Evli arkadaşlar bi bakın

Selamlar herkese bu yaz evleniyorum ben ve nişanlımın aklında ki tek soru çadırı evde aile ziyaretleri olduğu zaman nasıl saklayacağız yatak odası diye düşündük ama muhakkak girip çıkarlar. Dahiyane fikirlerinize ihtiyacım var arkadaşlar:D

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Selamlar herkese bu yaz evleniyorum ben ve nişanlımın aklında ki tek soru çadırı evde aile ziyaretleri olduğu zaman nasıl saklayacağız yatak odası diye düşündük ama muhakkak girip çıkarlar. Dahiyane fikirlerinize ihtiyacım var arkadaşlar:D
Kanka evliyim çocukluyum aynısı başıma gelir diye şöyle bir plan yaptım şimdi bütün evlerde banyo var banyodada klozet var bide ayrıca her eve alaturka ayrı tuvalet yapıyorlar kabini tuvalete koy kapıyı kitle anahtarı yut soran olursa arızalı tıkandı yaptırmadı ev sahibi falan celallenirsin sığarmı sığmazmı o sana ve senn eve bağlı kanka yada dublexe çıkıcan ebeveyn banyosu varsa yatakodasında o olur

Kanka evliyim çocukluyum aynısı başıma gelir diye şöyle bir plan yaptım şimdi bütün evlerde banyo var banyodada klozet var bide ayrıca her eve alaturka ayrı tuvalet yapıyorlar kabini tuvalete koy kapıyı kitle anahtarı yut soran olursa arızalı tıkandı yaptırmadı ev sahibi falan celallenirsin sığarmı sığmazmı o sana ve senn eve bağlı kanka yada dublexe çıkıcan ebeveyn banyosu varsa yatakodasında o olur
Dublex ebeveyn banyolu bir eve çıkmak şuan için bulunduğum şehirde çok zor kanka ama alaturka tuvalet olayı mantıklı . En kötü yatak odasında bi gardıropın içine yaparım diye düşünüyorum. Kayın pederde ayıkıyor bu işleri biraz anlarsa patlarız :D

sativasever

Müptezel
Henüz evi tutmadıysan daha tutarken düşüneceksin bunu kanka. Gömme dolap yaptırabileceğin bir köşe kullanılmayan bir balkon tuvalet kiler gibi yeri olacak

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Dublex ebeveyn banyolu bir eve çıkmak şuan için bulunduğum şehirde çok zor kanka ama alaturka tuvalet olayı mantıklı . En kötü yatak odasında bi gardıropın içine yaparım diye düşünüyorum. Kayın pederde ayıkıyor bu işleri biraz anlarsa patlarız :D
Kanka ben şuan dublexte oturuyorum üst katta da banyo var orda yapıyorum ama hazirana kadar evi taşımam lazım her baktığım evde nereye koyarım diyorum ebeveyn banyosu en mantıklı ama alaturkada iş görür tabi kabin küçük olmalı kayınpeder dağda bayırdanyetişeni ayıkıyodur kanka kabin mabin ayıkmaz bence :D

Kanka ben şuan dublexte oturuyorum üst katta da banyo var orda yapıyorum ama hazirana kadar evi taşımam lazım her baktığım evde nereye koyarım diyorum ebeveyn banyosu en mantıklı ama alaturkada iş görür tabi kabin küçük olmalı kayınpeder dağda bayırdanyetişeni ayıkıyodur kanka kabin mabin ayıkmaz bence :D
Ayıkmaz mı kanka depo savaşları izliyorduk depodan kabin falan çıktı ooo esrar tayfa dedi adam seviyor bu işleri ama beni bilmesi pek hoş olmaz :D

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Ayıkmaz mı kanka depo savaşları izliyorduk depodan kabin falan çıktı ooo esrar tayfa dedi adam seviyor bu işleri ama beni bilmesi pek hoş olmaz :D
Olmaz tabi kanka sıkıntı olur bencede sen en iyisi ebeveyn banyolu ilanlara yoğunluk ver kapıyı kitledinmi iş biter içerde ne var diye soran olursa bu kapıdan geçince narnia ya gidiyorsun dersin :D

vovex

Üye
Fazladan odan varsa kapısına dolap tarzında bir şey yaptırıcaksın eğer yatak odasında ayrı lavabo varsa çok daha iyi olur dolabı kapının önüne koyucaksın çift taraflı açılır dolap olucak yani dolabın arkasıda açılır olucak arkada hangi oda varsa oraya yapıcaksın polis baskınında bile evin planı amcalarda yoksa bi ihtimal bulamazlar

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Fazladan odan varsa kapısına dolap tarzında bir şey yaptırıcaksın eğer yatak odasında ayrı lavabo varsa çok daha iyi olur dolabı kapının önüne koyucaksın çift taraflı açılır dolap olucak yani dolabın arkasıda açılır olucak arkada hangi oda varsa oraya yapıcaksın polis baskınında bile evin planı amcalarda yoksa bi ihtimal bulamazlar
Bak işte bu tam narnia olur kanka alis harikalar diyarında diyosun yani :D

kush1925

Üye
bende de aynı sıkıntı var yatak odasına koydum kız arkadaşım bize taşındı çat kapı gelmeyin dememe rağmen ara ara geliyorlar, bende yatak odasına kilit aldım kilitli duruyor, sordular geçen niye sürekli kilitli diye dedim ustalar ( evde tadilat var sürekli bitmiyor ) vs. eve girip çıkıyor kız arkadaşım kapıyı kilitlemiş odaya girmesinler diye :D ebeveyn banyosu veya kiler veya alaturka tuvalet en iyi çözüm bence, hatunla evlenince o tarz bir ev bakacağım ben mesela

Marjiworkz

Yeni üye
evde ardiye olarak kullandığımız bi oda var. Ütü ya da yıkanan çamaşırları falan asıyoruz, benim böyle alet edevat olayı orada. kabini oraya kuruyorum ben.
Gelen olunca kitliyorum kapıyı zaten milletin orada çok işi olmuyor, arada yoklayan oluyor namaz kılalım falan geçin diyorum diğer odalar da kılın eşyalar asılı çocuklara batar eşyalarım var kitledim diyorum kimse üstelemiyor.
Evde imkan varsa onu yapabilirsin, ya da gardolap'ın yanına seyyar gardırop koy aga, yatak odasına giren de bi zahmet dolapları kurcalamasın ****.
Ben yatak odasını bile kitliyorum milletin girmesini sevmediğimden hanım tepki gösteriyor

CahilKush

Doktor
Kanka bir zahmet odanıza da girmesinler. Ama tabi gene sen bileceksin sahsen ben benzeri sorunlar olmasın diye 5 6 aya müstakil bir eve geçip bahçede grow room oluşturacağım oraya giren de çük kapan bubi tuzağımla karşılaşır :D

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Ahaha yatağın arkasına başlığın olduğu yerde 50*70*120 minik bir sera hazırlıyorum tek bitki başkası göze gelir nazar değe??

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** ******* ******* *** ***** ******** hahahaha **********
    +1
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** *** ** ******
    +1
  • istr istr:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ****** ***** *** *** ******* **** *