Elektrikten anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

umiboss

Yeni üye
kullandığın ssd nedir not alıyım . grow derken burda takılma grow zamanı can skılmasın dıye fılım ızleme vs vs ısler işte wındows 10 yuklesem daha ıyı olurmu ?
Herhangi bir ssd alabilirsin samsung, kingston hiç fark etmez. 2.5" olmalı
mesela bu
Kesinlikle yükleme oyun oynamayacaksan ne gereği var. windows yüklemek çok lüks bir arabaya lpg takmak gibi bir şey:) hemen hemen her programın ios a uygun halini bulabiliyorsun.
Apple store harici başka storelarda var oralardan ücretsiz indirebiliyorsun programları.

Aguş

Doktor
Ben timer la kullanıyorum 15 dk on 15dk off yapıyorum ışık kapalıyken 30dk of 15 dk on
Arada fark varsa o kalibre yerlerinde + yada - yaparak düşürürsün
No 7 olayını denemedim ama çalışabilir

nasa

Doktor
elektrik ve elektronikten alayan anlayan birisi olarak ordino nedir arkadaş? ? ? bu kar ucuz sistem kurmaya kalksam çok daha iyi işler yapardım :)
forumda ne adamlar var ülkenin parlak geleceği değerlendirilebilse keşke bu bilgi donanım yetenek. çin gibi almanya gibi ülke oluruz

umiboss

Yeni üye
Merhaba kankalar,
sonunda fırsat bulup montajı tamamladım son onayınızı almak istiyorum.
3-4 numarayı anahatta bağladım. 5 numarayı kondaktörde A1 e bağladım. 6 numaraya anahattan faz çektim. 7 numara boş. 8 numaraya nem makinasının bir ucunu bağladım. 9 numaraya anahattan faz çektim. Kondaktörde L1 e faz verdim. T1 e ısıtıcının fazını bağladım. A2 ye anahattan nötr bağladım. Isıtıcının diğer kablolarını nötüre direk bağladım. Nem makinesinin bir kablosunu nötüre direk bağladım.
arka bu şekilde sadece nem makinesi kablosu 8 e bağlanacak. Yapabilmiş miyim?IMG_0937.jpg
ön de bu şekilde
IMG_0938.jpg

Aguş

Doktor
Biraz karışık anlatmışsın ama resime göre olmuş sadece kablonun biri eksik onuda bağlıycam dedin zaten

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ******** ****** ******* **** ******** ********* ******* ****** ******** ********** ***** ***** ***** ******** ********* ******** ********* ********** ****** ***** ** hahahaha**** ********* *** ****** ***** ***** ***** ***** ***** * ***** ******** ***** ******** ***** ******* * *** **** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * **** ******** **** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* hahahaha ***** ********* ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ****** ********* ********* ********** ** * ***** ***** hahahaha **** **** ****** ******* ***** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** hahahaha** ***** ******* ********* ***** ***** ***** ******* ***** ***** ***** ****** **
  • S SuperKafa:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** ***** ******** *** ****** ** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******* ***** ** *** ****** ** **** ****** hahahaha* ** ********* ***** ****** ******* ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* *** ******** ***** ** hahahaha* ****** *** *****
  • S SuperKafa:
    ******* hahahaha* ******** ** ***** ********* ***** ********* ******* ******* ***** ** **** hahahaha* ********* ********* ** *** ** *** ********** ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** ***** ***** * ******* *** ***** ***** ********* ***** * ****** ***** hahahaha ********** ***** ***** *** ***** ******* *** ***** ***** ***** **** ***** ****** ********** ******** ***** ***** ***** ***** ** *****
  • S SuperKafa:
    *** **** ******* **** ******* *** hahahaha **** ******** hahahaha**** ****** **** **** **** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* **** hahahaha* ** *****
  • S SuperKafa:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** **********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** ********** **** ****** ***** *****
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
    * ** ****** ****** *** ****** ****** hahahaha* ********* ****** hahahaha* *********
  • S SuperKafa:
    +1
  • S SuperKafa:
    ******** ********* hahahaha*** ****** ******
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* ****** **
    ErdemRS6 ErdemRS6: ********* ****** **