Flush / Hasat Zamanı

@Seytan. Mari Kanka ben ilk flushta 5litreye 1 yemek kaşığı koydum ve hala yapraklarda renk açılması olmadı. Yapraklar sararmadan hasat etmek içiminde aromasında bir değişiklik oluşturur mu ?

Kankam 5 litre 1 kasık çok düşük normal gübreleme de. Saten 3 4 kaşık karışık gübre veriyoruz bitkiye 1 kaşıkta çıkmasını beklemek saçma geliyor ben 5 litreye 3 kaşığı uygun gördüm ama Üstadlar ın fikirlerine saygı sonsuz

Selam kankalar,
Haftasonu bir tadım yaptım. Fena değildi beklentim fazlaydı ama ufak miktarı abilerden aldığım kaliteli sigaraya eşdeğerdi ama öyle 2 fırtta dünyam değişti durumu yok :D Saf sardığımda içimi çok rahattı. Tatlı bir aroması kokusu vardı. Sugar leafler sigaraya girince yakıyor biraz sanırım. 2 flush attım 15er litre. 2. flushı cumartesi günü attım daha tam kurumadı. Sizce hasat zamanı geldi mi? Artık karanlığa alıp hasat etmek istiyorum ustalar ne dersiniz? @Seytan. Mari kanka bir de 24 saat mi karanlığa almalıyım 48 saat mi?

@El_Takashi Kanka yapma zaten 93. gündeler şu an. Son fotoların üstünden bi 10 gün geçti. Bi bakabilir misin tekrar?

1. Kız

2. Kız

Selam kankalar,
Haftasonu bir tadım yaptım. Fena değildi beklentim fazlaydı ama ufak miktarı abilerden aldığım kaliteli sigaraya eşdeğerdi ama öyle 2 fırtta dünyam değişti durumu yok :D Saf sardığımda içimi çok rahattı. Tatlı bir aroması kokusu vardı. Sugar leafler sigaraya girince yakıyor biraz sanırım. 2 flush attım 15er litre. 2. flushı cumartesi günü attım daha tam kurumadı. Sizce hasat zamanı geldi mi? Artık karanlığa alıp hasat etmek istiyorum ustalar ne dersiniz? @Seytan. Mari kanka bir de 24 saat mi karanlığa almalıyım 48 saat mi?

@El_Takashi Kanka yapma zaten 93. gündeler şu an. Son fotoların üstünden bi 10 gün geçti. Bi bakabilir misin tekrar?

1. Kız

2. Kız

Eğer sabredip 1 flus daha atarsan 15 litrelik trikom ların iyice sütlesecek abilerden aldığın sigarayla eş değer değil aynı olacak neredeyse daha iyi belki sabır kardesm

El_Takashi

Kıdemli Üye
Güzel olmuş bak şimdi son flushu da at kurusun sonra 2 gün karanlığa al dostum.
Kurutunca kürlenince kafası daha baskın olur. Günlere takılma sen 60'da olan var 105 de olan var .

@El_Takashi kanka epey öngörülü bir tahminde bulunmuşsun teşekkür ederim. son flushtan önce ufak bir parça aldım gerçekten deli gibi bir enerji geldi 1 hafta öncesine göre misliyle iyidi kafası son flushı perşembe attım bekliyorum kurumasını :) bir de yapraklar da sarardı epey o da içimi rahatlattı, güncelleme yaparım hasatla. @Woppy hafta hafta gerçekten fark ediyor son 3 haftada kızlar iyice üstlerine ekleme yaptı pistiller de kahverengilik oranı arttıkça sömeklerin şiştiğini görüyorsun.

El_Takashi

Kıdemli Üye
Rica ederim flush atınca bitki zaten sararmaya ve dökülmeye başlar.
Kurutup kavanozlanınca kafa-koku ve tad'ı daha baskın hissedersin , bol şans.

Woppy

Ordinaryüs
Knk benim yol daha var gibi ama gün günü aratmıyor 2 güne 1 suluyorum 3 güne kalırsa yaprakları salmaya baslıyor her sulamada farkettiryor bekliyorum bakalım ayın 6 sında tam 90 gün olacak ama stres yasattım biraz etkiledi herhalde ayın 20 cıvarını bulur gibi benim ki dün azcık tırtıkladım nefis körlüypr diyelim :) harmanlıktan zor tutuyorum kendimi sabırsızlanıyorum :)

Selam kankalar bir güncelleme yapayım istedim. 8 gün önce hasat ettim 2 kız toplamda 550ga yakın yaş ağırlık geldi. Nem 45 - 55 arasında sıcaklık 17 - 20 arasında gidip geliyor ama online takip yapıyorum gidip kontrol edemedim. Sizce artık kurumuş mudur? Pazartesiye kadar beklesem zararı olur mu fazla kurumalarından korkuyorum 11 gün oluyor pazartesi. Bir de bazılarını mandalla tutturdum bazılarını zip kablolarla bağladım mandallı olanlar kırılıp yere düşmemiştir umarım. @El_Takashi @Seytan. Mari

El_Takashi

Kıdemli Üye
Selam kankalar bir güncelleme yapayım istedim. 8 gün önce hasat ettim 2 kız toplamda 550ga yakın yaş ağırlık geldi. Nem 45 - 55 arasında sıcaklık 17 - 20 arasında gidip geliyor ama online takip yapıyorum gidip kontrol edemedim. Sizce artık kurumuş mudur? Pazartesiye kadar beklesem zararı olur mu fazla kurumalarından korkuyorum 11 gün oluyor pazartesi. Bir de bazılarını mandalla tutturdum bazılarını zip kablolarla bağladım mandallı olanlar kırılıp yere düşmemiştir umarım. @El_Takashi @Seytan. Mari
11 güne çok rahat kurur birşey olmaz

Kurumustur pamuk gibi olmuştur onlar

@El_Takashi @Seytan. Mari kurumuş sıkıntı yok kankalar ama ben 2 hafta daha uğrayamayacağım kavanozlar açılmasa sıkıntı olur mu? Kavanozları 1L 2/3ü dolu olacak şekilde doldurdum. Biraz fazla kurumuş hasat. İçine 58 boveda koyup koymamakta kararsız kaldım açılmayınca ekstra nem bakteriye vs sebep olur diye ne önerirsiniz?

El_Takashi

Kıdemli Üye
@El_Takashi @Seytan. Mari kurumuş sıkıntı yok kankalar ama ben 2 hafta daha uğrayamayacağım kavanozlar açılmasa sıkıntı olur mu? Kavanozları 1L 2/3ü dolu olacak şekilde doldurdum. Biraz fazla kurumuş hasat. İçine 58 boveda koyup koymamakta kararsız kaldım açılmayınca ekstra nem bakteriye vs sebep olur diye ne önerirsiniz?
yavrum 2 hafta yoksan eğer boveda al da küflenmesin yatağın altına karanlık bi yere kapat .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** *** **** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    hahahaha* ** ********* ** ******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ******* hahahaha *********
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********** ***
    ** *** ******** *** **** *** ********** **** hahahaha**
    *** **** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    *** ******** ***** ***** ********** ****** **** ********** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** **** hahahaha **** *** ******
  • Didrug Didrug:
    ***** hahahaha* **** ** **** *** ****
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** **** **** ******** **** *****
  • Didrug Didrug:
    *** ** hahahaha******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********* ******** **** ****** ******** ********* ********* ** ****
    ****** ******** ********** ** hahahaha* ***** ******* ***** ** ******* ******
    **** hahahaha* ***** ******
    ********** ******* ********** **
    nicozaniolo nicozaniolo: ********** ******* ********** **