Gübre Zamanı Gelmiş mı Acaba?

cannabis16

Ordinaryüs
gelmiş..ilk çiftli yaprağı uzatıp yapraklar iyice büyüdüğünde çeyrek dozla başla..böyle ikili yaprakken yarım doz idealdir..

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
hocam kaç günlük o çiçek ? 2 haftasını doldurdu mu ? görünüşe göre daha 7 veya 8 günlük besin verme vereceksen 1 litre suya 2 ml humik asit ver ama bence hiçbir şey verme bide toprağın çok nemli biraz bekle toprağın kurusun su içinde kaldığı için gelişmemiş ...Sevgili dostum o toprak kurumadan besin falan verme hadi toprağın her tarafından vazgeçtim ama çiçeğin olduğu alanı kurutmalısın çok nemli dostum kenevir sudan nefret eder ama susuzluktan ölen kenevir daha ben duymadım...

Kadir.kk

Yeni üye
hocam kaç günlük o çiçek ? 2 haftasını doldurdu mu ? görünüşe göre daha 7 veya 8 günlük besin verme vereceksen 1 litre suya 2 ml humik asit ver ama bence hiçbir şey verme bide toprağın çok nemli biraz bekle toprağın kurusun su içinde kaldığı için gelişmemiş ...Sevgili dostum o toprak kurumadan besin falan verme hadi toprağın her tarafından vazgeçtim ama çiçeğin olduğu alanı kurutmalısın çok nemli dostum kenevir sudan nefret eder ama susuzluktan ölen kenevir daha ben duymadım...

Kadir.kk

Yeni üye
Hocam bu bitkiler 1 aylık haftada 1 kere sulama yapıyorum ve hayla gübreleme yapmadım pazar günü yapacam önerileriniz nelerdir köfteci tohum

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Hocam bu bitkiler 1 aylık haftada 1 kere sulama yapıyorum ve hayla gübreleme yapmadım pazar günü yapacam önerileriniz nelerdir köfteci tohum
Dostum ben sana geçen seferde yazdım sulama hatan var diye ama görmedin herhalde ? yoksa konuştuk mu :)
dostum o toprak ne marka .yoksa hindindan çevizi torfu mu ? yoksa kendi hazırladığın toprak mı ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******* * ***** ********** *** **
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** ******** *** ** * ****** ********** **** **
    *** ********** ****** ******* * **** ******** ***** ******* **
    * ****** **
    ********* ********** ***** *** hahahaha* hahahaha* *** ********* *** hahahaha*
    * ****** ***** hahahaha* *** * ** **** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    ***** ******** ********** ****** *** ***** hahahaha ***** hahahaha*** ******** ********* ********** ***** *** hahahaha* hahahaha* *** ********* *** hahahaha*
    ********* **** ******* *** ******* hahahaha* ********* ***** ****** ****** ***** ******** ******** ***** ******** ********** ****** *** ***** hahahaha ***** hahahaha*** ********
    ***** ******* **** hahahaha ********** ***** ****** ****** *** ** **** ********* hahahaha*** ******* ******** **
    hahahaha* ******** hahahaha ** *** **
    TabldotLife TabldotLife: **** *** ***