Forumda LSD Muhabbeti

Blueberry

Stay High
Merhaba arkadaşlar
7 senedir grower im sadece esrar kullanır ve yetiştirirm. buradaki çoğu arkadaşlarla aile gibiyiz çok bilgili growerlar ve üstadlarla tanıştım. her gün mutlaka gelir sohbet ederiz elimizden geldiğince açılan konulara yardım ederiz. Tohumsuz esrar oğuz abimizin önderliğinde kurulan Bu güzel bilgi dolu forumda Rahatsız oluğum ve eminim bir çok kişinin rahatsız oluduğu bir konuyu belirtmek istedim
Belki bu yazıma bazı arkadaşlar çok kızabilir ama kendimi anlatmak zorunda hisettim.
Biz burada LSD ve diğer sentetik uyuşturucu muhabbetlerin dönmesine karşıyız. en iyi vendor , bitcoin ile deep wep den alışveriş yapma yöntemlerini anlatan içeriklerin paylaşımlarının yapılmamasını istiyoruz. illa ki böyle sentetik madde paylaşımı yapılacak sa da ayrı bir platrform açılsın bizim forumumuz kirlenmesin. Bu maddelerin ne kadar kötü bağımlılık yaptığını ve genç beyinleri çok olumsuz etkilediğini iyi biliyorum. aramızda 18 yaş arası akradaşlarımız da çok. lütfen kötü örnek olmayalım. Siz deep weep de yol göstererek iyilik değil kötülük yapıyorsunuz. belki o arkadaşınızın ölümüne sebep olacaksınız. Bunun vebalini çekebilirsminiz? Bu tarz maddelerin psikolojiyi çok kötü yönde etkilediğini ve geri dönüşü olmayan rahatsıkları da birlikte getirdiğini iyi kötü hepimiz biliyoruz. Alın sponsorumuzdan tohumu ekin büyütün her türlü bilgi var forumda Esrarın faydalarını anlatmama gerek yok epilepsi hastalığından tutun kanserden yüzlerce hastalığın tedavisinde kullanılyor ve hala daha onlarca bilim adamları her gün yeni bir faydasını ortaya çıkarıyor. Neyse çok uzatmayacağım
bu forumun sadece Esrar yetiştirme forumu olarak kalmasını ve sentetik maddelerin paylaşılmamasını dileğiyle..

Son düzenleme:

2MoreWeeks

Doktor
Çok haklısın kanka. Sentetikçilerin profiline bakarım, ekim/bakım'la alakaları olmamalarını geçtim, farklı esrar muhabbetinde bile yoklar.

Hem burasının bir hobi forumu olmasından dolayı farklı içeriklere izin verilmemeli, hem de bu farklı içeriklerin insan hayatına zararlarından dolayı ön ayak olunmamalı.

Burasının daha fazla deepweb olmasına izin vermemeliyiz. Sitenin hitle, reklamla da işi olmadığı için gereksiz ziyaretleri engellemenin zararı olmamalı.

dmt25

Üye
Kankalar bu platformda olmasi biraz bencede ters fakat saykodelikler fiziksel bir olayi olan molekuller degiller. LSD sentetiz yapilarak elde edilmis olabilir fakat vucutta herhangi bir yuku yoktur tek yuku mentalinde olur. Bu molekuler bilinc genisleten molekkuller mantari olsun DMT olsun, kullanicak insanlarinda kendilerini hazirlayip molekkulere saygi duymali bence. Bana kalirsa bu platformda konusulmasi biraz kotu olabilir fakat bu molekuller zararli olup olmamasi her zaman kullanicinin elinde. Eger merakli arkadaslar varsa ve ingilizcesi varsa Terence McKenna'nin konusmalarini dinlemelerini oneririm. Benim sahsen cok buyuk tarihim var bu molekullerle ve hayatimi cok pozitife degistirdiler herkesin bu molekulleri saglikki kullanma dilegiyle

Bazukakafalı

Yeni üye
Kankalar bu platformda olmasi biraz bencede ters fakat saykodelikler fiziksel bir olayi olan molekuller degiller. LSD sentetiz yapilarak elde edilmis olabilir fakat vucutta herhangi bir yuku yoktur tek yuku mentalinde olur. Bu molekuler bilinc genisleten molekkuller mantari olsun DMT olsun, kullanicak insanlarinda kendilerini hazirlayip molekkulere saygi duymali bence. Bana kalirsa bu platformda konusulmasi biraz kotu olabilir fakat bu molekuller zararli olup olmamasi her zaman kullanicinin elinde. Eger merakli arkadaslar varsa ve ingilizcesi varsa Terence McKenna'nin konusmalarini dinlemelerini oneririm. Benim sahsen cok buyuk tarihim var bu molekullerle ve hayatimi cok pozitife degistirdiler herkesin bu molekulleri saglikki kullanma dilegiyle
Ne aldığın ne geleceği belli olmayan bişey bizim burda bile merdiven altı yapılan uyuşturucuları biliyorsun hem bilmediğin bir yerden geliyor hem kimin sentezlediği belli değil adam ayarını biraz kaçırmış olsa aklını yitireceksin belkide sağda solda anlatılan hikayelerle a lsd böyle yapıyormuş yok böyle tanrı gibi hissiyat yaşatıyormuş diye ağız sulandıran hikayelerle yola çıkıp eksik tahtalarla hayatlarına devam etmek zorunda kalan örnekler çok o yüzden bir şeye örnek verirken bunun önce kötü yönlerinin bilgisini verip insanları bilinçlendirmek en doğrusu gerçi bana sorarsan içip geberin **** derimde neyse

KillerOG

Yeni üye
Dediklerin diger sentetik uyusturucular icin bence de mantikli lakin forumda diger uyusturucularin cok da muhabbeti donmuyor zaten (coke, md vs). Hepimizin de gorecegi gibi forum ana basliklari altinda Psychedelic, Bitcoin gibi basliklar mevcut. Eger kisi bilgiyi ariyor ise her yerde bulur. Buraya yazmaz gider sagda solda sordurur, cozeri varsa her turlu cozer zaten. Burdaki amac hem temiz malzemelere insanlarin ulasabilmelerini saglamak hem de insanlarin kaziklanmamasi, paralarinin fake deep web sitelerinde yalan olmamasi. Onun disinda yasaklarin ve internet sansurunun en sert hallerini yasadigimiz ulkemizde hele ki boyle bir forum sitesinde icerik yasaklamasinin konusulmasi bana cok sacma geldi sahsen

420t41

Üye
Merhaba arkadaşlar
Benim yaşım 35 ve 2.5 yıldır Bu forumda takılıyorum . 7 senedir grower im sadece esrar kullanır ve yetiştirirm. buradaki çoğu arkadaşlarla aile gibiyiz çok bilgili growerlar ve üstadlarla tanıştım. her gün mutlaka gelir sohbet ederiz elimizden geldiğince açılan konulara yardım ederiz
Bu güzel bilgi dolu forumda Rahatsız oluğum ve eminim bir çok kişinin rahatsız oluduğu bir konuyu belirtmek istedim
Belki bu yazıma bazı arkadaşlar çok kızabilir ama kendimi anlatmak zorunda hisettim.
Ben burada LSD ve diğer sentetik uyuşturucu muhabbetlerin dönmesine karşıyız. en iyi vendor , bitcoin ile deep wep den alışveriş yapma yöntemlerini anlatan içeriklerin paylaşımlarının yapılmamasını istiyoruz. illa böyle sentetik madde paylaşımı yapılacak sa da ayrı bir platrform açılsın bizim forumumuz kirlenmesin. Bu maddelerin ne kadar kötü bağımlılık yaptığını ve genç beyinleri çok olumsuz etkilediğini iyi biliyorum. aramızda 18 yaş arası akradaşlarımız da çok. lütfen kötü örnek olmayalım. Siz deep weep de yol göstererek iyilik değil kötülük yapıyorsunuz. belki o arkadaşınızın ölümüne sebep olacaksınız. Bunun vebalini çekebilirsminiz? Bu tarz maddelerin psikolojiyi çok kötü yönde etkilediğini ve geri dönüşü olmayan rahatsıkları da birlikte getirdiğini iyi kötü hepimiz biliyoruz. Esrarın faydalarını anlatmama gerek yok epilepsi hastalığından tutun kanserden yüzlerce hastalığın tedavisinde kullanılyor ve hala daha onlarca bilim adamları her gün yeni bir faydasını ortaya çıkarıyor. Neyse çok uzatmayacağım
bu forumun sadece Esrar yetiştirme forumu olarak kalmasını ve sentetik maddelerin paylaşılmamasını en içten duygularımla Sayın Yöneticilerden
( @TohumsuzEsrar @Ripley'sOG ) dilerim.
Dumanınız bol olsun , sağlıcakla kalın arakdaşlar
Kesinlikle haklısın

Icarus

Kıdemli Üye
32 yaşındayım kimyasal sentetik çoğu şeyi kullandım nerde içip içmeyeceğimi biliyorum her şeyin fazlası zarar verir. Fakat aslında burada altını çizmek gereken konu 18 yaş ve ergen genç diye adlandırğımız kesim. Herkesin akıl yaşı aynı olmuyor . Genç yaşta herşeyi yaşamakta çok iyi değil aslında herkes hayat standardı aynı değil bir kere. Bu tür maddeler hayat yolunuzda farklı yollardan gitmenize neden olacaktır.

dmt25

Üye
Ne aldığın ne geleceği belli olmayan bişey bizim burda bile merdiven altı yapılan uyuşturucuları biliyorsun hem bilmediğin bir yerden geliyor hem kimin sentezlediği belli değil adam ayarını biraz kaçırmış olsa aklını yitireceksin belkide sağda solda anlatılan hikayelerle a lsd böyle yapıyormuş yok böyle tanrı gibi hissiyat yaşatıyormuş diye ağız sulandıran hikayelerle yola çıkıp eksik tahtalarla hayatlarına devam etmek zorunda kalan örnekler çok o yüzden bir şeye örnek verirken bunun önce kötü yönlerinin bilgisini verip insanları bilinçlendirmek en doğrusu gerçi bana sorarsan içip geberin **** derimde neyse
Kankacim test kiti aliyosun merdiven alti adamdan degil dp den soluyosun. Hicbir sentetizi test etmeden almayin!

Toska

Üye
Türkiye'nin bilgi alışverişi yapabilmek adına oluşturulan en büyük forum sitesinde , deepweb ve psikedelikler ile ilgili konu başlıklarının silinmesi ve yasaklanması başlı başına bir felaket olur. Madde kullanan kişi kendi ölçüsünü ve önünde ki maddenin içeriğini , neler yaşatabileceğini bilmiyorsa zaten hak ettiği neyse onu yaşıyordur. LSD ve psikedelikler ile ilgili yakın zamanda bilgilendirici bir paylaşım yapacağım umarım yönetimdekiler konuyu sabitler ve bizde bilgilerimizi paylaşarak bilmeyenleri bilinçlendiririz. Yasaklamak çözüm değil görmezden gelmektir ve buda sorunun daha büyümesinden başka bir işe yaramaz.

Toska

Üye
Türkiye'nin bilgi alışverişi yapabilmek adına oluşturulan en büyük forum sitesinde , deepweb ve psikedelikler ile ilgili konu başlıklarının silinmesi ve yasaklanması başlı başına bir felaket olur. Madde kullanan kişi kendi ölçüsünü ve önünde ki maddenin içeriğini , neler yaşatabileceğini bilmiyorsa zaten hak ettiği neyse onu yaşıyordur. LSD ve psikedelikler ile ilgili yakın zamanda bilgilendirici bir paylaşım yapacağım umarım yönetimdekiler konuyu sabitler ve bizde bilgilerimizi paylaşarak bilmeyenleri bilinçlendiririz. Yasaklamak çözüm değil görmezden gelmektir ve buda sorunun daha büyümesinden başka bir işe yaramaz.
Bahsettiğim konuyu oluşturdum.Psychedelic kategorisinin içinde okuyabilirsiniz.

Toska

Üye
@Toska profiline baktım da senin zaten marijuana ile ilgili 1 tane gönderin yok hep sentetik madde. senin burda olma amacın da o zaten
Marijuana ile ilgili hiç bir paylaşımım olmayabilir ama esrarla ilgili bir çok konunun altına daha önce yorum bıraktım. Yakın zamanda growa başlayacağım bundan sonra marijuana ile ilgili gönderilerimi de görürsün merak etme. Burda olma amacıma gelince kendi fikrine inanmışsın. Ben buraya psikedelikler ile ilgili bilgi almak veya paylaşmak için değil esrar yetiştirmeyle ilgili bilgi alıp verme amacıyla kaydolmuştum fakat bu zamana kadar growa başlamadığım için bu konuda geri kaldım. Tanımadığın insanlara karşı onların niyetleriyle ilgili kesin yargılar vermemelisin bence abi.

Blueberry

Stay High
Hani herkesin bir arkadaşı vardır çok sevdiği ama her türlü yanlışı da ondan görür. Yine de sever hayatında ilk ex i onun sayesinde içer ''at at bi tane **** bişy olmaz biz atıyoruz hep der'' ve alıştırır onu. kazandığı parayı ex kullanmak için harcar. ve bir süre sonra der kristal çıkmış ‘’onu deneyelim süper bir şeymiş’’ der onu da içirir onu da alıştırır aradan bir müddet sonra LSD denyelim der onu da alıştırır sonra süreç öyle devam eder bir 5 -10 yıl ve artık maddelerden beynini yitirmiş ve kendinden vazgeçmiş biri olduğunu anlar. artık ayık kafa onu mutlu etmiyordur. bu adamın hazin sonu belli zaten daha da devam etmeye gerek yok. işte bu forumda bu tarz özendirici konu açanların da benim gözümde böyle. yapmayın arakdaşlar özendirmeyin adamları. ben kaç kişi biliyorm lsd den bad tripden çıkamayan ömrünü öyle devam eden ve ankisitiye bozukluğu olan hatta kerim vardı ankaradan arkadaşım lsd kullanıyordu 4 yıldır, en sonunda intahar etti.. en masumu esrardır içersin kafan yumuşar 2 saat sonra kendine gelirsin işine gücüne bakarsın yaşantına devam edersin. ama bu maddelerin sonu yok alışınca mezara kadar. diyor ki bazı arkadaşlar yasaklamak çözüm değil yasaklamayın yasaklamak çözüm değil . o zaman o konu hakkında paylaşım da yapmayın burda sizin yazılarınızı okuyarak özenen inanın bir çok arkdaş vardır. öyle güzel bir şey gibi bahsediyorsunuz ki sanki içen tanrı gibi dolaşacak. yapmayın yapmayın...

Toska

Üye
Hani herkesin bir arkadaşı vardır çok sevdiği ama her türlü yanlışı da ondan görür. Yine de sever hayatında ilk ex i onun sayesinde içer ''at at bi tane **** bişy olmaz biz atıyoruz hep der'' ve alıştırır onu. kazandığı parayı ex kullanmak için harcar. ve bir süre sonra der kristal çıkmış ‘’onu deneyelim süper bir şeymiş’’ der onu da içirir onu da alıştırır aradan bir müddet sonra LSD denyelim der onu da alıştırır sonra süreç öyle devam eder bir 5 -10 yıl ve artık maddelerden beynini yitirmiş ve kendinden vazgeçmiş biri olduğunu anlar. artık ayık kafa onu mutlu etmiyordur. bu adamın hazin sonu belli zaten daha da devam etmeye gerek yok. işte bu forumda bu tarz özendirici konu açanların da benim gözümde böyle. yapmayın arakdaşlar özendirmeyin adamları. ben kaç kişi biliyorm lsd den bad tripden çıkamayan ömrünü öyle devam eden ve ankisitiye bozukluğu olan hatta kerim vardı ankaradan arkadaşım lsd kullanıyordu 4 yıldır, en sonunda intahar etti.. en masumu esrardır içersin kafan yumuşar 2 saat sonra kendine gelirsin işine gücüne bakarsın yaşantına devam edersin. ama bu maddelerin sonu yok alışınca mezara kadar. diyor ki bazı arkadaşlar yasaklamak çözüm değil yasaklamayın yasaklamak çözüm değil . o zaman o konu hakkında paylaşım da yapmayın burda sizin yazılarınızı okuyarak özenen inanın bir çok arkdaş vardır. öyle güzel bir şey gibi bahsediyorsunuz ki sanki içen tanrı gibi dolaşacak. yapmayın yapmayın...
İntihar etti diye lsd yi suçlamak çok saçma. Ot içip intihar eden milyonlarca insan vardır ama suçlusu ot mu ? tabii ki değil. Ex , meth , taş , eroin gibi uyuşturucuları zaten aklı başında olan kimse kullanmaz. Lsd yi bunlarla aynı kefeye koymak çok yanlış çünkü lsd insan bilincini çok daha farklı etkileyen bir madde ve bir kere kullandığın zaman bir daha 13 gün boyunca çok az kafa yapıyor. Bağımlısı müptelası olup varını yoğunu yatırabileceğin bir madde değil. aşağı yukarı 10 saat hatta 13-14 saat süren bir etkisi var buda sürekli kullanımını tökezleten başka bir etken. Ayrıca LSD nin fizyolojik olarak bağımlılık yapmadığı laboratuvar ortamlarında yapılan deneyler sonucu kanıtlanmış bir şey. En güzel yanlarından biriside vücutta birikim yapmıyor toksik bir madde değil. LSD konuşmayı kesmekten ziyade LSD nin nasıl kullanılması gerektiğine dair adımlar atmamız gerekiyor. Ben üzerime düşeni yapıp konuyu oluşturdum okumak isteyen girer okur. ''at at bi tane **** bişey olmaz biz hep atıyoruz '' diyen kişilerden de herkesin uzak durmasını şiddetle tavsiye ederim. Daha fazla uzatmayacağım bu son mesajımdır. İyi forumlar.

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • istr istr:
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
  • istr istr:
  • R RainGrow:
    ******** ******** ****** ** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • R RainGrow:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ******* hahahaha* ******* *** **** ********* **
  • istr istr:
    ***** **** ***** ******* ******** hahahaha ********* *** **** ********** ******* *** ***** ** ******* hahahaha* ******* *** **** ********* **
  • istr istr:
    ********* ******** ******** ****** **
  • Emmy Emmy:
    ** **** ******* **** ****** ****** ***** **** ***** ******* ******** hahahaha ********* *** **** ********** ******* ***
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ***** ** ********** ****** ****** ***** ***** **** ********** **
    +1
    **** ******* hahahaha ***** ****** ****** ****
    * ****** ******* ******** ********* ****** ********* ****** ********** ********* *** ********** hahahaha ****
    **** ** ******* ***** ****** ****** ****** ***** ********** * ***** ***** ***** hahahaha * ***** hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* ***** ****** ** ******** ********** ***** ****** ********* **** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ****** **
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
    hahahahahahahaha
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ***** ** ******* ***** *****