Gübretaş gübre denemesi

Sadece gübretaş ile beslediğim kız bu yorumlarınızı bekliyorum bu hafta hasat edicem trilyonlar rakı beyazı %85-90 ı dallar yatıyor ağırlık biniyor ve sıkıp elledigim zaman bile yaş halı ile bile sömekler kaya gibi dolu dolu

Arkadaşlar biobiz ve diğer gübreler baya masraflı olmaya başladı formda gördüğüm şeyler olsun kendi denemelerim olsun başladım
2 tane kızım da deniyorum şu an için sonuçlar mükemmel ilerliyor
Ayrıca benim medya full cocopet olmasına rağmen sonuçlar efsane bu gidişle hepimiz ona döneceğiz ilerleyen günlerde herşeyi aktaracağım

Son düzenleme:

kleaNMeQaEN

Yeni üye
Beklemedeyiz başkan. Coco peat tamamen gübre desteğine ihtiyaç duyduğu için üzerine titremek gerekiyormuş duyduğum kadarı ile. Umarım yakın zamanda aydınlatırsın bizi.
Ayrıca coco peat hazırlarken perlit attın mı en başta?

Beklemedeyiz başkan. Coco peat tamamen gübre desteğine ihtiyaç duyduğu için üzerine titremek gerekiyormuş duyduğum kadarı ile. Umarım yakın zamanda aydınlatırsın bizi.
Ayrıca coco peat hazırlarken perlit attın mı en başta?
%15-20 civarı solucan gübresi %10 vermiklıt sulama sıkıntı oluyor ama her coco gübresi falan hikaye artık foto atma linkini bulamadım yoksa gübretaş ile büyüyen kızı atıcam o zaman anlarsınız

Night owl

Müptezel
Arkadaşlar biobiz ve diğer gübreler baya masraflı olmaya başladı formda gördüğüm şeyler olsun kendi denemelerim olsun başladım
Ayrıca benim medya full cocopet olmasına rağmen sonuçlar efsane bu gidişle hepimiz ona döneceğiz ilerleyen günlerde herşeyi aktaracağım
Fotoğraf bekliyoruz cocopeat yapıyorum bnde

Algos

Kıdemli Üye
Ben 3 bitki aldım bu gübre setiyle gayet başarılı biraz azot erken tükeniyor gibi Bloom'un ilk çeyreğinde..onu da daha az azaltarak çözmeyi planlıyorum.

kleaNMeQaEN

Yeni üye
Sömekler güzel şişmiş. En alttaki ana dalı da fotolama şansın var mı kanka?
Hasadın yakında gibi görünüyor, hasadının da fotoğraflarını bekliyorum bu arada.

deyorke

Moderator
Sadece gübretaş ile beslediğim kız bu yorumlarınızı bekliyorum bu hafta hasat edicem trilyonlar rakı beyazı %85-90 ı dallar yatıyor ağırlık biniyor ve sıkıp elledigim zaman bile yaş halı ile bile sömekler kaya gibi dolu dolu

Selam hayırlı olsun güzel olmuş takvimini bekliyoruz inşallah bol hasatlar alırsın

Hasatın bol olsun bekliyoruz paylaşımı nı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A angeshar:
    *** ******** **** hahahaha******
  • A angeshar:
    ******* ** hahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
  • A angeshar:
    ********* ****** ** ****** ****** ******* hahahaha**
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**** ******** hahahaha ****** *** ******** hahahaha* *** *** **** ******* ***** hahahaha ******** ******* hahahaha**** ******** **** ***** *** hahahaha ***** ****** **** **** ****** ** **** *** *** **** ******** ***
    ***** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
    ***** ****** *** ***** hahahaha** ******** **** **** ******** ******** **** ***** *** hahahaha****** *** ***** ***** ****** ****** ******** ******* ***** ***** ******** *** hahahaha ********** ****** ** ****** ****** ** ****** ******* hahahaha** hahahaha******** hahahaha* *** ******** *** ****** ******* hahahaha*** ********* hahahaha ******** ******* ******* *** ****** ****** hahahaha******
    ******** ******* *** ******** *** ***** ******** hahahaha*** ***** ******
  • R Reacher:
  • R Reacher:
    R Reacher: ******** ***** ****** ******** *****