Gümrük Müşavir Yardımcısıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

25iNbome

Yeni üye
Cvp: Gümrük Müşavir Yardımcısıyım

Brktnk' Alıntı:
Merhaba yurt dışından tohum sipariş etmek istiyorum. Ve açıkçası çok endişeliyim çünkü burada adam akıllı birşeyler bulamıyorum ve kendim yetiştirmek istiyorum gümrükten geçebilme ihtimali var mı ???

İyi saklanırsa gümrükten rahatlıkla geçer...

Herkesin Bilgisine..!
Güvenlik Amaçlı Konuyu Bir Süre Sonra Silicem.
Ve Forum hesabımı kapatıcam...

(Not: Bundan sonra yazılan sorulara cevap vermiyorum)

Marangoz

Kıdemli Üye
Kanka gidiyorsun ama konuyu neden siliyorsun. 
Ne diyor tayyip. Eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri :)

Şu mesajları okuyunca aklıma iki yıl önce  yaptığım cahillik geldi. Sen holladandadan istanbul'a nasıl  20 gr mushroom 12 gr sigara getirirsin bu nasıl bi mantık be cahil cocuk ::) Her gün kendime gülüp küfür ediyorum ah gençlik ahh :))

tranquila1

Yeni üye

25iNbome' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba;
Gümrükle ilgili her türlü sorunuza cevap vermeye çalışıcam.
Gümrükle ilgili merak ettiğiniz şeyler varsa ki eminin burdaki herkesin aklında soru işaretleri vardır cevap vermeye hazırım...

https://i.hizliresim.com/JQZMv5.jpg

merhaba, ingiltereden sipariş üzere 2 gr ot siparişi verdim, mektup şekilde gönderildi, daha öncedende sipariş vermiştim güvenilir bir satıcı yani, fakat bu sabah mektup bana ulaştı ve üzerinde gümrük tarafından açılmıştır yazıyordu ve zarf boştu, yani mektup açılmış ve içindeki ot alınmış. Araştırmam üzere artık mektuplar dahil açılıp kontrol ediliyor, yani çok sıkı bir denetim var. Bu konuda bilginiz var mı ?

Vedoo

Kıdemli Üye

25iNbome' Alıntı:
Taiffa' Alıntı:
Gümrükte takılan tohumlar gerimi döner yoksa iş polise intikal eder mi
Öncelikle tohum firmalarından aldığınız tüm tohumlar genellikler geri gönderilir. Üstünde gönderici ismi olarak ( ......... Seeds ) yazdığı için bazen paketi açıp kontrol etmeden dahi geri gönderiliyor.
Oldu ki kontrol edilip   esrar tohumu olduğu anlaşıldı. Genelde düşük miktarda ve tohum olduğu için yine cezai işlem uygulanmaz gönderici ülkeye geri gönderilir. Ama tabi yinede dikkatli olmak gerekiyor çünkü bazı posta gümrüğündeki memurlar gıcıklığına sorun çıkartabiliyorlar.
Kankam Adamlar Paketi açmış Tohumları almışlar Hediyenin içinden Sonra Gümrümrükçe açılmıştır Yazan yapışkan ile kapatıp Bana gönderdiler. O Tohumlar ne oldu anlamadım ben.

CETE' Alıntı:
Tohum siparişim biraz önce geldi paketi aldım üstünde gümrükçe açılmıştır yazıyor açılmış ve bantlanmış içinden tohum çıkmadı bilindik güvenilir bi siteden aldım tohumu sakladıklrı eşya çok dandik yani paketten cıkartıldığı an düşmüş olabilirmi veya kontrol edenlerin cepleme ihtimali varmı? Siz ne olmuş olabilir ve ne yapayım siteye ne yazayım acaba
192 euro luk tohum aldım param yok oldu Resmen. Aynısı Başıma Geldi Kankam.

ahmetkkivanc

Yeni üye

tohumsuzadana' Alıntı:
İnternette bi çok site var DMT, amfetamin, ecstacy vs şeyler satan, drugs-center.biz gibi siteler. lsd sipariş etmek istiyorum fakat gümrükte takılma ihtimali nedir? online chat ile konuştum kesinlikle koku sızdırmaz x-ray den geçmez falan diyor. dolandırılma ihtimali var mı? gümrükte bulundugunu varsayalım ne olur ne gibi önlemler almalıyım? biraz fazla sordum kusura bakma bu aralar baya kafamı kurcalıyordu başlık denk gelmişken sorayım dedim şimdiden teşekkürler

Kanka dedigin siteyi inceledim denemeden bilemeyiz sen denedinmi ? 
Bide konu sahimi kankama sorum :) kanka bu siteden alisveris yaptim diyelim adres olarak bulundugum ilcedeki ptt subesini yazayim isim ve soyisim olarak farkli bir isim yazayim subeden almasi mesele degil her turlu alirim farkli bir isim olsa bile kimlik ibraz etmeden sorum cigara soylesek bu siteden takilma ihtimali ? Veya extasy ?  Sozde idda ediyorlar cok gizli kargo kendi cihazlarimizdan geciriyoruz kopeklere koklatiyoruz paketleri oyle gonderiyoruz vs. vs

Abc123

Yeni üye

Hocam merhabalar Amerika’dan uçakla gelirken cebimize el bagajımız veya kayıtlı uçağa verdiğimiz bagajımızda 2-3 adet tohum getirirsek gümrükte neler ile karşıaşabiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ****** ** hahahaha*** *** ********** ***** *** ******* ******** *****
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********** *** hahahaha**** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    * ***** ***** *** hahahaha***** *** hahahaha**** hahahaha
    ******** ***** ** ******* hahahaha** ********** ***** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    **** hahahaha ********** ******* ****** *** *** *** ***** **** **** ****** **** hahahaha****
  • T terbiyeligunahkar:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** *
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** hahahaha ***** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ******* *** *** hahahaha ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******** *** **** *** ***** *** ******* ******* ******* *** hahahaha** ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • M merto1835:
    ****** hahahaha* ****** *****
  • D delimet35:
    ********* **** ********** ** ***** ***** hahahaha
  • M merto1835:
  • D delimet35:
    ****** hahahaha hahahaha*
  • D delimet35:
    hahahaha **** ****** ********** ********** ***** **** ********** hahahaha***
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest:
    ********* ****** ** *
  • Mest Mest:
    ******* ***** ********** **** ****** ******* ****** ********** ********* ***** ******* ***** **** hahahaha ******* ******* hahahaha ****** ********
  • D delimet35:
    D delimet35: ******** *****