grand daddy purple günlüğü

2 tane yetiştirmiştim 83 günde hasat aldım. Çok kısa süreli ve verimli bir genetik. Sana da şimdiden bol hasatlar dilerim kanka

te

teşekkürler kankam hangi ışıkla ne kadar kuru aldın kafa raporun nasıldı ilk defa içicem meraklandım yetiştiren duymadım daha önce

Kafa raporu şahaneydi kanka. İçen arkadaşlarda halen o gdp çok güzeldi diye anarlar kızları :D Seninkiler gibi bir tanesi çok hızlı ilerledi 10 gün arayla kestim.1 m2 alanda 2 bitkiden 90 gr kuru, 10 gr kadar da kubar aldım. 150w QB altında yetiştiler. Bence daha fazla hasat alırdım ama lambayı Çin'den almıştım performansı beni tatmin etmedi. Şimdi yeniden tohum alıcam ve yine gdp alıcam. Bir de morarmadı ona biraz canımı sıkılmıştı :D

Laniekea

Old School
Kafa raporu şahaneydi kanka. İçen arkadaşlarda halen o gdp çok güzeldi diye anarlar kızları :D Seninkiler gibi bir tanesi çok hızlı ilerledi 10 gün arayla kestim.1 m2 alanda 2 bitkiden 90 gr kuru, 10 gr kadar da kubar aldım. 150w QB altında yetiştiler. Bence daha fazla hasat alırdım ama lambayı Çin'den almıştım performansı beni tatmin etmedi. Şimdi yeniden tohum alıcam ve yine gdp alıcam. Bir de morarmadı ona biraz canımı sıkılmıştı :D
morarması için purpinator aldım bakalım nasıl bir etki göstericek güncel tutacağım kanka konuyu :D 240w qb altında benimkilerde bakalım ben ne kadar alıcam total

Laniekea

Old School
fim+topping uygulanan bitki ;

15.gün çiçeğegiren bitki;

Turkish man

Doktor
fim+topping uygulanan bitki ;

15.gün çiçeğegiren bitki;
Bu kadar erken çiçeklenmeye nasıl sokuyorsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ********* hahahaha ******* hahahaha** *** **
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha******* hahahaha* ****** ******* ****** ***** ******* ****** ***** hahahaha*
    hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ***** ******* ********* *** ********* ******** **** hahahaha* ***** ***** **** ***** *** ***** hahahaha***** ****** ***** hahahaha** ******* ** hahahaha* ******** ****** hahahaha***** hahahaha* ***** ****** hahahaha** hahahaha********* **** ***** ***** ********** hahahaha**** ******* ** ******** ****** *****
    ******** ****** ******* ****** ** ********* *
    ******* ****** ****** **** *
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ****** hahahaha* ****** ******* hahahaha***
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha ** *** ****** **********
    **** ****** hahahaha***
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • needrich10 needrich10:
    ******** **** hahahaha* hahahaha**
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* hahahaha ** ********** **********
  • K Keyifcihtiyar:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
    *** ******** **** hahahaha* hahahaha**
  • K Keyifcihtiyar:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****** hahahaha ** ****** ******* ****** ********** **** ** ***** *** **** hahahaha ****** ** ****** *******
    K Keyifcihtiyar: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****** hahahaha ** ****** *******...