flush atıldı :D

obeb

Üye
Hocam selamlar, afiyet olsun. bir sorum olacak. trikomları gözlemledin rakı renginde hepsi ve flush attın 3günde karanlıkta bekletiyorsun. 3 günlük karanlıkta trikomlar rakı renginden ambere dönüyor mu?

Hocam selamlar, afiyet olsun. bir sorum olacak. trikomları gözlemledin rakı renginde hepsi ve flush attın 3günde karanlıkta bekletiyorsun. 3 günlük karanlıkta trikomlar rakı renginden ambere dönüyor mu?
bitkin trikom basmaya geliştirmye devam ediyor kesip ters asmaya başladığında da thc gelişimi devam ediyor kanka

weyyyk

Yeni üye
Ben flush sonrası 2 gün çadırda beklettim kuruması için. Şimdi kökünden kesip siyah poşete koyup dolaba astım. İlk growum hala… sıcaklığı 23’e düşürdüm ama poşetin içi 75 nem var. Doğru yolda mıyım? Yardım rica ediyorum yine @Yesil888 @pineapple express @cannabis16

weyyyk

Yeni üye
Çıkarttım hemen üstadlar.. yine de dolabın içinde hava alır mı? Başka karanlık bulamıyorum, nemi de düşmüyor

weyyyk

Yeni üye
Ittir et karanligi, aydinlikta kurusunlar. Hic br sey olmaz. Hava almalari lazim, dolabin icinde havalandirma var mi?
Yok maalesef o zaman kapalı balkona koyuyorum ışıklı hafif hava sirkülasyonu olan bir yer en azından. Karanlık olmaması problem olmaz umarım. Teşekkür ederim. Üstad flush sonrası 2 gün ışık altında bekledi bir dahakine öyle yapmayayım değil mi?

cannabis16

Ordinaryüs
olum illa bişeyin içine koymana gerek yok..bak yukarıda Yesil888 ne demiş..sitttir et karanlığı demiş...ışık direk vurmadıktan sonra sıkıntı değil..illa tül vs bişey vardır ışık gelen yer...
laz mısın sen güzel kardeşim,inadın inat..bırak bişeyin içine koyma küflenecek... açıkta beklesin,üstüne bişey de örtme...

weyyyk

Yeni üye
olum illa bişeyin içine koymana gerek yok..bak yukarıda Yesil888 ne demiş..sitttir et karanlığı demiş...ışık direk vurmadıktan sonra sıkıntı değil..illa tül vs bişey vardır ışık gelen yer...
laz mısın sen güzel kardeşim,inadın inat..bırak bişeyin içine koyma küflenecek... açıkta beklesin,üstüne bişey de örtme...
Erkek de değilim laz da değilim kanka ama pinpirik var biraz, yönlendirme olmadan zorlanıyorum sorarak ilerleyince daha iyi hissediyorum zor zamanlarımda da yanımda oluyorsunuz tamamdır dediğinizi yapıyorum

weyyyk

Yeni üye
Her şey her şey karşılıklı bu dünyada :) ama hayranım size ve desteğinize. 10 gün sulamadığımda da yanımdaydınız havalandırma sorunumda da. Eksik olmayın, nemi 70’e sıcaklığı ise 18’e düştü beyler, koliye astım etrafı açık, merakla bekliyorum teşekkür ederim

Yesil888

Ordinaryüs
Her şey her şey karşılıklı bu dünyada :) ama hayranım size ve desteğinize. 10 gün sulamadığımda da yanımdaydınız havalandırma sorunumda da. Eksik olmayın, nemi 70’e sıcaklığı ise 18’e düştü beyler, koliye astım etrafı açık, merakla bekliyorum teşekkür ederim
Yaw inan bana kizmaya basladim, kolisinin A,,,,,,K, ser yada as kurusunlar.

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Avare Avare:
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ******** ****** hahahaha* ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros: