Güncel...gelişim dönemini bitireyimmi... Çiçeklenmeye girmiş bitkileri tekrar

defendant

Yeni üye
S a kankalar daha önce açtığım bi konu vardı geç vakitte atılan tohumlar yetersiz güneş ışığı ve kasım ayının sonlarına doğru uzayan gece (12 saat karanlık döneme geçmesi) sebeiyle bloom a geçmiş ve ilk pistillerini göstermişti ama bitkilerin yetersiz güneş ışığından çok küçük kaldığından tekrar veg döneme geçme çabam oldu. Bu uğraşım kendi kendime uydurduğum bişey değil bloomdaki bitki tekrar veg dönemine sokulabiliyormuş daha önce okumuştum.ve önceki konumu açmıştım ve yardım istemiştim ancak bütün arkadaşlar böyle bişey olmaz boşa vakit kaybetme diyerek yeni tohum ekmemi söylemişlerdi ama ben üzerine  gittim ve denemekten bişey kaybetmeyeceğim için( zamandan başka) çabalarımda boşa gitmedi bloom’a geçen bitkileri tekrar veg dönemine soktum... ben bunu başardığıma göre bu bitkiye hangi eğitimler verilemezki gerisini siz düşünün

Fotolarıda yarın yüklerim arkadaşlar 

Hasatınız ve dumanınız bol olsun...

Güncellll....18.01.2019

Arkadaşlar buda bitkilerin son hali 

https://ibb.co/jvK4n6f
https://ibb.co/T2w63MJ
https://ibb.co/By8LPnr

Bunlarda sonradan ektiğim bitkilerim 3 başlı olan slh bi arkadaşım vermişti tohumu diğer 8 başlı canavar yöremizin sağlam yayla sigaralarından atalarını ::) bildiğimiz tohum 

https://ibb.co/M5Lr1GF
https://ibb.co/D7njJmh

Bu yawrularıda diğerleriyle çiçeklemeye soksam çokmu erken olur iki tohumada kıyamıyorum atmaya harici bi kabin kuracak alanım yok

Truelove2902

Yeni üye
Cvp: Çiçeklenmeye girmiş bitkileri tekrar veg dönemine sokmak

Detaylı şekilde bilgi verirmisin aynı sorun bendede var neler yapmalıyım açıklarsan sevinirim

defendant

Yeni üye
RE: Çiçeklenmeye girmiş bitkileri tekrar veg dönemine sokmak

Kanka önceki konumu incele istersen orada ilk hali ve 15 gün önceki halleri var bitkilerin. Kanka çiçekleme başlangıcındaydı bitkiler ve 18 saat ışık periyoduna aldım bitkileri özel bi formülü yok yani.

cannabis16

Ordinaryüs

senin bişey başardığın yok kardeşim. cannabis çiçeklenmedeyken vejetatife,vejetatifteyken çiçeklenmeye döndürülebilen bir bitki.yeter ki auto olmasın. ayrıca bak başka başarabileceğin bişey daha söyliyeyim sana, bitkiden klon aldın,kök yapmasını beklemeden klonlara 12 saat ışık ver,kök yapmadan hemen üreme organlarını çıkarıyolar..istersen bunu da dene,bunu da başar.

Ü

Üye silindi 257

Guest

cannabis16' Alıntı:
senin bişey başardığın yok kardeşim. cannabis çiçeklenmedeyken vejetatife,vejetatifteyken çiçeklenmeye döndürülebilen bir bitki.yeter ki auto olmasın. ayrıca bak başka başarabileceğin bişey daha söyliyeyim sana, bitkiden klon aldın,kök yapmasını beklemeden klonlara 12 saat ışık ver,kök yapmadan hemen üreme organlarını çıkarıyolar..istersen bunu da dene,bunu da başar.

Başarılı insanların rüzgarını kesmeyelim..Adam seri başarıyor işte..

kanka sa benım bitkim 95. gününde 2 3 güne sömekleri toplıycam ustundekileri toplayıp   bunu tekrardan büyüme evresine sokabilirmiyiz yardımcı olurmusun

defendant

Yeni üye

Baba Haze' Alıntı:
kanka sa benım bitkim 95. gününde 2 3 güne sömekleri toplıycam ustundekileri toplayıp   bunu tekrardan büyüme evresine sokabilirmiyiz yardımcı olurmusun

Kanka aslında benim yaptığım bu şeyi tamda bunun için yapıyolar bitkinin büyük çoğunluğunu hasat edip altta kalan şişmemiş sömekler ve filizler 1 hafta 10 gün içinde tekrar veg dönemine dönüp yeniden gelişim ewresine geçiyo bitki. denemelisin olmadı kalanlarıda sonra kesersin yukardaki çok bilen arkadaşlar çok biliyodunuz madem yardım konusu sçtığım konuda yardımcı olup yönlendirseydiniz kes at bundan bişey olmaz dedikleri bitkilerden ben hasat alıp emeğimi içicem. Madem okadar biliyodun yardım istediğimde yönlerdeirseydin. Ben bu bitkinin nasıl yetişdiğini veya yetişceğini bilmeyen biri değilim.benim sıkıntım indoor tecrübesizliğimdi ve eylül sonu patlayan bitkim tamamen mevsim şartlarında 2 ay geçirdi vs vs ?. Gerçi kendimi yormama gerek yok siz bu işi herkesten iyi biliyonuz zaten

Night owl

Müptezel

Baba haze Al kanka saf bilgi, aklında ki soruları çözecektir.. 

https://www.growweedeasy.com/re-veg-monstercropping

defendant

Yeni üye

Night owl' Alıntı:
Baba haze Al kanka saf bilgi, aklında ki soruları çözecektir.. 

https://www.growweedeasy.com/re-veg-monstercropping

Kanka eline sağlık okuduğum konu tamda buydu. @baba haze inşallah yönlendirmede yardımcı olur sana.

defendant

Yeni üye
Saol Kanka teşekkürler. o bitkiler olmaz düşüncesiyle diğer iki bitkiyi ekmiştim ama yanılmışım. Şimdi o küçük iki kızımıda bunlarla çiöeklenmeye sokmam gerekiyo ayrı bi kabinimde yok kabin kurcak alanımda yok. Ne yapmalıyım???

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
    TabldotLife TabldotLife: ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****