Evli arkadaşlar bi bakın

Reception

Kıdemli Üye
Kanka ben sana hayalimi anlatayım, büyük odası olan bir ev olacak odayı duvardan duvara alçıpan ile bölüyoruz bir tanede gizli kapı koyuyoruz odayı 1.5-2 metre daraltacak ama İnan kimsenin ruhu bile duymaz buna amcalar dahil tabi oraya elektrik tesisatı çekiyoruz kabine yapacağım masrafı buna yapar direk orda yetistiririm die düşünüyorum. Yapacam ulan bunu belki 3-5 sene sonra ama yapacağım :D

zbambam

Kıdemli Üye
kanka tamamen aynı durumdayım 1 ay sonra evleniyorum. evi 1 ay önce tuttum. mis gibi alaturka tuvalet var orada yapmayı düşünüyodum ama kızın ailesi ve kendi ailem orayı çamaşır odası yap diye tutturdu. bi şey de diyemiyorum çünkü en mantıklısı harbiden çamaşır odası yapmak orayı altı falan da kapalı yeri hazır yani makinanın. şimdi 1.500 lira çadır parası giricek yani bu yüzden. çalışma odasında yapmayı düşünüyorum. birileri geldiğinde de yatak odasına alıp kapısını kilitliycem :D

thrasher

Kıdemli Üye
aga komple bi odayı kabini saklamak için kullanıyorum . aile gelince de hatunun yağlı boyaları var kitli fln şekli yapıyorum yada gelmeyin lan de :)

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Beyler en temizi ebeveyn banyosu valla hem yatak odası mahremiyeti var hemde genelde ebeveyn banyolarının havalandırması direk bina duvarından dışarı bakıyo yani havalandırma boşluğu sıkıntısı da yok inşallah 3-4 seneye ev alma niyetimiz var ebeven banyosu geniş bi ev alıp banyodaki lavabo klozet alayına kör tıpa ondan sonra düşünsün dursunlar bu eleman neden hep evde **** :D

sativasever

Müptezel
Beyler en temizi ebeveyn banyosu valla hem yatak odası mahremiyeti var hemde genelde ebeveyn banyolarının havalandırması direk bina duvarından dışarı bakıyo yani havalandırma boşluğu sıkıntısı da yok inşallah 3-4 seneye ev alma niyetimiz var ebeven banyosu geniş bi ev alıp banyodaki lavabo klozet alayına kör tıpa ondan sonra düşünsün dursunlar bu eleman neden hep evde **** :D
Kör tıpada yapma kanka lavabo işine yarar su yakında gideri işine yarar flush yaparken :D ona göre düzenek bile kurulur kendi evinde. Bir kiracılar yapamıyoruz öyle yatırımlar bugün burada yarın kim bilir nerede kurucaz çadırımızı :D

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Kör tıpada yapma kanka lavabo işine yarar su yakında gideri işine yarar flush yaparken :D ona göre düzenek bile kurulur kendi evinde. Bir kiracılar yapamıyoruz öyle yatırımlar bugün burada yarın kim bilir nerede kurucaz çadırımızı :D
Aynen kanka :D
Valla bende kiracıyım şuan kiralık evde de sökeriz ev sahibi çık derse geri takarız kanka lavabo işi kolayda klozet üzebilir :D

Gizli kabin yapicaksin kanka tahtadan kapagini da anahtarli yapicaktin karbon filteriyi ya iceri koyucaksin yads uzerine bir valiz atican dolabin temas ettikleri yeri kesip icine yerlestircen valizin bu tip varyasyonlar uygulayabilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
  • L lityum:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    hahahahahahahaha **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********