****** ****** **** ******* **** **** ******* hahahaha** hahahaha *** **** **** ***** ***** ***** ***** ******** ** ***** hahahaha hahahaha **** ********* **** ***** **** ****** ******** **** ***** ***** *** ***** ***** ******** **** *** hahahaha *** ******* ****** ******* hahahaha* ******** ******** **** ******* **** **** ****** ********* ******* *** ***** hahahaha*
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ******* ****** ******* ***** **** ***** ****** **** **** ** hahahaha ********** *** ******* ***
  • Night owl Night owl:
    **** ****** *** ********** hahahaha *** ******* *** ******* ***** ******* ****** ***** ******** **** ***** *** ******* ******** *** ******** **** **** *** ******* ***** *** *** ******* ***** ***** ***** **** ********** hahahaha* ******
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahaha*** *****
  • Night owl Night owl:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ******** ***** hahahaha **********
    T Tropikal.MR: hahahaha** ******** ***** hahahaha **********